Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

liaah
11. nov 2008

no to neviem, ale ked budete dve, tak to bude na dohode 😉 lebo aj navstevy chodia na izbu 😉 takze ak to tej druhej nevadi, tak asi mozu 😉 😉 ked som tam lezala, vedla nadstandardnej izby, tak clee delegacie tam chodili na tu izbu 😉

fiiijha a vy neviete pohlavie? sa maskuje bejby??? 😉 no my sme chceli meno take podobne k Vanesske, a nasli sme len melissku , ktora totalne pasuje k Vanesske 😉 😉 😉 a drzim palce, nech sa ti paci zajtra 😉 😉 😉 fakt su tam super lekari 😉

veracruz
11. nov 2008

my budeme mat dievcatko, len som to tam akosi nedala a neuvedomila a teraz sa mi uz nechce 😀
som na zajtra celkom zvedava....

majandra
12. nov 2008

liaah, som presne toho isteho nazoru.....po precitani tvojho prispevku mi hned bolo lepsie, uz som si myslela, ze je to asi moderne zazmluvnovanie lekara....ja som tiez ochotna za dobru starostlivost dat lekarovi po porode nieco take, ved vies...... 😉

marrrka
12. nov 2008

liaah dakujem za utvrdenie v tom ze je to 7000sk do luftu, ved moj manzel je stedry, ked bude secko ok, nema problem dat daco dokimu aj sestrickam, ale ja nechcem aby sme popredu platili. ten poplatok je zlegalizovany uplatok, naco?

marrrka
12. nov 2008

liaah ty si nafotila modu pre ma-ma.sk? ;)) moj oblubeny obchod 🙂)

marrrka
12. nov 2008

ozaj, mate uz zoznam co treba do porodnice na antolsku? tie baby co idete teraz rodit

marrrka
12. nov 2008

emjee dik, ten som kukla, reku ci nema dakto aktualny

emjee
12. nov 2008

ja som kukala aj tie ostatne (kramare, ruzinov) a udrelo mi do oci, ze okrem antolskej vsade tusim chcu sobasny list 😅

marrrka
12. nov 2008

no ved im ho donesiem ukazat aby babo nepriradili nejakemu Pistovi Hufnagelovi 😉

liaah
12. nov 2008

Marrrka hej hej, silvinka, majitelka je kamoska a ma poprosila ci nechcem nafotit kolekciu, tak ze skusim, ved nech je sranda, no a pekne to dopadlo 😉 😉 😉 budem mat krasnu pamiatku na bruskove obdobie 😉

Ja som tiez za , aby sa lekari chovali prirodzene, a uplne automaticky, nechapem preco a ci vobec ma nejaky vplyv to platenie vopred na to, ako sa lekar v krizovej situacii rozhodne, podla vsetkeho ma robit to co najlepsie vie ci uz je zazmluvneny, alebo nie 😉 😉 a ja tiez nemam problem sa mu pekne "odvdacit" aj sestrickam sa chystam kupit nejaky kos darcekovy, ked budu super 😉

marrrka
12. nov 2008

liah dam tvoj nazor precitat muzovi 🙂 potom poreferuj poriadne ako to prebiehalo v nemocke ;)

liaah
12. nov 2008

no jasneee, dam vediet, ja uz by som sa najradsej rozsypala dnes , resp. zajtra , nech je aj Melisska 13. 😉 😉 😉 juuj, ale ziadne zarucene urychlovaky nefunguju, takze to nevidim ruzovo. ale ja uz mam skusenost z antolskej a viem ze tam je hromada super lekarov a preto si nejdem nikoho zazmluvnovat, aj ked chodim k Havaldovi, ktory je uzasny, ale odmenu dostane ten, kto si ju zasluzi 😉 😉 😉

chasencha
12. nov 2008

ahojte ak chcete tak poslem IP kto chce so zoznamom co som ja mala na antolskej ked som rodila v juli 🙂

majusa
12. nov 2008

ahojte, chasencha, môžeš mi poslať ten zoznam? Akurát si tu niečo chystám na papier, tak aby som vedela, čo na Antolskej dajú a čo budem potrebovať svoje. Ďakujem 😉

chasencha
12. nov 2008

poslaneee 😉

marrrka
12. nov 2008

chasencha aj ja si prosim 🙂 dakujem 🙂

veracruz
13. nov 2008

chasencha, ja uz som sice zbalena, ale posli pls aj mne, ci som nieco nezabudla alebo naopak nebudem vyhadzovat 😀

emjee
13. nov 2008

baby ziadne aj ja chceeem, napiste chasenke do ip, urcite to najde skor ako tu zahrabane v teme

chasencha
13. nov 2008

baby mate to v poste 🙂

michaelka
13. nov 2008

Ahojte baby, chcem sa opytat ci sa ste niektora bola popozerat aj v porodnici nez ste si vybrali Antolsku. Ja totiz este nie som rozhodnuta a rada by som sa tam aj popytala ze ako to tam funguje, ale ked som telefonovala na porodnicu tak mi sestricka povedala, ze ked pojdem v 36 tt do poradne mam sa potom dohodnut s lekarom. Lenze ja by som si chcela vybrat porodnicu pred 36 tt.

A tiez ktora uz rodila mohla by odpovedat Martinke 2008 na otazky? Aj mna totiz velmi zaujima odpoved 😉

prosim Vas, mozete niektora napisat, ako prebiehaju v sucasnosti hromadne vizity na antolskej? tiez by ma zaujimalo, ze ked si zazmluvnim lekara, kedy asi pride k porodu, inak napisane, kolko cudzich lekarov ma bude vysetrovat, kym pride ten moj?

chasencha
13. nov 2008

michaelka hromadne vizity su denno denne o 7 rano,snazia sa byt presni 🙂 pride asi 5 ludi,niekedy aj viac 😀 ty lezis na posteli,rozkrocena,sestricka ti da prec takymi kliestikmi vlozku,doktor a spol kuknu,nieco si zapisu,doktor povie ze dobreee,sestricka da naspat vlozku a ide sa dalej 🙂

ja som mala zazmluvnenu moju gynekologicku Dr.Marekovu a mozno stastie bolo ze v ten den som mala aj poradnu,a este v ten den som rodila 🙂 prisla som dom z poradne a ohriala som sa tam asi pol hodinku a uz som si volala sanitku 🙂 mala soom na nu telefon takze no problem a nikto iny ma okrem nej nevysetroval...ale zalezi na tom kedy rodis,ci v noci ci cez den,ci nerodi niekoho ineho a tak.

ale nic sa neboj 🙂
a ja som nevidela porodnicu pred porodo ale prislo mi logicke,ze ked tam mam doktorku tak tam aj budem rodit 🙂

ivana7
13. nov 2008

michaelka
ja som taku hromadnu vizitu ako píše chasencha pred rokom nezažila a to som tam ležala 10 dní.ale možno sa dočkam tento krát 😝 😖 . vtedy prišiel lekar, ktory mal prave službu so sestrikou, skontrolovali čo bolo treba a odišli a ked prišiel ten húf lekarov tak už len komentovali stav,ale nepozerali nič.
lekara mam zazmluvneneho až teraz, tak uvidím ako bude,ak nezabudnem napíšem 😉
a čo sa tyka tej porodnice(už som to tu písala par stran vzad) že ja s manželom som si ju bola pred rokom pozriet skor. zavolala som na porodnicu a sestrička mi povedala, že pokial poobede nebudu mat porody možme dobehnut ,ale mame si ešte zavolat okolo obeda. tak sme volali a povedala že možme prísť. Celkom sa nam venovali. Takže zaleží kolko maju prace.netreba sa nechat asi odbit,alebo asi služila sestrička s lepšou naladou 😅

marrrka
13. nov 2008

chasencha to co je 😀 boze asi mam velke iluzie 😀 tak pred 5timi ludmi budem rozkrocena a kliestikmi odstrani vlozku? kurnik shoppa 😀

chasencha
13. nov 2008

marrrka ale po takomto zazitku nemam problem nakojit hocikde ked uz tolko ludi ma videla v takej polohe 😀 si zvyknes 😝

marrrka
13. nov 2008

no este daj nejake pikosky nech som nachystana, co ma caka... mam sa tesit na klystir? 😀

martina2008
13. nov 2008

chasencha, dakujem za odpoved, myslis si, ze mam NADEJ slusne poziadat o vysetrenie v pritomnosti len jedneho lekara, alebo v sukromi? dostala som aj dobru radu, ze ak sa clovek moc hanbi, co je moj pripad, tak moze dat vlozku bokom pred vizitou a ukazat len tu, ale aj ukazovat vlozku 5 ludom sa mi zda dost ponizujuce...vela som citala, ze pre nich je to uplne normalne, ja by som to vsak brala ako maximalne ponizenie, s ktorym by som sa len tazko vyrovnavala, chcela by som tomu radsej predist, ako sa tym potom trapit, KOCKY AK VIETE PORADIT, AKO SA TOMU VYHNUT, PLS, RADTE....BUDEM VAM VEEEELMI VDACNA.

chasencha
13. nov 2008

martinka,neviem ako sa tomu da vyhnut,ale ked uz budes mat po porode,myslim si ze toto bude posledne co ti bude vadit,budes mat drobca pri sebe 🙂 ved aj ked tlacis tak tam nie je len jden lekar,ja som mala este 2 sestricky a destsku sestru,ktora sa divala na babo ked slo vonku 🙂

a vysetrenie v pritomnosti le jedneho lekara,skus, za opytanie nic nedas 😉

chasencha
13. nov 2008

marrrka pikosky???mmmmmm jedine co a zarazalo bolo ked navsteva nemohla dnu ,ani si pohladkat babatko,na nadstandarde je to ine ale ostatne mamicky ked chceli byt s priatelmi,rodinou tak museli bez babatka vonku na chodbu....a ten klistir,sranda 😀 tak dobre...som sa uz davno nie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre