Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

ma.cka
3. aug 2010

cicimon - dakujem za odpoved, aj mi odlahlo. Nezdalo sa mi, ze by sa veci vedeli az tak zmenit. Este raz dik. M.

lucy555
3. aug 2010

Ahojte, pridávam sa k diskusii 🙂. Merrry, tiež sa v piatok chystám k MUDr. Hammerovej prvýkrát, vo štvrtok začínam 37 tt. Najskôr som uvažovala nad Havaldom, ale keďže odchádza na tú dovolenku po 22. 8., tak som to zmenila. Termín mám vypočítaný na 2. 9., ale synček sa narodil už v 38 tt, tak som zvedavá ako maličká. MUDr. Hammerovú mi odporučila kamoška, tak som zvedavá, ale nakoniec ako tak čítam, tak len chváli. Snáď sa dostanem na rad. My cestujeme z MA a to musím ráno vyriešiť varovanie synčeka, tak uvidím, či dorazíme pred 8.00 h, no do 10.00 h snáď prídem na rad. Neviete, koľko sa v priemere čaká? Vďaka. 😉

andullinka
3. aug 2010

@lucy555 ahoj, mame podobny termin porodu, mozno sa na Antolskej nakoniec aj stretneme 😉

pipi1211
4. aug 2010

@lucy555 ja som dosla tak 8,45 a cakala som asi 40min 🙂 ale chodili potom aj ine mamicky 🙂 ja tam tiez budem v piatok aj s teou tu z temy tak ak nas spoznas kludne sa pridaj do reci nech sa nenudis pri cakani 😀 😀 😀

pipi1211
4. aug 2010

pardon dosla som 7.45 🙂

andzi
4. aug 2010

@andullinka ja mám TP 10.9. ale podľa UTZ aj podľa veľkosti dieťaťa porodím určite skôr, takže sa tam možno aj stretneme. Aj ja som chcela MUDr. Havaldu, ale nakoniec som sa rozhodla pred dr. Rozemberga, len dúfam, že nejde na dovolenku. Nejdete k nemu náhodou niekto na poradňu v utorok?

andullinka
4. aug 2010

@andzi ahoj, no ja tiez momentalne rozmyslam medzi Havaldom a Rozenbergom. Takze hovorite ze Havalda je od 22.8. na dovolenke? Akosi sa mu neviem dovolat do ordinacie ☹ Dr. Rozenberg by mal ordinovat aj zajtra, nie? Rozmyslam ze by som tam skocila ... ak nie, tak v utorok urcite 😉

andzi
4. aug 2010

@andullinka nemám to overené, ale jedna kočka to tu písala, tak si myslím, že by si nevymýšľala. Možno by bolo dobré, keby sa ešte niektoré baby ozvali ako to je.

lucy555
4. aug 2010

Ahojte tehuľky, pokúšala som sa dovolať Hammerovej do ambulancie, ale nikto nebral. Asi mali veľa pacientiek. Jednoducho len v piatok prídem, sadnem a čakám, však? Netreba sa nikde predtým zaregistrovať, ak idem prvýkrát? pipi1211 aj andullinka snáď sa spoznáme. K Havaldovi: Niekde pár strán dozadu som tu čítala, že je na dovolenke a potom sa chystá od 22. augusta na stáž do USA. To som počula už z viacerých strán, tak asi na tom niečo bude. Pokiaľ viem, Rozernberg je už po dovolenke. Kamoška si ho práve chcela zazmluvniť začiatkom júla, ale bol práve mimo, tak už asi dovolenkovať nebude. Nakoniec to nechala na náhodu a bola spokojná 🙂, takže na základe jej skúseností to risknem aj ja 🙂. Teším sa na piatok, hlavne na to, čo povie lekárka o malej, lebo môj tunajší gynekológ je tiež na dovolenke, tak už nemám tretí týždeň žiadne novinky. Veselo však kopká, tak snáď jej jej dobre, aj keď mne už to brucho zavadzia.... 😒

alure
4. aug 2010

@andzi
v utorok mám u Havaldu poradňu,opýtam sa,ale ja mám termín 22.8. a vravel mi že v ten deň odchádza preč...na ako dlho netuším,a baby v čakárni vraveli že sa chystá na stáž do Ameriky.
Hamerová mi robila ultrazvuk aj o nej som písala,že je to mladučké úžasne milé stvorenie ktoré by som k pôrodu určite brala....
Držím palce maminky,nech ste s výberom Dr. spokojné

andzi
4. aug 2010

@alure dík, v utorok má poradňu aj dr. Havalda aj dr. Rozemberg, tak to chcem urobiť tak, že najskôr pôjdem k dr. Havaldovi, opýtam sa ho na zazmluvnenie a ak mi povie, že ma nemôže vziať, lebo odchádza, tak pôjdem k dr. Rozembergovi, snáď budem úspešnejšia. Koncom augusta už by mohli byť lekári po dovolenkách, vrchol dovoleniek je júl alebo prelom júla a augusta, no ale jeden nikdy nevie.

andzi
4. aug 2010

@alure o koľkej ideš v utorok k dr. Havaldovi prosím ťa? On má poradňu na č. dverí 22? Ja som ešte v nemocnici na Antolskej nikdy nebola, kde sú tieto gynekologické ambulancie, prosím?

alure
4. aug 2010

@andzi
ja idem ráno na 7:00 nakoľko idem aj na nejaký odber krvi. Je to číslo 22. Keď prídeš pred nemocnicu buď pôjdeš hore k vestibulu po schodoch tam sa daj hneď do prava smerom k lekárni a bočnými dverami pôjdeš stále rovno po chodbičke kým dôjdeš k č.22. Tak ti to najjednoduchšie vysvetlím...cez vestibul je to zložitejšie na vysvetlenie...Držím palce

andzi
4. aug 2010

@alure ďakujem, takže je to hneď dolu na prízemí?

alure
4. aug 2010

@andzi ano dole na prízemí...

andzi
4. aug 2010

@alure dík tak to snáď nájdem...som sa mu dnes dovolala a že mám prísť na 11.30 tak som zvedavá čo mi povie.

alure
5. aug 2010

@andzi
no tak dúfam že sa dohodnete podľa tvojich predstáv. A volala si mu na mobil? Neboj určite to nájdeš a keby si blúdila,určite ťa niekto nasmeruje do tých správnych dverí

hobit
5. aug 2010

baby, prosim vas, nejdete niektora v pondelok na tu prednasku 12.30...pripadne neboli ste niektora uz na takej a neviete kolko to asi trva?

pipi1211
5. aug 2010

baby prosim vas, viete mi poradit kedy sa plati za izbu? myslim nadstandart.... ked sa odchadza ci kedy? a oplati sa to?

andzi
5. aug 2010

@alure hej, volala, síce nie ja, ale moja známa, ktorá ako lekárka pracuje na Antolskej. Tak uvidím ako u neho dopadnem a či naozaj ide na tú dovolenku alebo ma odrodí. Bola by som rada.

alure
5. aug 2010

@andzi
tak to či nás odrodí zistíme obidve v utorok. Budeme si musieť navzájom silno držať palce 🙂

janulka66
5. aug 2010

@hobit ahoj, trva to cca 30 minut aj s otazkami co maju baby 🙂 ak maju otazok viac trva aj dlhsie ...

iron
5. aug 2010

ja uz mam skolenie o epi za sebou, takze uz mozem ist rodit..hned som spokojnejsia.

aka prednaska?

andzi
5. aug 2010

Kočky, ste tu prosím niektorá z Petržalky? Kde je v Petržalke matrika? Kedy môže ísť manžel vybaviť rodný list? Hlásenie o narodení dieťaťa mi dajú hneď po pôrode alebo až keď budeme odchádzať?

sharlotta
5. aug 2010

@andzi matrika je v Technopole 😉

andzi
5. aug 2010

@sharlotta dík a dlho sa tam čaká? Môže manžel vybaviť rodný list už počas môjho pobytu v pôrodnici? Lebo my nie sme z Bratislavy a bude to pre nás problém stále lietať do Bratislavy kvôli rodnému listu.

sharlotta
5. aug 2010

@andzi to ti neviem povedat, ale skus si hodit do googlu "matrika Technopol" a oni maju celkom dobru stranku tento miestny urad. Vzdy som tam nasla info, co som potrebovala.

andzi
5. aug 2010

@sharlotta technopol je na Kutlíkovej 17, vyhodilo mi to cez google, že tam má sídlo miestny úrad Petržalka.

sharlotta
5. aug 2010

@andzi ano

jasminet
5. aug 2010

@andzi ja som v nemocnici vypisovala udaje pre matriku a myslim, ze vtedy som rovno dostala papier, ze kedy presne si mame prist pre rodny list dietata. nam to vyslo tak, ze v den prepustenia z nemocnice isiel muz s mojim OP na matriku pre rl a asi za 10 min. bol vybaveny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre