Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

tonicka
29. dec 2008

Jaj, keby ste nahodou chceli, poslite IP, dam kontakt 😉

anettad
29. dec 2008

dadka303 dr. Kostolny je jeden z najlepsich porodnikov patri medzi spicky je to velmi skuseny lekar, pri oboch teh. som chodila k nemu do poradne a dokonca som ho nemala ani zazmluvneneho a druhu sekciu mi robil on, bola som velmi spokojna. Samozrejme nie kazdemu vyhovuje jeho dvojzmyselny humor. Lezala som pri druhom tehotenstve v nemocnici tam som ich vacsinu lekarov spoznala, su dobry a su horsi. Nie kazdemu vyhovuje to co druhemu sme odlisny. Tak ako napr. lucillienka s nim spokojna nebola...dufam ze som ti aspon trochu pomohla,Antolska nem. patri medzi naj nemocnice co sa porodnictva tyka.

majusa
29. dec 2008

ahojte, ja som bola naposledy u Dr. Scholtza. Máte s mím niektorá skúsenosti? Zdal sa mi byť v pohode. Anettad, čo povieš na tohto?

anettad
29. dec 2008

majusa je to dobry odbornik. budes s nim spokojna. 😉

janula10
29. dec 2008

emjee hej ako pise marrrka

kukenzi
29. dec 2008

emjee, rodila som spontanne 😉

egyptanka
29. dec 2008

Babule,chcem rodit na Antolskej ... termin mam 24.3. Kedy sa mam ohlasit v porodnici? Mozem sa tam este popozerat? Pripadne ako to funguje ... zatial chodim do poradne k svojej doktorke.

majusa
29. dec 2008

Neviete náhodou niektorá, kedy presne Dr. Scholtz ordinuje? Vtedy to bolo deň pred vianocami a robili tak všelijako. A ešte sa mám objednať na sono, ale asi tam teraz medzi sviatkami vôbec nerobia, lebo sa tam vôbec nemôžem dovolať. Ako dlho sa čaká po objednaní?

mirela
29. dec 2008

ja som rodila u MUDr. Scholtza a bola som velmi spokojna, aj s poradnou a aj s pôrodom. Ordinuje v stredu 9,00-11,00 hod.

kukenzi
29. dec 2008

tu su nejake ordinacne hodiny, ale ci su aktualne, netusim:
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

majusa
29. dec 2008

kukenzi, to je už neaktuálne, tiež by si to mohli zaktualizovať, aby sme sa mali podľa čoho orientovať ...

kukenzi
29. dec 2008

majusa, asi je najlepsie tam zavolat. fakt by to mohli zaktualizovat.

kattom
29. dec 2008

majusa - na sono-ultrazvuk treba volat rano do pol deviatej myslim, potom neberu telefon. inak, da sa tam objednat aj osobne cez den, ked pride sestricka von (ja som sa objednavala tak, hned po poradni som tam isla). a dali mi termin o tyzden, skor nemala volny. (ale zavisi asi kolko je tam ludi)

certica
29. dec 2008

toto by mali byt "aktualnejsie" ordinacne... myslim, ze po vianoc. sviatkoch by to mohlo ficat podla tychto rozpisov, ak teda od noveho roku nevymyslia nieco nove:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

certica
29. dec 2008

tonci, dalsie na ceste? 😀 som nieco dolezite opomenula?! 😉

mode
30. dec 2008

anettad, az na to, ze u lucillienky neslo o Kostelneho dvojzmyselny humor ale o dobabrany porod.

majusa
30. dec 2008

... tak sa mi konečne asi na 30 krát podarilo dovolať a objednať na sono. Takže ideme 5.1. o 11:15. Som zvedavá aké to tam bude. Nikdy som tam na sono nebolo. Stále mi ho robila moja lekárka u seba. Aj vám povedali veľkosť, prípadne ukázali monitor, keď ste tam boli?

vereska
30. dec 2008

na monitor nie je vidiet, vidi ho len lekar, no velkost som si precitala na vysledkoch. no urcite ked sa opytas tak ti povedia. na tom sone sa tam asi striedaju lekari, zrovna ked som tam bola ja tak tam bola mudr. hammerova. velmi zlata, prijemna doktorka.

tehula
30. dec 2008

majusa, aj ja idem 5.1 na sono

vereska, ja som zatial stale vymakla MUDr. Drobneho na sono, zlatyyyyyyyy 😀

majusa
30. dec 2008

tehula a o koľkej ideš ty? Možnos sa tam aj stretneme 😉 . Nevieš náhodou, aký tam bude lekár?

tehula
30. dec 2008

majusa neviem nic. Ja sa musim este dohodnut 2.1 a az 5.1 mi povedia, kedy presne mam dojst. Sanghai 🙄

emjee
30. dec 2008

majusa zalezi od lekara, mne malova vzdy natocila monitor a vysvetlila co kde je 🙂

certica
30. dec 2008

emjee, a uvazujes aj nad zazmluvnenim niekoho?

tonicka
30. dec 2008

Ked neukazu, treba si vypytat 😉

janna_1
30. dec 2008

Kocky, mozete sem hodit telefonne cislo do ordinacie na ultrazvuk na antolsku? Niekde som ho stratila a neviem sa k tomu dopatrat. Dakujem.

janula10
31. dec 2008

Ahojte maminky alebo maminky cakatelky

Prajem Vam krasnesho silvestra, hlavne vela zdravicka do noveho roka, ktore je to najdolezitejsie a nech je ten rok 2009 pre nas co sa chystame porodit nase zazraky v bruskach ten NAJ plny radosti, stastia, stastnych slziciek, a nech nam tie porody dopadnu na vybornu 😵 😵
a mamickam co uz to maju za sebou toto vsteko prajem tiez vela zdravicka a radosti s babatkami 😉 😵

emjee
31. dec 2008

janna 68 67 26 18 alebo 68 67 16 18 - jedno je uzv a jedno spojovatelka, vzdy zabudnem ktore je ktore 😀
treba volat rano medzi 8-9 a nevzdavat sa, strasne dlho trva, kym sa podari dovolat

certica nie, neuvazujem - nikoho z tych lekarov blizsie nepoznam ani oni mna a keby ta suma nebola taka horibilna, asi by som nad zazmluvnenim aj uvazovala, ale takto sa mi to zdaju vyhodene prachy - mozno budem lutovat a mozno nie ... kamoska rodila 19 hodin a jej zazmluvneny doktor tam s nou bol asi 8 hodin (tipujem, neviem presne, ale bolo to menej ako polovicu) - fakt keby som tam mala nejaku konexiu, tak zazmluvnim, ale takto sa mi to zda zbytocne

inak v noci mi zacalo tvrdnut brusko, celu noc som nespala ... 😝 hlavne, ze som si nakupila malinnik, ze zacnem pit od zajtra, no ale asi este pockam, lebo sme teraz u svokrovcov, riadne daleko od antolskej, tak nejdem riskovat 😀

emjee
31. dec 2008

a samoska krasneho silvestra, keby ste nahodou uz niektora rodili, tak nezabudnite kyvat do telky 😀

janula10
31. dec 2008

emjee tak ale este mas caj na pitie caju 😕 😕 ved si len 34tt.....to asi az tak v 37tt zacni alebo najskor 36tt
my uz mame prve babatko vo februarovkach 😵 😵

pammy
31. dec 2008

majusa:
dr.scholtz je dobry odbornik. na usg ti vsak nebude nic vysvetlovat, bude to vsetko tak sup sup, ma vela pacientok a na to nema cas. je/bol to moj porodnik, porody si planuje, ale stara sa. cim je blizsie k porodu, tym sa zaujima a venuje viac. mnohi vravia, ze je 'studeny cumak', ale ak vies ako na nho, dokaze byt mily. ja som s nim spokojna, a musim povedat, ze mam na porod velmi dobre spomienky, urcite aj vdaka nemu. tak snad som ti pomohla. drzim palce. papa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre