Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kukenzi
27. máj 2009

ja mavam desne bolesti panvy, ked sa v noci trepem z postele na wc 😝

kukenzi
27. máj 2009

tehula, ja cs 0, doki vravel, ze uz sa to tam pomaly otvara a ze ak nic, tak sa vidime na poradni v utorok, az ma pot oblial

tehula
27. máj 2009

mneme> nehovor ani zo srandy!!!! ja som bola v pokladni minuly pondelok platit ya ymluvu, este som sa zenskej pytala, ci su non stop a karty beru...........nemam EPI este zaplatenu, ak by to na mna doslo, chcela som tam muza navigovat, kym ma budu klistyrovat....a my hotovost nenosime so sebou 😲 aspon nie taku vysoku,

kde ju prestahovali? 😲

dadka212
27. máj 2009

Tehula mne v utorok povedal doktor, že ešte mám čas, že v pondelok do poradne a sestrička hovorí, že je najlepšie porodiť a on nato, že ale kde ona a rodiť 😀 ale tieto bolesti mi niečo silno pripomínajú 😅 ale vtedy som porodila až o 3 dni, takže možno je to len taká predpríprava 🙂

Kukenzi no budem hlásiť 🙂 a presne to mám aj ja už by som to chcela mať za sebou, ale nie dnes 😀

kukenzi
27. máj 2009

mneme, ved zavesena niekde mozes byt, ved praveze sa ti tie predstavy priblizuju, ved staci, ze bude plno a mozes visiet niekde na chodbe alebo rovno na prijme 😀 😉

hav
27. máj 2009

mneme, a kde docasne prestahovali pokladnu? Je to oznacene?

kukenzi
27. máj 2009

OTP bankomat je hned vo vstupnej hale do nemocnicnej casti, pri fornetach, vraj tam iny nie je. mne bol drahy prave vybrat prasule na porodnika a epi, ak by to nahodou na mna hocikedy prislo a ja som to vcera truba nezaplatila

dadka212
27. máj 2009

Mneme 😀 že zavesená, inak to by som ja aj zvládla pri pôrode som mala taký poriadny chlapský stisk 😀

mneme
27. máj 2009

tehula, na tu chodbu za povodnou pokladnou - je to len par krokov vedla. ale treba mat cash - ktory ja vyslovene neznasam nosit pri sebe . k tym menstruacnym bolestiam - ja uz to mam dost casto, ale ovela viac ma boli , ze sa mi konstantne tvrdne brucho, pretoze sa babatko vypuluje do bokov a ritku ma v mojich rebrach - nechce si dat vysvetlit, ze keby sa zosunula do panvy, bude mat aj ona viacej miesta 😠

kukenzi
27. máj 2009

pokladna je v suterene, vraj stale rovno a potom doprava, alebo dolava 😀

tehula
27. máj 2009

dadka, kukenzi> tak tie boelsti panvy, to uz mam hodne dlho, ale aspon to nie je take permanentne, len pri vstavani, ale ta bolest brucha trva furt.
Ok, ja si bookujem nakladny vytah.....na porod take dramaticke 😀 😀 😀

kukenzi
27. máj 2009

niekde pri centralnom prijme

mneme
27. máj 2009

kukenzi, presne ako pises - stale rovno a je to na pravej strane - na dverach je na A4 rukou napisane ze pokladna

kukenzi
27. máj 2009

no v pripade plneho stavu je potom najlepsia nejaka sanitka na rodenie, nie? ale ja potrebujem sterilne prostredie na odber pup. krvi... fakt som zvedava, ako by to riesili, keby tam bolo napr. 6 bab, ktore zacinaju 2. porodnu dobu a na presun je uz neskoro. ma napadlo, ze v prijmovej ambulancii je lehatko a ctg, takze aj tam by sa asi dalo 😝

kukenzi
27. máj 2009

to ako bude dlho ta pokladna prestahovana? ze to napisali len rukou, hmmm? ci to uz je nase zdravotnictvo az tak moc mizerne na tom?

majkas
27. máj 2009

baby prave som videla na zone relaity nahodou cisarak v priamom prenose, akoze baba bude rodit doma a zrazu strih a uz bola v nemocnici na stole. ale narodil sa zdravy chlapcek

majkas
27. máj 2009

nejako ma to uz taha na spanie, zelam dobru nocku 🙂

mneme
27. máj 2009

kukenzi, ked zacne naraz rodit viac bab ako mozu pichnut na salu, tak jednoducho na antolskej rozbehnu alternativne porody a po tych hororovych spravach z minuleho tyzdna sa to stane najcool porodnica na slovensku 😀

ako dlho bude ta pokladna inde, to neviem, ale jedina komplikacia (ak neratam 20 krokov naviac) pre nas spociva v tom, ze treba doniest hotovost 😉

mneme
27. máj 2009

majkas, dobru

katka1981
27. máj 2009

Baby picha ma v chrbte, aj pod rebrami, asi to bude crevna kolika, ze? Nemozu to byt kontrakcie ani nic podobne? Ukludnite ma prosim.

kukenzi
27. máj 2009

kati, pod rebrami by ta podla mna nepichalo. krizove bolesti su take vystrelujuce, musi to byt kolika, ty sa musis dat najprv zdravotne do poriadku, aby si to zvladla... drzim palce

mneme
27. máj 2009

kati, keby som ja vedela, ake to je mat kontrakcie 😝 skus ratat, ci su pravidelne. ale ked si chora, tak je asi normalne, ze ta vselikde picha a boli. len sa mi nezda, ze by crevna kolika pichala pod rebrami ? 😕

katka1981
27. máj 2009

dakujem dufam ze to boli od kaslu, lebo mam v sebe horcik, hadam funguje. Joj aj mala hra asi futbal zas.

katka1981
27. máj 2009

idem pit vincentku, nech sa mi ulavi. Cely chrbat ma boli, bud ma ofuklo alebo z jedla ale mala si hopka, ma asi vela energie. Pekny vecer a drzte sa.

kukenzi
27. máj 2009

no ja koliky nepoznam, tak neviem, ze ci picha pod rebrami, ale mneme vravi spravne, sleduj si intervaly

kukenzi
27. máj 2009

dobru nocku 😔

dadka212
28. máj 2009

ahojte 🙂

no ja som stále celá, vnoci som spala tak všelijak, každú chvílku hore a predýchavanie, ale nebolo to vôbec na nemocnicu, začína mi odchádzať hlienová zátka po kúskoch...takto to bolo aj s Maťkom, tak dúfam, že nebudem znova rodiť nejaké 3 dni 😝

jasminet
28. máj 2009

ta pokladna vyzera byt prestahovana na stalo...ale ta nervna teta pokladnicka...tu tam preniesli z roku 1985 😀

terezka044
28. máj 2009

dakujeme 🙂)
Miluska: porod bol dobry, prisla som okolo 3 do nemocnice,kontrakcie kazdychm10minut, ale nebolli tak..opytali sa ma ci chcem klystir, bola som rada ze topojde zo mna von :D potom okolo 5 som sla na porodny sal to som bola otvorena rano na 3, po prichode na 5 a na sale na 7cm. Do cca pol 6 som sedela, kukala na vychod slnka a pocuvala express :D no o 6.30 mi prepichli plodovu vodu to zacali kontrakcie kazdu minutu uz to fakt bolelo, a 6.43 bol alex na svete. Takze na prvorodicku asi 2 hodky bolesti, slusne 🙂 lekar bol uplne najlepsi aky mohol byt, neskutocne mi pomohol, fakt som bola rada, ze bol on na sluzbe vtedy.
sitie po porode odhadujem na 20minut ale ista si nie som, no bolo to horsie jak porod. Kzdopadne uz ma to neboli vobec, len este stehy neodpadli. Na novoreeneckom bolo super, vizity tiez pohoda, lekari vyborni.

tehula
28. máj 2009

terezka> gratulujem, to co pises znie bozsky. Bodaj by kazda mala taky prijeny a rychly porod. Ktory lekar ta rodil? A partnera si mala pri porode? Rodila si s epiduralkou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre