Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

certica
27. aug 2008

petruci, to striedanie ambulancii je len teraz pocas let. prazdnin vdaka dovolenkovemu obdobiu

miah
27. aug 2008

chcem sa este spytat, co myslite, je lepsie si niekoho zazmluvnit alebo nie? 😠

certica
27. aug 2008

miah, preco ten nasr..y smajl? to je inak vcelku tazka otazka 😀

miah
27. aug 2008

stale nedtym premyslat ze ci ano alebo nie 🙂
tak preto ten smajl, ze uz ma to nebavi.. ☹
kazdy ma ine skusenosti a ja sa bojim ze ked si nikoho nezazmluvnim budem to lutovat 🙂

certica
27. aug 2008

poviem to asi tak - lutovat mozes tak aj tak...
ja som zazmluvneneho lekara mala, lenze ja som ho uz poznala z 1.tehu a nasledne porodu, takze pri 2.tehu nebolo o com a nad cim uvazovat. vedela som presne, ze chcem pri porode urcite jeho.

winona24
27. aug 2008

Ahojte,

no ja sa musím priznať,že mne už ide celá Antolská na nervy..presne ako tu bolo písané...dovolenky,prázdniny...takže každý týždeň je to boj o vyšetrenie.. 😠 ☹
nehodlám si zazmluvňovať lekára,pretože ani jedného nepoznám tak dobre..jediný,kto na mňa urobil dobrý dojem je Dr.Ňižňanská a Dr.Bertoldová..u tej som bola najviac,ale teraz mala bohužiaľ 2 týždne dovolenku,tak som pendlovala z jednej ambu.do druhej...asi zo mňa hovorí únava a hormóny,ale ak ešte niekedy budem čakať bábatko,chcem to zažívať ináč...a nie tak,že niekoho vyrušíte pri odchode na obed,tak Vás vyšetrí rýchlosťou blesku..a bohužiaľ nie je to len môj postreh...
snažím sa pochopiť,že toho majú strašne veľa v tomto období,ale to NÁs nemusí zaujímať..neviem sa dočkať dňa,keď si z nemocnice odveziem malú...a už nebudem musieť absolvovať tieto tortúry..

lucqa
27. aug 2008

winona, kazda sme mali nieco. Ja som mala poradne uplne v pohode, stale ta ista dr. a nasledne aj zazmluvnena a potom prisiel porod - akurat malovali, ja som behala po spinavej chodbe v nocnej koseli a s infuzkou v ruke a tesila sa, ze sa maly pyta na svet a to sme mali vyvesene dvere a robosi tam behali hore dole. Takisto to bolo na sestonedeli, kde nam nadavali, ze nesmieme ukazovat babatka aby nedostali infekciu, ale maliari sa tam spacirovali jedna radost. Ale prezili sme a dnes si na to spominam s usmevom 😀

diddi
27. aug 2008

lucqa...na to si pamatam 😀 ja dom lezala na 5posch po porode 😉 ...ziadne 6nedelie sa nekonalo

lucqa
27. aug 2008

ja som tiez nelezala na sestonedeli, uz ani neviem ako sa to oddelenie volalo, ale tusim rizikovych a patologickych novorodencov 😀

diddi
27. aug 2008

to je na 6.posch...tam som tiez lezala ked ma prepustili z 5.posch. kde bolo rizikove..isla som k detom si polezat 🙂

lucqa
27. aug 2008

ale aspon mame teraz na co spominat a uz sa aj zasmiat 😀 Uz sa tesim, ked raz malemu poviem, ze sa narodil takmer pod maliarskym rebrikom 😀

diddi
27. aug 2008

😀 😀 😀

winona24
28. aug 2008

Ja viem,že sa na tom už len budem smiať..momentálne sa už neviem dočkať,kedy sa malá popýty na svet,tak si pokaždé myslím,že každá kontrola je tá posledná..a stále nič... 😝

evixa
28. aug 2008

winona uplne ta chapem. Vnimam to podobne. Aj ked som zatial mala stastie a poradnovala som stale u toho isteho lekara (od 35tt.) a s nim som spokojna. No zazmluvnovat si ho nejdem. Jednak natolko ho nepoznam, po druhe stale si myslim, ze chcem len standard od lekara (slusne spravanie a zodpovedne vysetrenie) a preto nevidim dovod si doplacat. Mozno to fakt olutujem a pri dalsom babetku si niekoho zazmluvnime. Viem, ze mi nepomoze rozculovat sa 🙂 Len nech stastlivo odrodim a babetko je zdrave.

miah
28. aug 2008

Ja som uz zvedava ked zacnem chodit do poradne v porodnici, lebo este sa na to len chystam 🙂
V ktorom tyzdni sa ide prvykrat? 🙂

klementina
28. aug 2008

shojte, viem, ze je to trosku mimo temy, ale bola by som rada, ak by ste mi poradili.
mam sa objednat na antolsku na morfologicky utz ale nikto mi tam neberie cely den telefon. neviete mi poradit, kedy je najlepsie tam volat a ci vobec volat, alebo tam musim zajst osobne sa objednat? lebo lekar mi prizvukoval, ze sa mam objednat dnes, lebo sa tam objednava 3 tyzdne dopredu, takze najblizsie -utorok sa tam uz musim objednat. dakujem vam velmi pekne za radu.

evixa
28. aug 2008

klementina ak to je klasicky ultrazvuk 🙂 tak objednavaju rano 7:30-9:00 na cisle 02/68672618. Treba mat ale trpezlivost a nechat to tam zvonit a zvonit. Inak su na dverach c.24 pri gyn. ambulaciach.

Miah ja som isla 1x v 35 tt. Myslim, ze zvycajne sa chodi cca.35-36 tt. Asi zalezi aj od situacie. Ja som potrebovala kultivacie a ked ze moj gynekolog aj ten co ho zastupoval dovolenkovali poslali ma uz rovno na Antolsku. 🙂

winona24
28. aug 2008

Ewixa plne súhlasím...ja to tiež beriem tak,že si nebudem priplácať za niečo,čo je náplňou ich práce...áno,priplatila by som si..ale to by mi museli obskakovať (s prepáčením) zadok od rána do večera a doktor by bol pri mne celý pôrod...
Ja som tak isto od začiatku natrafila na milú pani doktorku.Dr.Bertoldovú..bola som pri nej 3 týždne po sebe,ale...potom išla na dovolenku a vtedy začala tá tortúra..ja len pevne dúfam,že mám pred sebou maximálne tak jednu kontrolu a ide sa rodiť....

jedno viem naozaj isto,že pri druhom dieťatku si to už zariadim ináč..
ako píšeš Ty...momentálne mi už záleží len na tom,aby som mala čo najmenej "bolestivý" pôrod a malá sa narodila zdravá a všetko bolo OK...na ničom inom mi nezáleží...
🙂

klementina
28. aug 2008

dakujem moc, som na to ciislo volala dnes cely den a riadne vyzvanala, no mozno tam neboli ☹
a nevies mi este poradit, ak mi to nebude v utorok nikto brat do deviatej, ked sa tam potom vyberiem osobne okolo desiatej budu tam este? dokedy tam zvyknu pracovat? ci radcsej tam ist hned rano osobne? dakujem

evixa
28. aug 2008

mne naposledy kazali prist medzi 9:00-11:00 tak to by tam urcite mali byt. Pred 9:00 je tam asi len sestra. Neviem ako poobede. Verim vsak ze sa dovolas. Drzim palce 🙂

klementina
28. aug 2008

ok, dakujem moc a zelam prijemny porod 🙂

winona24
28. aug 2008

Klementina no s tým volaním je to problém,že vraj vôbec nedvíhajú resp.veľmi málo...ideálne je objednať sa osobne...je to číslo dverí 24 v tej časti,kde sú gynekolog.ambulancie...upozorňujem,že čakacia doba je tak 2-3 týždne...ja som dokonca čakala skoro4...tiež som si mala absolvovať morfologický a nestihla som to do toho týždňa kedy by sa mal urobiť..to ma ešte doktor sprdol,že prečo idem neskoro...našťastie bolo všetko OK...
a ešte...obrň sa trpezlivosťou...aj keď Ťa objednajú na určitú hodinu,ani to nie je záruka,že Ťa tak aj zoberú...ja som si tam odsedela vyše hodiny... 🙂 😀 klasika,buď doktori operujú alebo rodia...ale ináč pohodka...veľa šťastia...

winona24
28. aug 2008

poprípade robia to tak,že Ti povedia,že si môžeš počkať aj bez objednania,ale najprv berú objednané pacientky...a to si tam môžeš odsedieť aj niekoľko hodín...ale nechcem Ťa strašiť...možno po prázdninách a dovolenkách sa to tam ukľudní...ja som hold vychytala obdobie dovolenkové,keď tam nebolo doktorov... 😉 😉

silwietta
28. aug 2008

ja som ultrazvuk mala stastie... chcela som sa osobne objednat, ale akurat im vznikla diera, tak ma hned zobrali, ani som si kabelku poriadne nestihla odlozit a uz som lezala na stole s gelom na bruchu 😝

pozemka
30. aug 2008

Ahojte.ja som chodila na antolsku tiez. stim ultrazvukom je nalepsie sa objednat osobne podla mojich skusenosti! s timi lekarmi som to ties zazivala kazdu chvilku som bola v inich dverach.ja som nemala zeiadneho lekara zahovoreneho nechala som to na nahodu a bola som spokojna stim co ma rodil.pri rodeni som mala aj dobru porodnu asistentku ta mi radila co a ako mam robkat bola srasne zlata.a vela mi aj pomohlo ze som mala pri porode aj svojho manzela! ked som lezala na sestonedeliach aj tam su dobri lekari aj sestricky len niektroe sestri su trochen take povisenecke ale dalo sa ked clovek potreboval poradit tak pomohli.to su moje skusenosti.

evixa
30. aug 2008

gratulujem k babetku pozemka 🙂 a som rada, ze pises o dobrej skusenosti aj bez zazmluvnenia. Povzbudila si ma 🙂

pozemka
31. aug 2008

evixa : dakujem za gratulaciu. nemas zaco ja som len napisala aby ste vedeli ake som ja mala skusenosti a naozaj sa nemusis bat.drzim ti palce aby si ties bola spokojna ako ja! nech ste s malickim zdravucky!

silwietta
31. aug 2008

pozemka blahozelam 😵
aj mna si dost ukludnila, ze to ide aj bez zazmluvnenia... manzela planujem vziat aj ja 😉

rovni
31. aug 2008

babule,k Antolskej len tolko-vsetci su tam super,ci uz na gynekol.oddeleni alebo na sestonedeli.Moj porod sa natahoval,prijali ma v nedelu rano a porodila som pondelok o 5 poobede,takze som prisla do kontaktu s viacerymi lekarmi a sestrami.vsetci boli velmi ludski-pocnuc doktorom Rozembergom,ktory ma vysetroval az po porodne asistentky,ktorych mena bohuzial neviem.Hlavne ta co mi pomahala pri porode,trochu silnejsej postavy,myslim ze ju volali Janka.Rodila som o 2 tyzdne skor,aj ked som mala s mojim Dr.podpisanu zmluvu,do poslednej chvile som nevedela ci bude pri porode,lebo zmluva este nebola podpisana od sefstva nemocnice.Nakoniec prisiel,aj vdaka nemu som to vsetko zvladla,ale moje podakovanie patri celemu personalu.Takisto na sestonedeli,s tak milym pristupom som sa snad v nasom zdravotnictve este nestretla.Velmi rada budem na moj pobyt tam spominat.

winona24
31. aug 2008

tak to pevne dúfam,že nakoniec budem aj ja môcť napísať takúto dobrú skúsenosť..ja stále len čakám a čakám... 😝 😝 už by to mohlo byť za mnou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre