Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

luc2
10. jún 2009

ahojte, gratulujem maminám. už aj ja to chcem mať za sebou.
mali ste niektorá EPI? Ja už mám prednášku za sebou, ale stále sa neviem rozhodnúť. keď tu tak čítam, že ste to pozvládali aj bez, ale ja mám strach hlavne z toho šitia. 😖

janne6969
10. jún 2009

Inneska aj ja som bola v 37 a teraz v 40tt znovu. Tak sa Ti mozno este nejaky ujde.
Aj ja idem na tu prednasku. Nerodim, tak hadam tu cestu zvladnem aj sama 😵

tehula
10. jún 2009

dobre rano.
Inneska, ty sa pekne nacestujes 🙂 uzi si prednasku, bola nahodou fakt zaujimava.
Kuc2> no vies, EPi nemali tie, co rodili bleskovou rychlostou a po prichode do nemocky uz boli az prilis otvorene na to, aby im stihla zabrat, zas keby sa porod mal vliect vyse 12h, tak si ju asi kazda radsej da pichnut. Takze urcite si ju preventivne zaplat.
Pokial ide o sitie, nemusia ta umrtvit len s EPI, kludne aj mezokainom opichnu 😉
Janne> pozor v aute, pokial nemusis, uz nesoferuj ty. Ozaj chytis nejaky krc a bum, auticko bude poskriabane.
Drzte sa zatial

janne6969
10. jún 2009

tehula asi nemam na vyber. Nemam sa ako inac dostat do BA. Jedine autobusom a to zasa nieje bohvieco... To sa viac bojim. A keby som ho nahodou nebodaj niekde skrkla, tak aj tak ide do laku ked budem v porodnici, tak by ma to az tak velmi netrapilo 😅 No dufam, ze sa nic take nestane.
Uz sa tesim na tu prednasku. Dufam, ze to najdem.

majkas
10. jún 2009

dobre ranko vsetkym,

kuki, tehu takze nic? 🙂

ja idem zachvilku na prevciu k zubarovi, potom po vzsledky ku svojej gyn a este do roboty na personalne. busy den. tak sa ozvem potom enskor poobede aebo podvecer
papa

kukenzi
10. jún 2009

ahojte,

ja este vkuse 😉

kukenzi
10. jún 2009

janne, nejde o lak, kaslat na auto, ale aby sa vam dvom nic nestalo, predsa je to riadna streka pre babu v termine

janne6969
10. jún 2009

No ja viem, ze nejde o lak. Ale nejako to zvladneme, ved sme sikovne 😀

janne6969
10. jún 2009

Baby este jedna otazka. V com bude v nemocnici babenko oblecene? Mam mu nieco zbalit? Alebo tam maju nemocnicne erarne oblecenie?

kukenzi
10. jún 2009

janne, maju erarne oblecenie, nic svoje si tam nenos, lebo to uz nikdy viac neuvidis, oni ich hromadne po kupani prezlecu a spinave hodia do pradla na pranie. stacia ti len jednorazove plienky a vlhcene utierky. vsetko ostatne im daju

luc2
10. jún 2009

tehula ďakujem. no tiež som rozmýšlala, že si ju aspoň zaplatím, nech mám ako takú poistku.

dendulka999
10. jún 2009

Baby ja mám zajtra termín a stále nič.....

kukenzi
10. jún 2009

dendulka, ja mam termin o 3 dni, som druhorodicka a tiez nic... ale aspon sa otvaram, teda dufam, ze sa otvaram nadalej, ale kontrakcie ziadne

tehula
10. jún 2009

baby nepanikarte, este ze su vyvolavacky.
Ja ani neviem, ci sa bobros otvara konecne.
A musim zhodnotit, ze nase dcery su nejake lenive 😲 ....a to som mala mienku o chalanoch 😀

jasminet
10. jún 2009

tehula - o babach sa hovori, ze sa paradia kym pridu na svet - takze im to dlhsie trva 😀

tehula
10. jún 2009

jasminet> asi na tom cosi bude.....uz mi ubera z krasy potvora 😀 , porad sa mi vyhodili 2pupaky na ksichte, co som cele tehu nepoznala 😲

jasminet
10. jún 2009

mne stale vsetci hovorili, ze chlapec, chlapec, opeknela si...a houby - baba to vraj bude. hned ako som sa to dozvedela som sa tiez vyhadzala 😀

dendulka999
10. jún 2009

Kukenzi a bola si aj na monitore už?? Lebo ja vôbec ešte a zajtra idem do poradne , tak uvidím čo mi povedia, ale si myslím že ma pošlú ešte domov, teda neviem ako to robia s takými čo prenášajú.. A tebe povedali že ked do termínu neporodíš tak čo??

tehula
10. jún 2009

dendulka> ja si myslim, ze zajtra v ramci poradne ta na monitor vezmu, lebo uz mas termin.
Vyvolavacku davaju po tyzdni prenasania

janne6969
10. jún 2009

No ja pojdem do poradne az ked budem v 41tt tak som zvedava, co mi gyndo povie. Najradsej by som bola, keby som tam hned aj porodila 😅

kukenzi
10. jún 2009

dendulka na monitore som nebola a ak do utorkovej poradne nic, tak idem 17.6. na prijem

tehula
10. jún 2009

janne: rovno v ordinacii 😀 😀 ? No ja som minuly piatok myslela, ze veru tam porodim od bolesti a nic 😖

janne6969
10. jún 2009

Kludne aj v ordinacii 😀 . Uz to chcem mat za sebou. Len teda neviem ako by sa zatvaril lekar 😅

tehula
10. jún 2009

no ja detto, ak by to bolo rychle, tak tiez berem....
Inak co hovorite na pomery v Levickej nemocke? 😲 Som pozerala spravy vcera, skoro som odpadla

janne6969
10. jún 2009

Ja som nevidela. Ale aspon sa potom nestresujem 😅

kukenzi
10. jún 2009

no vidim, ze sme sa tu stretli 40tt 😅

tehula, spravy som vcera nepozerala, co sa tam robi?

tehula
10. jún 2009

no vraj ma nemocnica vysoky dlh u dodavatela tepla a tak im odstavili teplu vodu. Vraj voda ide len v urcity cas, no teplo je obmedzene a ked je naval rodiciek, ze sa musia sprchovat v ladovej.
😠

janne6969
10. jún 2009

Mala ma chudatko zasa stikutku. Co mam spravit aby jej to preslo? Je to vobec normalne ze kazdy den stikuta?

tehula
10. jún 2009

je to normal, moja ju mava najma, ked idem spat. To je bruchatras a humbuk aj pol hodinu

kukenzi
10. jún 2009

janne, mala si cvici pluca, je to uuuplne normalne a pre nich neskodne, co by si chcela robit? 😅

kokso, sprchovat sa v ladovej, to nie je normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre