Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

babatko37
9. jún 2009

Veľmi pekne ďakujem, dadka212 🙂 .

dadka212
9. jún 2009

Neni začo 😉

kukenzi
9. jún 2009

dadka, to su stare ordinacne. 😉

babatko Doc. Korbel ordinuje:
streda: 8.00-10.00
štvrtok: 12.30-14.30

janne6969
9. jún 2009

Juj tak uz len sa tam v stredu dopravit. Uz len nerada chodim sama autom. Mam strach, ze ked to na mna pride, tak nebudem vediet co robit a kde odstavit auto a tak...

babatko37
9. jún 2009

Kukunzi, ďakujem pekne 🙂 . Chystáš sa u neho rodiť? Ja som ho v živote nevidela, len mi ho odporúčali, keď som zistila, že lekár, ktorého som chcela, má v čase, keď mám termín dovolenku.

kukenzi
9. jún 2009

babatko, nie ja mam svojho dr. havaldu... ale maju jednu ordinaciu, tak som cvakla ordinacne hodiny

baruskah
9. jún 2009

Ahojte, ja uz neviem co mam robit, priserne ma boli panva, v sobotu som nemohla ani vstat z postele. ja som uz v 37tt a moj lekar ma stale neposlal do porodnice, ze mam stale cas...a ja mam pocit, ze nic nestihnem, anitie cvicenia a prednasky. a nevietekedy ma poradnu Dr, Rozemberg?

dendulka999
9. jún 2009

Ahoj baruška mne tie bolesti začali presne tiež v 37 týždni a mám ich doteraz tiež ma bolela panva, klby kríže no strašná bolest... a stále nič malej sa akosi nechce...

kukenzi
9. jún 2009

baruskah, preco ta mal poslat do porodnice? ved priprava panvy na porod neznamena, ze uz ides rodit 😉

MUDr. Rozemberg:

utorok: 11.00h - 12.30h
štvrtok: 11.00h - 12.30h

certica
9. jún 2009

kuki, ja som pochopila, ze baruskin gynekolog jej este nekazal zacat navstevovat poradnu v nemocke od toho cca 36-37tt, ale stale chodi k nemu...

certica
9. jún 2009

inac ja mam taky citak, ze dnes v noci ides 😀

tehula
9. jún 2009

ja mam citak, ze pojdem ja............dnes sa mi taka vec stala, zajtra sa strojim pindung ist porobit a vybavovat....dnes sa mi uz nedalo, lebo strasne ma brucho boli........ale bojim sa, ze zakon schvalnosti a ja v porodnici a prt vybavim 😀

kukenzi
9. jún 2009

certica, hej, aj ja som to tak pochopila, ale som si nebola ista... mas citak? aj ja 😀 neviem, ci tuto noc, ale do vikendu urcite, duuuufam.

tehula pindung? 😀 no popis podrobnejsie a to by bolo super, keby ze sa tam stretneme a netusime o sebe a navzajom si posleme sms 😀

majkas
9. jún 2009

ahojte,

ako sa mavate? okrem katiek zatial ziadne novinky?

kuki, tehu takze sa chystate dneska v noci? idete jednou sanitkou? 😀

kukenzi
9. jún 2009

majkas, jeden sanitar by nas asi nestihal 😀

kukenzi
9. jún 2009

a ako som chcela, aby sa uz nieco dialo, tak si teraz vravim, ze dnes este nieeeee. ja nechceeeem 😝 😀

certica
9. jún 2009

preco? ved 09/06/09 je celkom sympatise cislo , ale teda do polnoci podla mojej predpovede uz nestihas 😀

majkas
9. jún 2009

suhlasim s certicou, pekny datum 😉

kukenzi
9. jún 2009

datum pekny, ale nestihacka

kukenzi
9. jún 2009

maly mal mat 20/07/2007, ale oneskoril sa o par hodin.

majkas
9. jún 2009

inac mne furt vsetci hovora ze 4.7 - den nezavislosti, ze ci to sme planovali "nezavisle babo"
ani vo sne ma nenapadol ten debilny americky sviatok, skor ma napadlo ze 5.7 je Cyrila a Metoda
😀

ale kebyze sa narodi 29.6 tak to by bol super darcek ockovi k meninam 😉

kukenzi
9. jún 2009

certica, ty byvas blizko, prinajhorsom ma odrodis, asi si dobra, ked ta za porodnika chcela katka1981 😀

iba
9. jún 2009

k tej prednaske v pondelok aj pre oteckov: na http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-anto... je, ze treba mat v tehu.knizke peciatku - v pondelok tam ale nedavali ziadne peciatky, ze? ci sme nieco nemissli, ked sme odisli skor trochu...

majkas
9. jún 2009

nie netreba uz ziadne peciatky ze otecko nieco absolvoval

majkas
9. jún 2009

certi blizko pri antolskej ci pri kuki? zeby som aj ja mala v rezerve 😀

kukenzi
9. jún 2009

majkas certica byva blizko mna, antolska je dalej, ale ak by som nestihala antolsku, ju stiham 😀

certica
9. jún 2009

😀 kuki, no minimalne ti viem robit partnera pri porode a nasi chlapi mozu zatial spolu "chlastat" 😀

kukenzi
9. jún 2009

certi a co spravim so svokrou?

certica
9. jún 2009

no nic, sak bude mat deti na starosti...aj moje 😀

kukenzi
9. jún 2009

no to nie je zly napad... ako som ju tu nechcela, lebo som sa bala, ze mi pojde na nervy, tak mam pocit, ze jej uz idem na nervy ja, lebo ju stale nechavam sa hrat s malym... nech sa cini, ved tu casto nechodi a v sobotu uz ide prec 😀 ked jej navrhnem, ze dostane este 2 takychto chalanov, tak si to hodi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre