Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

ywett
24. máj 2010

Ale Lucy 🙂 ahooojky
dnes sme boli za pani Jezikovou 🙂

luciarichard
24. máj 2010

@ywett achoooj Jezikovu urcite absolvuj, ale tu prednasku pre ockov mylsim je len strata casu 😉
A iwett ja som bola na nadstandardnom boxe jediná vyhoda (pre mna obrovska) ze je tam neuveritelen sukromie. Ale zas je tam otrasna porodna postel ci ako sa to vola ... sestricky aj doktori na to strasne nadavali 😒

lenka23
24. máj 2010

@kafoditka som zvedavá, či budem mať teda šťastie a či sa dovolám. Potom ti dám vedieť.
Ty už tam chodíš aj do poradne? Ja budem mať ešte poslednú u svojej dr. a potom už pôjdem tam.

kafoditka
24. máj 2010

@luciarichard ano pripajam sa k tebe, pani co nas sprevadzala po porodnici - asi sestra - nadavala na nu tiez. Je uplne na konci chodby a doktori tam musia stale odbehovat, tak zevraj nie si pod stalym dohladom... 😕

ywett
24. máj 2010

No ved absolvujeme a aj otecko absolvuje prednasku...radsej toho pocut viac ako menej.
Ten nadstandardny box som videla aj tu izbu len tie normalne som nevidela, tak neviem porovnat..v piatok ked som tam bola nna pohotovosti som na to od stresu aj zabudla...

kafoditka
24. máj 2010

@lenka23 teraz v piatok mam prvu poradnu na Antolskej, tak som zvedava co a ako.. 😉

luciarichard
24. máj 2010

@kafoditka tak ja som bola pod dohladom celkom dobre lebo bol so mnou manzel a mala som zazmluvneneho lekara ktroy ma chodil kontrolovat a hlavne som bola az do vytlacenia malej napojena na monitor 😉

kafoditka
24. máj 2010

@ywett inak nam p. Jezikova vravela, ze tvoj drahy si sice moze zaplatit otecka pri porode, ale vsetko zavisi od situacie a mnozstva porodov.. Kludne sa stava aj take, ze otecka zavolaju k mamicke az na 2. dobu porodnu, ked vytlaca babo a cely ten cas predtym musi sediet vonku.. Trosku od veci, ale co uz...

lenka23
24. máj 2010

@kafoditka daj potom vedieť. Som zvedavá čo povieš. Máš tam niekoho zazmluvneného ku komu ideš aj na poradňu?
Alebo nie? Ja tam nikoho nepoznám, tak to nechám asi na náhodu.

luciarichard
24. máj 2010

ja som si strasne na tom nadst. boxe vyhovovalo sukromie ... mala som vlastne wcko, sprchu ... I ked ja som na na ten box dostala nahodou lebo vsetky ostatne boli plne 😝

kafoditka
24. máj 2010

@lenka23 idem nahodne...

kafoditka
24. máj 2010

@luciarichard no tak to si dobre dopadla 🙂 🙂 ale musela si si ho aj zaplatit, ked ta nemali kde dat??

luciarichard
24. máj 2010

@kafoditka tak ja som mala v tomto stastie sice bolo vela porodov ale ja som mala manzela hend ako som bola "vyklistirovana" 😉

lenka23
24. máj 2010

@kafoditka Ja som tam bola na ultrazvuku, prvý krát u dr. Scholtza a druhý u dr. Hammerovej. Obaja v pohode.

ywett
24. máj 2010

Kafoditka, moj mangel si to vydupe, ze tam so mnou bude 😉 😉 😉 😉 teda dufam, hovori, ze bez neho to nezvladnem xixi
Ale este mi hrozi cisarak :(

luciarichard
24. máj 2010

@luciarichard nie nemusela palatit ... akurat neviem ci to robia bezne alebo len ked to povies mne malu nedali na brusko ked som ju vytlacila ja som ju vlastne poriadne videla az ked mi ju doniesli zabalenu takze prvy ju videl moj manzel ked ju osetrovali vedla

luciarichard
24. máj 2010

@ywett ak bude cisarak tak ti tam manzelika nepustia ☹ ale mozno to este bude spontanny porod... neboj to zvladnete 😉 A na porodnici su strasne zlate sestricky teda aspon ja som mala stastie na skveleee sestricky 😉

luciarichard
24. máj 2010

@kafoditka som odpovedala sama sebe 🙂 nie neplatila som sa box 😉

kafoditka
24. máj 2010

@luciarichard tak to by som aj ja brala, rodit na nadstandarde zadara 🙂 🙂 Hlavne koli tomu, ze manzela mozem mat od zaciatku pri sebe..

luciarichard
24. máj 2010

@kafoditka no ved preto keby sme sa niekedy rozhodli pre druhe babatko tak si ho kvoli tomu aby bol muz pri mne zaplatim

ywett
24. máj 2010

Lucy, vsak to je mi jasnee, ze pri cisaraku nebude, preto som pisala, ze hrozi cisarak a potom uvazovanie o tomto vsetkom je zbytocne....
Nno ja som tam bola ten piatok a sestricka jedna bola strasnaaaaa, ked ju tam uvidim, tak jej poviem svoje, len v ten piatok som bola tak mimo, ze som drzala usta

luciarichard
24. máj 2010

@ywett ved ci hrozi sekcia ti povie resp. sa dohodnes s tvojim doktorom 😉 . A sestricky su všelijaké ... ja som nemala šťastie na detské sestry na šestonedelí bola tam len dve zlaté ostatné boli take bosorky ... a pritom dosť báb detské sestričky ospevovalo asi som len nemala šťastie

lucqa
24. máj 2010

@dzovana dakujem, a je to v tej zasadacke na ARE, tusim od recepcie rovno az dozadu a tam take sklenene dvere?

lenka23
25. máj 2010

@kafoditka už viem o čom si hovorila... dnes som vstávala pred siedmou aby som si vybavila to cvičenie na Antolskej, ale ako si hovorila... dovolať sa tam... je jednoducho nemožné... 😒

lenka23
25. máj 2010

@kafoditka takže predsa som sa dovolala a vybavila som. Prvé cvičenie mám vo štvrtok 🙂

dzovana
25. máj 2010

@lucqa ano presne tam je to 🙂

kafoditka
25. máj 2010

@lenka23 no super, sikovnica 😉

lucqa
25. máj 2010

@dzovana dakujem, tak tam apson nebudem bludit 🙂

puhinka
25. máj 2010

čaute baby...neviete kto tu mal link na tie ordinačné hodiny na dverách č. 22?

mici111
25. máj 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre