Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dzudka
23. aug 2010

Baby chcem sa spytat nemam cas citat dozadu stranky ze co nam treba do porodnice? teda pre mna a pre baby?

A este kedy mam zaplatit poplatok za otca pri porode?a kde sa to plati?

A este ako to je ked ma chytia kontrakcie proste ked sa mi rozbehne porod cez den tak kde mam ist ?
a ked v noci tak kde mame ist?

Dakujem 🙂

a ci neviete rozpis tych prednasok na september ze kedy budu dalsie?

minix
23. aug 2010

@andzi ak mam byt uprimna, ja by som si ju ako doktorku urcite nevybrala..ani keby bola jedina. 🙂 urcite su kocky, co su s nou spokojne, ale mne nesadla. Kedze zatial vsetci, ktori mali so mnou nieco do cinenia na Antolskej, boli muzi, jedina Greksova mi robila UZV, tak ja si chvalim chlapov. 🙂)

andzi
24. aug 2010

@minix ja by som si ju teda tiež nevybrala, len som chcela poznať názor aj ostatných kočiek, čo prípadne u nej rodili. Ani tu na koníkovi som o nej ešte nečítala, že by ju niekto obľuboval a zazmluvňoval si ju k pôrodu. 🙂

alenkam.
24. aug 2010

a vy ste mali zazmluvnenych doktorov k porodu?

minix
24. aug 2010

@andzi neviem, ci sa ona vobec zazmluvnit da...nie kazdy doktor na porodnici sa zazmluvnit da, v pripade niektorych, velka skoda....
@alenkam. ja som mala a budem mat aj nabuduce. 😉

andzi
24. aug 2010

@minix a podľa čoho sa to rozdeľuje, že ktorý sa dá a ktorý nie? Viem, že ona už má špecializáciu z gyn. a pôr. je aj PhD. No aj keď sa zazmluvniť dá, tak podľa mňa má veľmi málo pacientiek, lebo ten jej prístup...bez komentára.
@alenkam. ja som chcela, ale nakoniec som sa rozhodla pre inú pôrodnicu.

maria30
24. aug 2010

@sylvia78 Ahoj.. ja som mala dr. Kostolného teraz pri pôrode (akurát mal službu).. tiež sa mi zdal celkom v pohode...

ciefulik
24. aug 2010

@sylvia78 ja som mala Dr. Janáča, lebo sa o mňa staral na rizikovom 2 mesiace a bola som spokojná a navyše mala s ním službu moja Dr. Maľová, ku ktorej už 4 roky chodím, len tá sa dala zazmluvniť až v tom termíne okolo môjho pôrodu. Takže pre mňa 200% kombinácia pôrodníkov 🙂

ciefulik
24. aug 2010

😀 a napísala som to ako somárik - takže mala som ho ZAZMLUVNENÉHO, na to si sa pýtala 😉
pri ďalšom pôrode si taktiež zazmluvním lekára

christie
24. aug 2010

@ciefulik no ja tiež zazmluvňujem Dr. Janáča. Čakáme dvojičky, chodím k nemu od 12tt a som veľmi spokojná. Skúsenosť mám aj s Lamprechtovou, je ale mladá, ale milá a snaživá.

j4n15
24. aug 2010

@michaa dakujem, nasla som to 🙂

j4n15
24. aug 2010

ahojte, ked chcem nastandarnu izbu na sestnonedelie, kolko sa plati a kedy sa to objednava? dakovala

alenkam.
24. aug 2010

mne doktorka na temu ohladne porodu povedala, ze sa dohodneme... tak neviem.. som sa k nej dostala ako slepe kura k zrnu, cez svagrinu, ktora bola s problemami hospitalizovana... tak neviem co si pod tym mam predstavovat... v piatok idem zase k nej, tak sa mozno dozviem..
ozaj, co sa tyka toho vcerajska.. tej pripravy.. ktora ste bola, co ste sa dozvedeli a kedy a kde to bude najblizsie.. viete povedat?

luciarichard
24. aug 2010

@j4n15 izba stoji cca 33 EUR na noc objednat dopredu sa neda... musis mat stastie aby bola volna 😉

nika222
24. aug 2010

Baby tiež sa chystam rodiť na Antolskej. Chodim do poradne k doktorke Hammerovej. Velmi milá, a velmi ochotná. Vsetko porozprava, ukludni ked je problem. Som s ňou veľmi spokojná. Už sme sa predbežne dohodli aj na zazmluvnení k pôrodu. Teraz u nej rodila kamoška a veľmi ju chvalila 🙂 Máte tiez niektora s ňou skúsenosti?

sylvia78
24. aug 2010

@alenkam. aj mne MUDr. Kostolny povedal, ze sa dohodneme, tak ani ja neviem co mam cakat. Ja som k nemu prisla cez primarku z hematologie, tam patrim nakolko som onko- hemetologicky pacient. Tak snad pri najblizsej navsteve sa obe dozvieme co znamena "dohodneme sa" vela stastia prajem

alenkam.
24. aug 2010

baby, su na antolskej aj gynekologovia ku ktorym sa da chodit bezne cez rok, ked zena nieje tehotna?

j4n15
24. aug 2010

@luciarichard 33e??? a v ruzinove stoji 16 e..jak je to mozne?

j4n15
24. aug 2010

@jasminet v ruzinove stoji 16e bez manzela ci pribuzneho a 33e s manzelom, ci s pribuznym ale na antolskej bez manzela 33e..no ja odpadnem.. 😲

jasminet
24. aug 2010

@j4n15 ja viem... ale nikto ta nenuti tam ist, ani na antolsku ani na nadstandard 😉

ciefulik
24. aug 2010

zazmluvniť sa dá až 1 mesiac pred termínom pôrodu, skôr nie 😉

luciarichard
24. aug 2010

@j4n15 lenze napr. to co je v ruzinove nadstandard je na antolskej skoro standard (na izbe ste 2-3 a dve bunky maju jedno WCko a sprchu) 😉 A aspon podla mna ja som nemala ani problem so stravou na antolskej som bola velmi milo prekvapena ako dobre tam varia 😉

sariana
24. aug 2010

ahojte, prepacte, ze vam sem vpadnem, ale chcela by som sa spytat, ako su na antolskej na porodnici navstevne hodiny a ci sa da v pohode prist na navstevu aj mimo nich, kedze musime cestovat a ak by boli iba napriklad do 17.00 hod., tak to stihame iba tazko...dakujem

hobit
24. aug 2010

@nika222 ahoj, aj ja sa k nej chystam, chcela by som zajtra...nevies ci nahodou nema dovolenku? ci tam bude?

nika222
24. aug 2010

To neviem ci tam bude... A nedala ti cislo na seba? Ja idem v piatok za nou...

minix
24. aug 2010

@sariana oficko je tuším 15-17, ale dohodnúť sa dá vždy😉
Mne raz manžel prišiel 20,40, ale museli ísť cez pohotovosť. Okolo 19 sa tuším zamyka hlavný vchod.

lupita44
24. aug 2010

ahojte chcem sa spytat ci neviete ako to je na antolskej s pediatrom,lebo pocula som ze to od vas chcu a treba to nahlasit pri porode a ze ho teda treba mat vybaveneho uz pred porodom.dakujem za rady

prsky
24. aug 2010

@lupita44 ja som mala vybavenu pediatricku uz pred porodom, na antolskej to za celych 5 dni vratane porodu odo mna nechcel nikto vediet 😉

jasminet
24. aug 2010

pediatra je lepsie mat vybaveneho pred pOroDom, aby si vedela, kto ta vezme. do 24 hod od prepustenia z nemocnice musis k nemu donies prepustacu spravu dietata a niekde som to tam aj hlasila, ze koho mame, len uz si nepamatam , ze komu a pri akej prilezitosti...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre