Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dadka212
14. máj 2009

tak držím palce na poradni 🙂

ja už by som rada rodila, aj keď sa cítim fajn, ale už sa nemôžem poriadne vyspať, som stále nervózna a každému leziem na nervy 😅 a nechcem rodiť inak ako "normálne" a troška sa bojím väčšieho bábätka, kvôli tehu cukrovke, aj keď držím diétu tak cukor je stále na hranici 😝
aj Matúško ma posiela za "bielym ujom doktorom" nech mi vyberie bábo z bruška aby ho mohol voziť a prebalovať 😀

slnecnica11
14. máj 2009

jeeej,to je krasne,akeho mas skveleho syna.Ked som bola na poradni tu minulu
stredu,ako sme boli aj na tej prednaske,tak bráchova mala uz kazdemu rozpravala,ze
"Silvii isli uz vybrat Danielka z bruska"Tie deti su uuuuuužasne

slnecnica11
14. máj 2009

ta dieta je tazka ked mas tehu cukrovku?Je pravda,ze uz
po 18-tej by si nemala jest?

dadka212
14. máj 2009

veru sú podarené tie detičky 😵 ale zas niekedy mi hovorí, že nechce aby prišlo nové bábo 😅

dadka212
14. máj 2009

a tá diéta nie je až taká ťažká, len nemôžem jesť nič čo mi chutí, hlavne ovocie mi chýba 😝 a jesť malé porcie, radšej častejšie a vela piť...

tehula
14. máj 2009

wiolke gratulujem k babatku.
Dadka212> mna by z cukrovky porazilo, ja som strasna, co sa jedla tyka....sladkosti, to je zaklad u mna, ovocie ani nehovorim, neprezila by som to, uz aby si to mala tiez z a sebou a mohla papat aj inak

dadka212
14. máj 2009

Tehula no ešte ma "potešili" že keďže máme cukrovku v rodine, tak ja ju budem mať na 99,9 % aj po pôrode 😝

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, ja som ani neregistrovala jej meno, az z peciatky som vycitala 😀 a ake si mala skusenosti z epi? Vies ktora som bola ja? Sranda ako sme sedeli v podstate oproti sebe.

katka1981
14. máj 2009

skovka, drz sa, dufam, ze do porodky pojdes uz len 3x zatlacit a pojdes domov. Ved ty chudatko rodis uz asi 2 dni doma. Vela sil ti prajem!!!!

kukenzi
14. máj 2009

kati, pamatam si len chlapa za tebou 😀 ja som s epi bola spokojna, ale neviem, ci by som to zvladla aj bez... nemam s cim porovnavat.

katka1981
14. máj 2009

Ja tlacim piskoty a to som sa vcera zaprisahala ze kvoli kvasinkam do konca tehu nic sladke nezjem, hahaha

kukenzi
14. máj 2009

inac ak si cakala na chodbe, tak ja som tam bola s kamoskou, ona mala dievcatko a ja chlapceka, sme ich tam nahanali

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, ja sa bojim ze mi ju nestihnu pichnut alebo ze sa pohnem, da sa to zvladnut? Mna ta prednaska skor vydesila. Vies ja neplanujem ani bolesti, ani nastrih 😀

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, ked ti ju pichali, drzal ta niekto? Napr.manzel?

kukenzi
14. máj 2009

kati, da sa to zvladnut, nebooooj. mna ta prednaska vydesila prvykrat, teraz uz vobec. prvorodickam ju pichaju pri 4-5cm a druho a viacrodickam uz pri 2-3cm... tak to som zvedava, ci mi ju stihnu dat, ci hned pri prvej kontrakcii nenaberiem smer antolska 😀

kukenzi
14. máj 2009

kati, nikto ma nedrzal /sa mi nezda/ ale ak bude treba, manzel ta podrzi, ale chalan co mi ju pichal bol velky kludas a podporoval ma, mne sa to zdalo rychle

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, to ale budem dlho trpiet v bolestiach kym budem na 4cm, asi ze?

gertka
14. máj 2009

ahojte zienky,
rada by som sa spytala, kto sa vam zda byt lepsi? Oravec alebo Dubcakova?
kamoska rodila u naj a strasne si ju chvalila, tak mi ju chce krstna( ona robi v porodnici) vybavit
a zase moj doktor do mna husti, ze mam ist Oravcovi, zeje to jeho kamos...
tak teraz neviem co mam robit...
a bud tyyzden by som sa mala ist krvy krat ukazat

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, vies co by bola sranda? Ze ma poslu na kreslo ze som riadne otvorena a ja sa od strachu zatvorim 😀 ze dovidenia

dadka212
14. máj 2009

Gertka to je ťažké povedať, to by sme museli rodiť u oboch čo ja som nerodila ani u jedného z nich 😅 , ale dr. Oravec sa mi zdá skúsenejší 😉

katka1981
14. máj 2009

gertka, neprijemna dilema

kukenzi
14. máj 2009

kati ono je to tazko povedat, niekto sa otvara rychlejsie, niekto pomalsie, niekto ma bolestivejsie kontrakcie ja som bola bez epi 13h a nejake 2h z epi

katka1981
14. máj 2009

kukenzi to vazne? Ja som sa smiala, ze ta mala bola taka zlata ako z Monsters s.r.o. A ze ako sa tesila ked utiekla, ze tehotna ju nema sancu chytit. A malinky sa ako tesil tej malej. Ved to bolo to jedine na co sa tam dalo pozerat aby clovek to cakanie vydrzal, starsne boli zlati. Ja som sa len bala aby ten chlapcek nespadol. A ako to dievcatko pekne chytil za ruku. Zlati boli strasne.

kukenzi
14. máj 2009

gertka... podla mna su tam vsetci odbornici, ak nemas osobnu skusenost ani s jednym tak sa rozhodni podla toho, ci ti viac vyhovuje zena alebo chlap 😕 😅

kukenzi
14. máj 2009

hej, oni sa tam strasne predvadzali a martinko giuliu stale bozkaval 😀

kukenzi
14. máj 2009

inac oni vedia sikovne padat 😀 len ta prednaska trvala na moj vkus straaaaaaaaasne dlho, som lutovala tu kamosku, ze musela strazit nase 2 tornada sama

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, prwesne to som ja chcela napisat, nech si vyberie podla pohlavia, asi sa to inak neda. POvedz mi havalada bol taky vysmiaty aj pri porode? Aj ta nejak utesoval, alebo nieco? Mne ked moj gynekolog robil zakrok na krcku pred 8 rokmi, a videl ze ma to boli, tak prestal a fukal mi to, nech to neboli. Aky bol Havalda? Z poradne som mala z neho super dojem. Len ci ma upokoji aj potom? Ty si tyzch 13 hodin lezala v nemocnici?

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, to ako dokazala? ty brdo, ked jeden zacne utekat na jednu stranu a druhe babo na druhu.... ze havalada 😀

kukenzi
14. máj 2009

havalda bol uzasny, uzasny pri porode, nenormalny kludas, sme este aj vtipkovali, lebo maly bol velky, ze ci uz mam pre neho vybratu skolku, povedala som, ze nie, ze uz sme mu rovno aktovku do skoly kupili a pri siti som sa ho pytala, ze co za vzor mi to tam vysiva... snazil sa ma porodit bez nastrihu, ale pri mojom valibukovi to nebolo moc mozne a este mi taky smutny povedal, no budeme to musiet trochu nastrihnut... som si pomyslela, strihaj chlape strihaj, je mi to sumafuk, nech uz len je tomuto koniec, 15,5h bez vody 😝

super ma zosil a sedela som uz po 5h 😅 sice radsej opatrne, ale na celom zadku

kontrakcie mi zacali o 00.30h, tak som do 7.30h cakala, nech sa drahy vyspi a potom sme vyrazili, mna to este vobec nebolelo, len som sa bala, ze mi nestihnu dat epi 😅

kukenzi
14. máj 2009

oni sa jasili spolocne, bezali na spolocnu stranu, hucali spolocne a tak... ja som jej malu mala cele 2 dni u nas, ale pomahal mi manzel a oni spolu boli uzasni a pocuvali, nepocuvaju, len ked maju obe mamy pri sebe .. ale v kazdom pripade by som dvojicky nezvladla 😝

havalada 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre