Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

ajuskamimi
3. jún 2007

CERTI ozaj dobra fotka 😉 hm, zeby som aj ja zmenila image ? Ale tak snad to s touto fotkou tento tyzden este vydrzim a potom zmenim, ked sa snad v stasti a zdravi s drobcom vratime domov. Teda hovorim, uz ako keby som mala po porode a to si vraj pekne este drobca poprenasam 😀

janetka
5. jún 2007

baby, prosim referencie na dr. cierneho

vesi
5. jún 2007

keď ide o toho z antolskej, tak mne robil cisársky.pekne ma zašil, jazvu už skoro nevidieť.bol super načokoľvek sa ho opýtaš, tak ti odpovie aj vysvetlí, čo žiaľ nerobia všetci lekári.ja som bola spokojná.

lodia
5. jún 2007

janetka,

rodila som u dr. cierneho, bol dobry..velmi prijemny, sil ma asi hodinu s jednou studentkou, vsetko je ok..🙂
mozem odporucat, nemala som ho vybaveneho, ale mal sluzbu, takze tak, ale bola som naozaj spokojna.

janetka
6. jún 2007

co myslite, kolko % rodiciek ma zazmluvneneho lekara?

ajuskamimi
6. jún 2007

JANETKA v tomto mesiace sa so zmluvami vrece roztrhlo, to mi povedala pani u zastupcu, ked som bola na podpise mojej zmluvy, ale myslim si, ze to iba kvoli tomu, ze sa Antolska prerabala a nebolo mozne tam rodit bez toho, aby si mal zmluvu.

olinka6226
6. jún 2007

kocky a este stale maluju, alebo to konecne dokoncili?

dika
6. jún 2007

olinka ja som prisla domov z Antolskej v pondelok a stale sa maluje.

olinka6226
6. jún 2007

no pekne 😀 im to pekne trva, ved to robia uz od zaciatku aprila.

joja193
7. jún 2007

dika:
ahoj, aky si mala porod? a akeho dr.si mala pri porode? Bola si spokojna? Som zvedava, lebo mna to caka za 2 mesiace.

ajuskamimi
7. jún 2007

OLINKA vraj to maju tento tyzden dokoncit uz uplne 😉

dika
7. jún 2007

ahoj joja, rodila som sekciou kvoli polohe babetka a mala som vybrateho lekara Rozemberga.Bola som velmi spokojna, ale podla mna, ked sa rodi prirodzenym sposobom - tam sa da viac vyhodnotit spokojnost a kvalita.

vesi
7. jún 2007

ahojte, aj ja som rodila pred 5 rokmi u Dr. Rozemberga, tiež to bolo v pohode, dokonca ma prišiel asi 3 krát skontrolovať na intenzívku.myslela som si, že je to bežné, ale pri druhom cisárskom som videla doktora až na vizite 😀 tak neviem.ale bola so mnou v nemocnici jedna žena, ktorú odrodil normálne a bola spokojná.

lusil2005
7. jún 2007

aj mna rodil Rozemberg normalne pred dvomi tyzdnami. odporucam.

lejla77
8. jún 2007

ajuskamimi:
ty si este cela? 😕

Kocky, vcera som zazila Dr. Dubcakovu na UZV - perfektna dr. - vsetko poukazovala a povysvetlovala. Strasne zlata zenska. 😵

lusil2005
8. jún 2007

preco som sakra ja nemala take stastie a na uzv som schytala janaca?????? 🙄

lejla77
8. jún 2007

lusil:
😀
Ja som ho tiez zazila a aj Drobneho a Scholtza - vsetci traja ako na beziacom pase. To sa nedalo porovnat. 😝 Ona sa v tom uplne vyzivala, ze vidite ten nostek a to a hento... no chutna bola. Este aj trochu stuchala do maleho, aby sa nam otocil. 😵 No fakt som bola z nej soknuta.

ajuskamimi
8. jún 2007

LEJLA este stale som v celku 😀 malemu je asi dobre tam kde je, ale zatial si nestazujem. Ak do nedele neporodim, tak v pondelok rano nastupujem na prijem a potom sa uvidi, co a ako 😉

certica
8. jún 2007

ahoj ajus, no stavim sa, ze v nedelu vecer sa krpec zmobilizuje k cinu 😀 . daj vediet, drzim pršťoky 😎

lusil2005
8. jún 2007

heh alebo bude jak moj krpec, v pondelok ta hospitalizuju a v noci zacnes rodit 😀 😀 😀

certica
8. jún 2007

ozaj lusil, to kde sedis - vo vlaku? sice tam vidim nejaku kvetinu v pozadi, tak asi tazko 😅 😀 , no ale ked ta vidim na fotke, vzdy rozmyslam, kam si to mieris? 😎 😀

stacynka
8. jún 2007

lusil, aj ja som mala janaca na uzv, a pohoda, setko mi ukazoval, aj sme sa nasmiali, asi aku ma naladu...

lusil2005
8. jún 2007

certi hahaha to neni vlak ale cukraren v tatrach 😀
to sme boli na svadobnej ceste minuly rok s drahym.

certica
8. jún 2007

ono je to tak, ze je tam milion zien, takze ked sa ma kazdej venovat (ako v nejakej sukr.ambulancii) nejakych 15 min., tak by sa polovica z toho cakajuceho davu asi v danom dni uzv nedozila 😅 , ked sa teda "venuje" 3-4 min. cloveku sa ZDA, ze je to odflinknute. tak si baba vyber 😒 😲 😀. proste je to nemocnica. co sa konkretne janaca tyka, tiez som u neho zazila aj super naladu aj menej super, tak ale tiez som neni kazdy den a kazdu minutu v maximalnej pohodicke 😉

ajuskamimi
8. jún 2007

baby nestrasne, prcek nech do pondelka vydrzi 😉 jeeeemine vy s tymi image fotkami provokujete, po porode sa aj ja musim odfotit a vymenit tu bruskatu. Certi, pekna photo 😉

lusil2005
8. jún 2007

stacynka hej hej. a na mna zacal byt hnusny az ked zistil ze som pribrala 19 kg v tehotenstve a on je vraj na vahu v tehu strasne citlivy. ale ked som bola tesne pred porodom unho, tak uz bol fajn.

lusil2005
8. jún 2007

inac - nahodou - na to jak to tam ten dav pred uzv ordinaciou rychlo ubiehal, sa mi venoval celkom dlho. po tejto stranke sa nemozem na janaca stazovat.

vesi
8. jún 2007

musím sa pridať,aj mne Janač všetko poukazoval, dokonca keď som k nemu chodila do rizikovej poradne kôli problémom v 30.týždni a videl aká som vždy vydesená, tak ma ukľudňoval, že čo sa bojím, všetko je O.K. a pod.je pravda, že je háklivý na váhu, našťastie to nebol môj prípad, takže ja osobne s ním zlú skúsenoť nemám.ozaj, nepamätám si kto to písal, že nič na ultrazvuku neukázal, pýtali ste sa ho.ja som sa v 20. týždni pýtala či je všetko O.K. a ukázal mi aj tváričku aj spočítal všetky pršteky. bolo to úžasné 😀

certica
8. jún 2007

lusil 😀 , ze by stary smokovec? tak moja predstavivost je inac trochu divoka 😀
ajus, dakujem - takato pohoda by sa mi zisla aj castejsie, jak na fotke ha-ha 😀

lusil2005
8. jún 2007

certi hmmm mooooze byt ze je to v smokovci! ja uz si to moc nepametam lebo my sme tam behali z jedneho mestecka do druheho furt. ale myslim ze si to trafila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre