Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

helen
28. jún 2010

@andzi mudr Rozemberg

komirka
28. jún 2010

baby, to ked od 36.tyzdna zacnem chodit ku porodnikovi do poradne, to znamena ze si ho automaticky mam zazmluvnit? lebo mne dnes gynekolog povedal ze k nemu mozem chodit do konca tehotenstva..tak sa len chcem uistit, ci to automaticky ked zacnem chodit do tej poradne za porodnikom, ci to uz akoze on berie ze si ho zazmluvnujem..ved co ak sa mi nebude pozdavat po prvom tyzdni?..iba si to chcem ujasnit ze ako to beru ti lekari, ci uz cakaju ako osi na peniaze alebo je pre nich normalne ked tam pride zena v poslednom mesiaci za nimi do poradne.. a ma niekto skusenost s dr.scholtzom? dakujem

cicimon
28. jún 2010

komirka - nie, nemusis zazmluvnovat, ked nechces -taky cas sa podpisuje asi nejaka zmluva

lukmaj
28. jún 2010

Ahojte holky,
prosim vas neviete mi poradit, ktora z vas mala v profile odfoteny rozpis poradni na Antolskej?
Ked chodite do poradne uz na Antolskej, tak si nosite moc v skumavke so sebou?
Dakujem za radu.

cicimon
28. jún 2010

lukmaj https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jankohrasko/...

hej, treba nosit moc so sebou

katy1979
28. jún 2010

Ten rozpis maju aj na stranke. Takisto aj cennik.

minix
28. jún 2010

@komirka nie je pravidlo, ze kazda pacientka, co pride do poradne, zazmluvnuje a zo svojho pocitu mozem povedat, ze doktori na to necakaju. Aspon mne sa to tak zdalo. Ja som napr. bola na dvoch poradniach a potom som az povedala doktorovi, ze si ho chcem zazmluvnit, za tie dva razy na mna urobil dojem, ze ano, tohto chcem pri porode ako zazmluvneneho. Ak by na mna dojem neurobil, neriesim ziadne zmluvy a pokracujem dalej v poradni unho, lebo mi vyhovoval cas. Ale zasa ak by mi nesadol ako clovek, nemam problem ist do poradne aj inemu, na co mas plne pravo aj ty. Ja som bola v poradni 6x, z toho 4x uz ako zazmluvnena.

tiez by ma zaujimal pomer zazmluvnene/nezazmluvnene, ale pri tom kvante zien, co tam rodia, si myslim, ze pomer je vyrazne vyssi v prospech nezazmluvnenych.

babulina
29. jún 2010

@komirka - ja tiez nemam zazmluvneneho lekara, ani na mna nikto netlacil, iba raz sa ma opytala sestricka ci chodim stale do ich ambulancie alebo to striedam, a to kvoli objednaniu na dalsiu poradnu lebo sa tam nieco komplikovalo a lekarka nemohla, ale vsetko sa pekne poriesilo

babulina
29. jún 2010

http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...
toto je rozpis z ofic stranky 🙂

katy1979
29. jún 2010

@babulina aj ty tu este strasis? Tym drobcom sa nejako nechce von.

babulina
29. jún 2010

@katy1979 - tak tak no co uz ked mam maternicu ako interhotel 😀 ale vo stvrtok ma hospitalizuju ak dovtedy nic, ale kedze sa citim ako v 20tt tak uz len ten stvrtok to isti

katy1979
29. jún 2010

@babulina uz vo stvrtok? Ja mam prist v piatok do poradne tak budem dufat ze tam uz nepojdem. Hej interhotel all inclusiv.

tamiarobi
29. jún 2010

@katy1979 no, moje babeno je tiez nejake lenive, ja idem uz zajtra do poradne, tak uvidime, uz aby to bolo za nami 🙂

katy1979
29. jún 2010

@tamiarobi ja som tiez chodila stredy do poradne ale povedala ze teraz mam prist na termin v piatok o osmej. Uz som na lopte skakala,okna umyvala a nic

tamiarobi
29. jún 2010

@katy1979 aj ja som uz skusala tie okna, no nezabralo to

babulina
29. jún 2010

my sme si dali uz aj vylet na hrad po vsetkych tych schodoch, krizom cez mesto a nic, upratane ozehlene, aj som po mm poskulovala a stale som v celku

helen
29. jún 2010

Čaute, to bábo si aj tak samé rozhodne ten správny čas, že? 🙂 skúste ešte malinový čaj. Tiež len babský recept, ale možno akurát ten zaberie 🙂 Baby a keď vás hospitalizujú tak vás rovno aj vyvolajú alebo sa ešte bude čakať?

lukmaj
29. jún 2010

Dakujem za info.
Som v 37tt a dnes som bola posledny krat u svojho lekara a ten ma poslal este tento tyzden sa zaregistrovat do nemocnice do poradne. Kedze chcem rodit na Antolskej, chcem sa spytat ci je potrebne po prvy krat sa ist niekde registrovat? Alebo si len sadnut pred akekolvek dvere a cakat? Podla toho rozpisu sa mam riadit podla toho, kto ma napisane, ze prave v tom dni a case robi prenatalnu poradnu?Cize mozes prist aj okolo 11.00 a stale tam niekto bude kto ma vysetri v ramci poradne?
Dakujem velmi pekne sa rady.
Vsetkym, ktorych caka v blizkych dnoch porod, prajem profesionalny a prijemny personal : - ) a vela sily.
Vdaka

dadika1977
29. jún 2010

@bambola
Ahoj ! Ja som bola minuly tyzden na Antolskej na EPI prednaske, takze sme sa urcite "videli" 🙂

lenka23
29. jún 2010

@babulina a možno si to drobec na poslednú chvíľu rozmyslí a popýta sa aj sám... 😉
Držím palce nech všetko dobre dopadne...

minix
29. jún 2010

@lukmaj tak nejak ako si to napisala, by to malo byt. Ked je tam napisane, ze je tam prenatalna poradna, tak by tam niekto mal byt, kto ta v ramci nej vysetri. Aaaaaale kedze je obdobie dovoleniek a zastupovania a leto, nebude ti na skodu, ak si tam dopredu zavolas, aby tam skutocne boli. 🙂

bambola
29. jún 2010

@dadika1977 niekto tam uz spominal treti porod, nebola si to ty? 😀

jankohrasko
29. jún 2010

babulky neviem, ci je ten zoznam aktualny, kedze to bolo fotene tusim 8/2009.. pripadne cestou zaktualizujem 😀 😀
Drzim palceky, rychlo a dobre 😀 😝

lukmaj
29. jún 2010

minix : dakujem velmi pekne za info.
Holky, nechodite niektora teraz aktualne k dr. Rozembergovi? Neviete ci tam vo stvrtok bude?
Vdaka

cicimon
29. jún 2010

@jankohrasko - este v marci aktualny bol 🙂

helen
29. jún 2010

@lukmaj Mal by mať operačný deň, ale sám povedal, že by chcel prísť do poradne čím skôr, ešte sám nevedel. Ja mu budem zajtra volať, tak budem vedieť a potom ti dám vedieť, či to vo štvrtok stíha a kedy 🙂

dadika1977
29. jún 2010

@bambola - sa smejes, ale to som bola ozaj ja. 😀

bambola
29. jún 2010

@dadika1977 teraz som si aj spomenula co si sa pytala, ze ci pri tretom porode davaju epi uz na dva centi ked pri druhom uz na tri 😀

helen
29. jún 2010

@bambola To fakt? A aká bola odpoveď? 😲

emjee
29. jún 2010

@sylvia78 ja som rodila cisarskym bez zazmluvnenia porodnika a porod prebehol uplne v poriadku; ja som nezazmluvnovala, pretoze som ziadneho dr odtial blizsie nepoznala a teda mi to prislo zbytocne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre