Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mzuzanam
24. mar 2012

Ahojte, dr. na Antolskej ma poslala na prednasku o epidurale - zevraj v stredu o 14.00 je to naozaj tak? a viete mi presne povedat kde?Dakujem velmi pekne 🙂

ivanka.7
24. mar 2012

@mzuzanam je to naozaj o druhej a ked vojdes do nemocnice, pojdes rovno a potom vpravo - a tam uz to uvidis (alebo sa spytaj informatora, ten ked uvidi brucho v stredu pred druhou, tak ti ukaze automaticky :D)

jankohrasko
24. mar 2012

@mzuzanam ja ked som rodila v 2009 tak prednasky o epi byvali v zasadacke na 3.poschodi nad bufetom (je tam hned vratnica, vratnik Ta naviguje), ale cas si uz presne napamatam

jankohrasko
24. mar 2012

@mzuzanam a tusim, ze tam nebol vytah 😝 😀

ivanka.7
24. mar 2012

@jankohrasko a tam to uz teraz nie je, uz su tam len prednasky s porodnikmi a pediatrami 🙂 epi je teraz dolu na prizemi 🙂

mzuzanam
24. mar 2012

dakujem 🙂, mne napisala dr. do lekarskej spravy do odporucania ze o 14.00 ARO oddelenie...

jankohrasko
24. mar 2012

@ivanka.7 aha ano, mas pravdu, tam na 3. poschodi bola tusim priprava na porod a pre oteckov a pre odber pupocnikovej krvi 😉 Hej, ta Epi bola na prizemi na Are 😉

tarina
24. mar 2012

@misik1 joj ako ti zavidim ze to uz budes mat za sebou!!! drzim palce nech vsetko dobre dopadne....neviem neviem ci sa stretneme, citim sa strasne ale babatku sa akosi stale nechce...nakoniec este aj prenasat budem. 😲 a daj vediet ako si dopadla, ako si bola spokojna......a aky ste velki

purple
24. mar 2012

@mzuzanam Ahoj, ja idem tiez v stredu na epi a ma to byt na tom are na prizemi o 14h, snad to najdem ;)

mzuzanam
24. mar 2012

@purple dakujeeeem, dufam aj ja 🙂

misik1
24. mar 2012

@tarina dakujem..uz aj ja sa tesim,lebo uz je mi akosi dlho a tazko...pondelok popoludni to isti 😉
potom sem napisem,aj ty napis...a skus malemu dohovorit,ze uz chces ist,mozno posluchne.... 😉

blackswan75
31. mar 2012

@misik1
@tarina tak babulky ako? Este stale 2v1? Dufam ze vsetko v poriadku 😉

tanyas
1. apr 2012

ahojte kočky,
ja za seba, ktorá rodila na antolskej 2x môžem povedať, že mám len pozitívne dojmy a čo mám informácie od kamarátiek, ktoré rodili v iných nemocnicach v BA tak som rada, že nemám ich zážitky. lekári sa tam síce za 9 rokov medzi mojimi pôrodmi pomenili ale skôr k lepšiemu, lebo omladli a u mužov aj opekneli. 😀
ja som mala síce v oboch prípadoch pri sebe manžela a pri druhom pôrode to bola doktorka, ale na rozdiel od prvého pôrodu u nej som ani nevedela, že mi zašíva hrádzu. no najpodstatnejšie v pôrodnici sú podľa mňa hlavne sestričky a tie sú tam veľmi milé a ochotné pomôcť, poradiť. rovnako aj detský lekár, ktorý chodí na oddelenie šestonedelia pozerať detičky.

matiakk
2. apr 2012

tanyas, prosim ta a u ktorej doktorky si rodila na Antolskej ak sa smiem spytat? lebo ja by som si rada niektoru zazmluvnila.

tanyas
2. apr 2012

@matiakk rada by som ti povedala, ktorá to bola, ale neviem. ja som mala ultrazvukový termín 8.1. ale malý sa narodil 9.12., deň predtým som bola ešte dokončiť nejakú prácu v robote a cestou do školy pre malú mi odišla plodová voda, takže miesto pre manžela do práce som si to švihla cez parkovisko na Antolskú na pohotovosť. (Malá chodí kúsok odtiaľ do školy). Ja mám svojho gynekologa, je aj pôrodník a rodiť ma mal on úplne v inej nemocnici a v inom meste, ale čo narobím. Na termín do poradne som sa už nedostavila, len som sestričke zavolala, že už som porodila. Doktorka bola tá, čo mala práve službu. Ale bola perfektná. Skúsim pohľadať prepúšťacie papiere z nemocnice a dám ti prípadne vedieť.

dzankamizu
2. apr 2012

ahojte, neviete nahodou kedy ma ordinacne hodiny do porodnej poradne doktor Dlhopolcek?

rajulko
2. apr 2012

@matiakk Ja som rodila u MUDr Malovej-odporucam 🙂

rajulko
2. apr 2012

@sisa03 Mudr Malova taktiez odporucam-ju to otravovat urcite nebude 🙂

misik1
3. apr 2012

ahojte..ja mam opat len pozitivne skusensoti s antolskou, s lekarmi i sestrami na obidvoch oddeleniach...pre mna vsetci s profesionalnym pristupom....takze sa od soboty vytesujem doma s mojimi dvomi dievcatami a hladame si nejaky system fungovania...
🙂

mambo
3. apr 2012

Antolskú len a len odporúčam. Rodila som tam pred 3r. a o mesiac idem zasa, super personál a hlavne MUDr. Sysák je na jedničku.

matiakk
3. apr 2012

dakujem kocky, dr. Malovu si aj planujem zazmluvnit 🙂 tak dufam ze vsetko dobre dopadne, som rada ze je tu tolko kladnych reakcii a ze su tam naozaj dobri lekari.
tanyas tak ty si to mala teda vesele s tym porodom 🙂

darja20
4. apr 2012

neviete, ci dr. havalda robi aj rizikovu graviditu? 😅

blavacka
4. apr 2012

@darja20 ahoj ja som rodila u Havaldu aj ku nemu dalej chodim a mam pocit, ze robi aj rizikovu graviditu...
vsak si zavolaj na ambulanciu a povie ti... a ked nie, tak Dr. Janac ju robi urcite a je perfektny odbornik...

mata128
5. apr 2012

@misik1 jej,gratulujem,aj ja uz by som chcela drzat to moje drobatko malinke v naruci

darja20
5. apr 2012

@blavacka dakujem, urcite mu zavolam, ale este je skoro, mam cas 🙂 k janacovi pojdem len v krajnom pripade, ten ma rodil prvykrat

tarina
5. apr 2012

@blackswan75 vdaka, vsetko v poriadku....damian sa vypytal na svet 29.3......sluzbu mal vtedy mudr. dlhopolcek, veeeeelmi prijemny lekar. spokojna som aj s oddelenim sestonedelia aj s novorodeneckym...dobra strava, spolumamicky, personal,...a .krasne babatko nase 😅

blackswan75
5. apr 2012

@tarina jeej gratulujem, nech Damianko rastie pre radost , som rada,ze je vsetko v poriadku, a ze si bola spokojna a aj super porodnika si mala 🙂

tarina
5. apr 2012

@blackswan75 vdaka...porodnik bol naozaj super, kedze manzel nebol pri porode so mnou, ostal s detmi kedze to na mna prislo v noci....porodnik so mnou predychaval, daval mi stale gazu s vodou na osviezenie, pytal sa ma ako sa citim, a bol vkuse pri mne,...snazil sa naozaj...a nebol zazmluvneny...mozno je to vsetko normalne aale v porovnani s kramarmi to bolo na inej urovni...a mozno som mala stastie aj v tom,ze v tom case som rodila len ja.

blackswan75
5. apr 2012

@tarina to sa tak dobre cita 🙂 tusim si mala rychly porod , ci? A kolko mal maly.gramov ?

tarina
6. apr 2012

@blackswan75 damian mal 3450 gr a 50 cm. porod bol celkom v pohode,teda dal sa predychat,sice pri kazdej kontrakcii som si povedala ze dufam ze bola posledna 😀
kontrakcie mi zacali o 22hej kazdych 10 minut ale boli take v pohode, od 1nej zacali zrazu kazdych 6 minut,tak to som si povedala ze asi je cas. do porodnice som dosla o 2hej a 4:20 bol maly na svete.najhorsia bola posledna hodina, dala som si vypustit plodovu vodu. a nemala som ani klystir,a ani ma nezasivali! no sveta zit! 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre