Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jajka81
10. máj 2011

@mirka1004 To som nezaregistrovala, ze tu take nieco pisala sestricka. Je fakt strasne drahy ten gel, na to, ze to je len obycajny lubrikant. Ale ked to co len trochu zmierni potiaze pocas porodu, tak mi to asi stoji za to.
Ale tiez sa chcem najskor opytat na poradni na antolskej, nech mam informaciu z prvej ruky.... ale momentalne som veeelmi nalomena.....

t1nulka
10. máj 2011

@jajka81 myslis, ze aj v lete o to nebude zaujem? no neviem, ved uvidim... a ja mam navstevy rada, a viem, ze vela ludi by prislo, tak preco by som im to nedopriala? ja si budem samotu s malym uzivat doma 🙂

jajka81
10. máj 2011

@t1nulka Neviem ci aj v lete. Mam len sprostredkovanu info, ze vseobecne o to nie je zaujem.....
Ja by som sa bala vela navstev. Nie kvoli sebe, ale kvoli malemu. Mas ho pri sebe na izbe a on ma este strasne slabunku imunitu, tak by som sa bala, ze mu prinesu nejakeho bacila.....

tehula
10. máj 2011

ja si myslim, ze to uz radsej investovat peniaze do epiduralky ako toho gelu, ale tak odskusany ten gel nemam. 😒

jajka81
10. máj 2011

@tehula A nemas na ten gel aspon nejake referencie? Napr. od MUDr.Oravca?

tehula
10. máj 2011

@jajka81 nie, nespominal ho vobec, ja som sa nepytala teda, lebo uz tak sa mi zda, ze ma ten porod dost bude stat. Vlastne asi 400eur a to si platim len lekara, PEDA a ucast muza pri porode.
Ale tu epiduralku mi opat vrelo odporucal.

jajka81
10. máj 2011

@tehula Dakujem. Ja sa opytam teda na poradni na Antolskej ked pojdem. Ja si epi nedavam, takze mozno by som tie peniaze mohla vlozit do geliku, i ked to mozno nebude stat za to... Ale to ja asi vlastne vobec nebudem vediet posudit, kedze to bude moj prvy porod 🙂

domika007
10. máj 2011

@tehula a osoba pri porode nemusi byt len manzel ci? lebo tak moze sa stat, ze MM bude zrovna odcestovany, ale budem mat zaplatenu osobu k porodu, tak to moze ist potom hocikto so mnou nie?

dadka212
10. máj 2011

@domika007 nie nemusí byť manžel, kludne mama, sestra, kamoška alebo aj otec, brat keď si trúfajú 😀

tehula
10. máj 2011

@domika007 ucast pri porode staci zaplatit priamo az ked dorazis do porodky, vysetria ta a povedia, ze sa teda bude rodit, vtedy ta osoba skoci do pokladne si zaplatit ucast. Cize nemusis to mat uplne vopred ako PEDU a lekara, tak zaplatis podla toho, ci niekto pojde s tebou napokon a jasne, ze nemusi to byt len muz, kludne mama, kamoska, sestra....ako ty chces.

domika007
10. máj 2011

@dadka212 ok, diky , to som chcela pocut 😀 a kolko sa plati za osobu pri porode, za epi a zazmluvnenie sumy poznam, ale toto neviem...

tehula
10. máj 2011

@domika007 16.60

domika007
10. máj 2011

@tehula jeej diky...tak to je super, takyto pristup sa mi paci 🙂 aj cena je prijatelna...

penn
10. máj 2011

@t1nulka jaaaj t1nulka ta VIP izba urcite nebude volna,.. ja som cakala tri hodiny ak nie styri este na porodnej sale na izbu tolko bolo mamiciek.. uz rozmyslali nas dat na ine oddelenie snad ak som dobre pochopila...

t1nulka
10. máj 2011

@penn no do kelu... skoda, ze sa to neda dopredu rezervovat... ale tak ako by aj, ked nikdy nevies kedy to na teba pride... 😒 no ale tak mozno budem mat akurat stastie, uvidime 😉

kaara1980
10. máj 2011

@mirka1004 tak potom daj vedieť čo ti dr povedal.Lebo ja tiež stále zvažujem 😉

novamaminka
10. máj 2011

@t1nulka ahoj,ja som na antolskej rodila koncom decembra a na VIPku som chcela ist velmi,no bola obsadena takze som sa na nu dostala az poslednu noc,ktora mi vysla na silvestra..sebecky som ju zobrala celu a prespal tam s nami v tu noc aj priatel,takze bomba zazitok na novy rok vsetci spolu..silvester v nemocke,romantika jak vysita 😀 takze ak budes mat stastie,ale je tam vazne dlhy cakaci list,tak sa to da aj tak ze tam manzel s tebou prespi co je super lebo uz ti bude po nejakych 3 dnoch smutno,je pravda ja som tam bola 6dni ☹

kaara1980
10. máj 2011

@jajka81 inak p.Ježíková aj vravela,že nedávno bola za ňou mamička,čo použila gel a vraj ako prvorodička bola maximálne spokojná.Bolo to vraj rýchle a vôbec ju nemuseli nastrihávať.

kaara1980
10. máj 2011

Ja by VIPku chcela už len skrz toho,že tam bude môcť prísť za mnou aj priateľ a dieťa si uvidí na živo a nielen cez sklo.Syna som rodila v LM a tam sú návštevy povolené na izbách a vôbec mi to nevadilo,keď za spolubývajúcou niekto došiel.Mne sa diskrétne otočili chrbtom a rozprávali sa potichu.A za mnou keď niekto došiel,tak to bolo maximálne na 10 minút.Ale aspoň videli malého na živo.
Inak neviete náhodou,či potom na oddelenie dovolia ísť aj deťom na návštevu?Neviem si predstaviť,že si neuvidím 4-5dní syna 😕

t1nulka
10. máj 2011

@novamaminka no ja by som tiez chcela velmi na tu VIP, nie aby manzel tam bol s nami, ale tak najblizsia rodina nech moze maleho vidiet normalne, nie len cez sklo... a bacily? sestricky tiez chodia hore dolu, von, dnu, fajcit a pod... takze tie bacily sa nanosia aj na novorodenecke... a rodina si skor da pozor, nech malemu neublizia 🙂

mirka1004
10. máj 2011

@kaara1980 - dám, len ja mám normálnu poradnu 24. mája u mojho gyndoša a tam možno dobehne ma kuknut aj porodnik ale nie je to na 100% lebo vraj ma mat vtedy dake operačky...ale ak s nim budem a spýtam sa tak dám vediet čo na to vravel 😉

@jajka81 - tak aj ty sa spýtaj a daj vediet čo vraveli na poradni 😉

@tehula - šak presne som uvažovala, že tieto 3 veci ako ty chcem aj ja...a že šup 400 ečok...kokos drahé to je všetko, čo už 😠

@t1nulka - no lebo možno pride 24. maja na moju poradnu aj porodnik ale nie je to iste, tak potom asi ja pojdem k nemu o tyzden a až vtedy budeme podpisovat najskor zmluvu, len mam takeho tušaka že mala sa asi narodi pred planovanym terminom, tak preto... 😅 ale teraz sa snažim šetrit aby tam vydržala čo najdlhšie, ani prenašanie by mi neprekažalo 😝

novamaminka
10. máj 2011

skoda len je,ze sa to neda porste dopredu nejako rezervovat,ale tak zase je pravda ze clovek nevie kedy ho to chyti cize je to v podstate asi aj zbytocne 😉 ale presne ohladne tych bacilov a vsetkeho ostatneho,aj lekari a sestricky chodia domov a nie su v porodnici zavrety nonstop kvoli sterilite..a okrem toho bacile a vsetky ostatne skodliviny su vo vzduchu a predsa to to babatko dycha od narodenia a nic s tym nespravime,tot moj nazor na vec..

cicimon
10. máj 2011

@kaara1980 no zas ak by syna nepustili za tebou na izbu mozes ist ty von na chodbu a tam budete spolu, vela mam tak robilo

novamaminka
10. máj 2011

@t1nulka som ti odpisala len som ta zabudla oznacit,pardon 😅

penn
10. máj 2011

No na dverach bolo napisane, ze navstevy deti od 15 rokov.. ale neviem naco, lebo aj tak som nevidela, zeby niekto mohol ist donutra.. (iba ak na tuVIPku zeby to bolo myslene).. no a vonku samozrejme aj deticky na chodbe..

t1nulka
10. máj 2011

@novamaminka tak, tak... ja som za VIP, ked bude volna... 🙂 a nevadi, nasla som si odpoved 😉

sedem
10. máj 2011

Neviete mi prosim poradit, kedy a v ktorej ambulancii ma pani Dr. Dubcakova prenatalnu poradnu?

domika007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danlu
10. máj 2011

@sedem dr Dubcakova ma poradnu v utorok od pol deviatej do pol dvanastej a cislo ambulancieje 25 aj ja som k nej zacala chodit 🙂

sedem
10. máj 2011

@danlu Dakujem pekne, si zlata 😉 Neviem preco som mala pocit, ze robi vo stvrtok, asi nejaka starsia info..hmm, tak asi nic, mam poradnu vo stvrtok, len tam teraz nebude Dr Rozemberg u kt. som bola, tak som myslela, ze pojdem k nej, ale tak asi musim najst niekoho ineho.. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre