Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

baka13
20. máj 2010

Citacik: ahoj. mňa čaká prvá poradňa na antolskej bud.týždeň, takže Tvoj príspevok mi dosť pomohol. Ďakujem 🙂

cicimon
21. máj 2010

baby ma niekto skusenost s dr. Drobnym?

jasminet
21. máj 2010

ja som u neho bola len raz na poradni a dost ma to bolelo, ale po porode som mala nejaky problem a on prisiel, utesoval ma, snazil sa rozveselit, vazne mily starsi pan 😉

cicimon
21. máj 2010

tak nakoniec tam Drobny nebol, bol tam Scholtz a uplne super 🙂

jasminet
21. máj 2010

a co si bola na antolskej?? u scholtza som rodila

cicimon
21. máj 2010

no mna moja gyn poslala na UTZ kvoli krvacaniu po 600, ci tam nieco este neostalo, ale podla neho je vsetko ok

jasminet
21. máj 2010

este stale krvacas? ja som tiez az takmer do konca 600 nedelia krvacala, snad bez par dni mam pocit.

cicimon
21. máj 2010

no ja som 7t od porodu a este take male krvacanie po 2 injekciach...dufam, ze to uz silnejsie nebude

zrzulka
23. máj 2010

Babulky neviete mi povedat ci ma Rozemberg aj v utorok ordinacne hodiny? A ak ano tak od kolkej?

certica
23. máj 2010

zrzi, mava aj utorky rovnako ako stvrtky od 11-12.30h, ale niekto tu spominal, ze teraz najblizsie 2 utorky tam nebude (volno po sluzbe atd.)

certica
23. máj 2010

inak zrzul, ja by som mu na tvojom mieste zavolala a dohodla sa, kedy mozes prist, budes to mat iste 😉

j.a.j.a.j.a
23. máj 2010

citacik-ahoj maju urceny den na poradnu?alebo je jedno v ktory den pridem?

minix
24. máj 2010

ahoj, odpoviem ti aj ja. 🙂

Poradne su kazdy pracovny den, ale v inych dverach a u ineho lekara, tak si vyber, co ti najviac vyhovuje. 🙂)

lucqa
24. máj 2010

baby, prosim vas, ta prednaska o epi byva kazdu stredu o 14:00?

dzovana
24. máj 2010

@lucqa ano prednaska k epi je kazdu stredu o 14tej.. Je dobre tam byt par minut skor, lebo vyjde sestricka a zavedie vas do takej malej zasadacky...

minix
24. máj 2010

Ale ked budes meskat, zazvon tam a zavedu ta dnu, ale nebudes si mat kde sadnut😉
Tam je natresk tusim kazdy krat. 😉

ywett
24. máj 2010

Ahojte tehulky,
pre info, dnes sme boli na Antolskej a vraj prednaska pre otcov bude 7.juna o 12,30 na 3.poschodi, absolvoval niektory mangel uz take nieco?
Ma niekto zazmluvneneho Dr. Havaldu?
V stredu je teda prednaska o epi? Kedy treba na nu ist? Som v 32tt, mam cas, ci mozem ist, hm?
Dakujem babenky za odpovede vopred

lenka23
24. máj 2010

Ahoj ywett, tú prednášku musí muž absolvovať, ak chce byť pri pôrode?

lenka23
24. máj 2010

ahojte, chodí niektorá z vás na cvičenia k p. Ježíkovej? Zatra tam chcem zavolať a objednať sa.

ywett
24. máj 2010

Lenka, neviem, ci to je povinne, skor nie ako ano...
A dnes sme boli osobne za p. Jezikovou a bez odporucenia od lekara vraj neberie, inak bola velmi mila.
Nechcete sa baby niektora pozriet na porodnicu? Vraj si mozme individualne dohodnut prehliadku oddelenia, niekedy sa stane, ze maju cas hned a niekedy sa tam baby ani nedostanu..az na porod 🙂

kafoditka
24. máj 2010

@lenka23 radim volat rano od 7-7:30.... ale musis mat najprv vymenny listok od svojho gynekologa, inak ta nevezme...

kafoditka
24. máj 2010

@ywett my sme boli s kamoskou namatkovo len tak a zrovna nas pustili dnu a povodili nas po porodnici.. je to o stasti.. ked maju porod, tak ta nepustia..

ywett
24. máj 2010

Kafoditka, dakujem za odpoved, a ako to na Teba posobilo? Ja som bola na porodnici len v prijmacej miestnosti v piatok, som tam bola na pohotovosti...akurat tam jednej babe tiekla plodova voda, ktora bola vsade a sestricky to ignonrovali a vypisovali s nou dotaznik...
PS: ako mam odpovedat konkretnej osobe? Mne to nejde, ked tam odpovedz :(

lenka23
24. máj 2010

kafoditka ten už mám, len až tento týžden som už konečne doma, minulý týždeň som bola ešte v robote, takže som tam nechcela volať skôr. Nechodí niektorá z nás na to cvičenie alebo prednášky?
Viete mi povedať kde to býva, popr. čo si treba doniesť?

kafoditka
24. máj 2010

@lenka23 ja chodim k p. Jezikovej.. Ked vojdes hlavnym vchodom, das sa do lava, za dverami budes mat po lavej ruke nemocnicny bufet, ty sa das doprava - tam je rehabilitacne oddelenie. Prejdes dverami a das sa znova do lava, je tam dlha chodba, skoro na konci ma p. Jezikova vedla velkej telocvicne "ordinaciu". Ona ti vypise papier, na kolko krat si chces kurz zaplatit, musis ist s tym papierom dolu na pohotovost - tam je pokladna - zaplatis - ( dvojhodinovka kurzu = 3eura ) a znova sa vratis hore a rovno zacinas s kurzom. Len prvy krat prid aspon o 7:45, aby si to stihla poplatit. Stacia ti len nejake teplaky, tricko, ponozky..

lenka23
24. máj 2010

@kafoditka super, ďakujem za info. zajtra jej zavolám a objednám sa. Keď si jej volala prvý krát, na kedy ti povedala že máš prísť? Ešte v ten týždeň?

kafoditka
24. máj 2010

@ywett celkom dobre na mna zaposobila porodnica. Ale to preto, ze tam bol klud asi 😉 Mlade doktorky vysmiate, prostredie v pohode... Len rataj s tym, ze v lete tam bude asi pekny natresk.. ja si nepotrpim na nejaky luxus, mne sa to tam zdalo celkom fajn..

kafoditka
24. máj 2010

@lenka23 no priprav sa na to, ze ti moze kludne trvat aj tyzden, kym sa jej dovolas 😉 Mne to vyslo az na nejaky 8. krat.. potom ma objednala o tyzden.. podla toho, ako plne ma kurzy..

luciarichard
24. máj 2010

tehulky tu prednasku pre otckov na antolskej netreba absolvovať, len ked zacnete rodit a chcete manzela pri porode treba len ist do pokladne a zaplatit 😉 A inak odporucam prednasku u p. Jazikovej ja som ju neabsolvovala a veeelmi lutujem 😒

ywett
24. máj 2010

Kafoditka, na mna celkovo ta nemocnica posobila ok, rozhodne lepsie nez Ruzinov aj Kramare, je to vlastne aj namladsia nemocnica. Len ma zaujimal rozdiel medzi nadstandardnym boxom a tym normalnym...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre