Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mmimmka
29. dec 2010

Ahojte, chcem sa spytat, ak je planovana sekcia o kolko sa robi skor? 1-2 tyzdne? Dakujem

tehula
29. dec 2010

@mmimmka tyzden vopred sa zvykne

michaela8561
29. dec 2010

@nerinka ahoj, ja som chodila k dr. Havaldovi do poradne, bola som veľmi spokojná, bol veľmi milý, dokázal povzbudiť a je to fakt odborník. Zazmluvneného som ho nemala ale prišiel za mnou aj keď som bola už v boxe, kontroloval ma a hovoril čo a ako. Ja som bola s ním veľmi spokojná a čo som počula tak si ho veľmi chválili aj čo sa týka celkového pôrodu.

mirkita
29. dec 2010

kocky neviete ci na c.dveri 22 (dr. borovsky - oproti ultrazvuku) nemaju tento tyzden dovolenku? neviem sa tam 3 dni dovolat 😒 vdaka

pocahontas35
29. dec 2010

@jabadaba uplne suhlasim s @lulushou, ma pravdu MUDr. Bertoldova, je velmi dobra doktorka, aj ja som u nej rodila .. ved ked pojdes za nou, sama uvidis, aky ma skvely pristup ... 🙂

jabadaba
30. dec 2010

@pocahontas35 dakujem, si poklad, ze si sa ozvala. Ked pominu tieto sviatky tak idem za nou. Uz mam vytlacene ordinacne hodiny aj telefonne cislo.

aaddeell
30. dec 2010

chcem sa opytat kolko sa plati na antolskej za manzela pri porode, za zazmluvneho lekara a epiduralku dakujem
mate niektora skusenost s MUDr. Malovou?

aaddeell
30. dec 2010

@sharlotta dakujem
a co to znamena porod v nadstandartnom boxe?

nerinka
30. dec 2010

ahojte a mate nejake odporucanie na detskeho lekara v petrzalke, nevadilo keby bol aj sukromny hlavne nech je dobry a ospravedlnujem sa tato otazka sem asi nepatri ale predsa

tehula
30. dec 2010

@nerinka , mas IP

renatka100
30. dec 2010

@aaddeell je to miestnost na porod, kde budes sama, fotky su umiestnene pri pokladni na Antolskej, udajne sa tam dost zle rodi, lekari tento box nemaju radi.

scarlette
30. dec 2010

@aaddeell mudr malova je super, chodim k nej uz 4rokz, mila empaticka lekarka, a nic nenechava na nahodu ak sa jej nieco nezda hned riesi

janzurka
30. dec 2010

@aaddeell , ja som rodila na nadstandartnom boxe a mozem ho iba odporucit. Isla som tam sice kvoli tomu, ze ostatne neboli volne, ale keby som si mohla este raz vybrat, rozhodla by som sa tak aj dobrovolne 😎 .
Mate tam uplne sukromie, kedze to je samostatna miestnost, fajn vybavenie. Kreslo na rodenie sa nachadza aj na dalsich boxoch (myslim, ze v case, kedy som rodila ja, nebolo na vsetkych boxoch, ale urcite tam nie je jedine). Rozhodne odporucam 😉

sharlotta
31. dec 2010

@janzurka super, to si ma velmi potesila, lebo ja nad tym boxom tuho premyslam. Vraj sa na tom kresle dost smyka a tazko zapiera. 😕 Ja by som ho chcela hlavne koli tomu sukromiu a koli tomu, ze tam nechcem ziadnych medikov-ocumovacov. 😅

babika0
31. dec 2010

baby davaju pit pri porode?

kocka3005
31. dec 2010

@scarlette ahoj pisala si,že chodíš k Mudr.Malovej ja mám isť na bud.týždeň po prvý krát do nemocnice kde budem za mesiac rodiť a vybrala som si Antolsku,ale neviem sa dopátrať aké ma ordinačné hodiny a chcem isť priamo za nou(bo niesom z Ba,a chcela by som si ju zazmluvniť ako porodníka)
Ďakujem za info 🙂

linduska27
31. dec 2010

@babika0 nie nedavaju pit pri porode jedine tak hroznovy cukor som si dala ked sa nik nekukal 🙂

kaara1980
31. dec 2010

Ahojte.Chcela by som sa spýtať,aké máte skúsenosti s porodnicou na Antolskej?Personál,lekári,vybavenie,vaše dojmy?Ďakujem.

babika0
31. dec 2010

@linduska27 no to si neviem ani predstavit, zena rodi 12 hodin, sak musi byt sucha jak sahara. ved moze aj skolabovat. co potom? aj od hladu moze prist zle, nie? ako ma zena vladat????

linduska27
31. dec 2010

@babika0 no tak nejako to musí ísť 🙂 ja som bola hladná 4 dni počas pôrodu dostavala som len infúzky len ja som prenášala a bola už v nemocke.. takže keď prídeš najedená že ideš rodiť tak ti urobia prípravu a po pôrode už môžeš jesť 🙂

scarlette
31. dec 2010

@kocka3005 dam ti do IP cislo na ambulanciu kde robi poradne a zavolaj tam...ak sa nemylim poradne mava v pondelky okolo obeda

trinity525
31. dec 2010

@babika0 na to su infuzie 🙂

babika0
31. dec 2010

@trinity525
@linduska27 dik a infuzky davaju kazdej? ci az ked vidia, ze je zle?

majulienka333
31. dec 2010

@kaara1980 Ahoj, ja som tam rodila v oktrobri, co sa tyka lekarov myslim si ze boli uplne uzasni, ale Bohuzial o zvysku personalu si to nemyslim, kebyze si mam este raz vybrat asi by som tam uz rodit nesla, lebo s tymi lekarmi si v styku tak akurat pocas porodu a zvysne 4 dni ti vie ten zvysok tak zneprijemnit, ze hruza, a chybala mi tam laktacna sestra, co je podla mna dost dolezity clovek ☹ bola som na klasickom boxe a ziadne sukromie mi nechybalo, lebo mi to bolo dost jedno, aj ked ja som mala rychly porod, mala som aj medicky, ale tie boli tiez zlate, boxy mi pripadali moderne, izby take...no ako nemocnicne 😖 ale ja som nemala nadstandard, tie vyzeraju teda o 200% lepsie, ale ked je plny stav, tak ma clovek proste smolu 😒

linduska27
31. dec 2010

@babika0 to neviem posudit mne nastali pri kontrakciach komplikacie a nakoniec som musela ist cisarskym to az potom mi dali infuzie ked uz bolo po.. pri normalnom porode asi nedavaju infuzky si myslim este som pocula ze partner moze zene potierat mokrou vreckovkou pery..

linduska27
31. dec 2010

@kaara1980 ja som s Antolskou ako tak spokojna az na nezohrany tim lekarov na poslednu chvilu zachranovali co sa dalo trochu neodhadli umrtvenie pri cisarskom lebo ked ma prebrali som isla skapat od bolesti a piichli mi daco len ked tam frajer trochu zvysil hlas na personal.. a co sa tyka personalu na 4tom tak ja som spokojna aj s novorodeneckym oddelenim podla mna sa da len sa treba vela pytat a stalo sa ze kazda sestricka povie nieco ine a aj od bolesti ak treba tak si treba pytat a daju .. obcas s frflanim ale musia dat ja po cisarskym som si pytala..potom lekari na vizite uz boli v pohodke aj novorodeneckí lekari boli skvelí

nya
31. dec 2010

@linduska27
Kolko si prenasala?
Mala si zazmluvneneho lekara?

linduska27
31. dec 2010

@nya podla PM 5 dni podla ult 7dni nie nemala som zazmluvneneho lekara a teraz keby som sa mala rozhodovat tak si ho zazmluvnim a poviem mu ako si to cele predstavujem

nya
31. dec 2010

@linduska27
Ja som chcela najprv zazmluvnit Havaldu, ale nedalo sa. Potom som chodila k Rozembergovi a ked som uz bola rozhodnuta, ze sa ho spytam, ci si ho mozem zazmluvnit, tak mi povedal ze uz do dalsej poradne budem muset ist k niekomu inemu lebo ma dovolenku. Som trochu nervozna z toho, ze moje prenasanie bude nakoniec riesit niekto, kto ma doteraz ani nevidel. Snad sa mi to spusti samo.
5 dni po termine ti vyvolali porod?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre