Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monika155
25. okt 2012

@cicimon No asi tak.a rodila si dlho?? lebo som pocula ze eda predlzuje porod☹

cicimon
25. okt 2012

@monika155 nie, ja som rodila tak kratko ze by mi to ani nestihli dat 🙂)

moonlightka
25. okt 2012

@zuzkag2 jej takze sa lekar da zaplatit aj v den porodu? to je fajn, ale mala by som stihnut sa s nim aspon jedenkrat stretnut...ako je to teda s tou zmluvou...ved aj tu musim mat...to sa fakt schvaluje ci mi ju da na vyplatenie pri tom prvom stretnuti?

monika155
25. okt 2012

@alien2603 heej super 😉 a kedy mas presne termin??a budes rodit na antolskej??prave zajtra idem na kontrolu tak sa hned dohodnem na zazmluvneni🙂a ty??

monika155
25. okt 2012

@cicimon Tak to si mala super..Budem silno Uvažovat 😕 Lebo sa bojim aj epiduralky a aj bolesti ☹ a mala si niekoho zazmluvneneho???

kristinka24
25. okt 2012

Ahojte, neviete nahodou, ci mozem ist do rizikovej poradne, aj ked tam nepatrim?

alien2603
25. okt 2012

@monika155 Mam termin 05.12.2012 ...Teda o den skor ako ty. Ja som tam este nebola, rada by som tam zasla buduci tyzden...ale chcem si zazmluvnit Rozemberga...A ty? Ku komu tam chodis?

monika155
25. okt 2012

Jeej to je super,tak mozno sa tam naozaj stretneme🙂 Tak toho nepoznam,aj ti ho niekto odporucil??Ja chodim k doktorkr Bertoldovej,je velmi zlata a aj sestrycka.Som sa tam dobre citila.a čakaš prve dieta???

cicimon
25. okt 2012

@monika155 nie, podla mna to je zbytocnost, odrodit ta musi kazdy a ja som mala stastie na dobrych dr

cicimon
25. okt 2012

@kristinka24 mozes ist hocikde

monika155
25. okt 2012

@cicimon ja by som si to neplatila,len tam mam znamu,tak sa budem citit lepsie ked budem u nej.

cicimon
25. okt 2012

@monika155 koho? ja som obe deti rodila pri mladych dr a super 🙂

moonlightka
25. okt 2012

ktora chodite k Dr.Malovej? Ordinuje v pondelok?

monika155
25. okt 2012

dr Bertoldovu,je velmi mila🙂a parkrat som lezala na antolskej a niektory boli fakt neprijemny,tak by som to nechcela zazit pri porode🙂)Si mala štastie🙂)

kristin11
25. okt 2012

@monika155 ...ja som sa objednavala v pondelok a dali mi termin na prednasku 10 dni pred porodom,takze dufam,ze to stihnem.Neviem,co to nejak nevyriesia,ked je o to taky zaujem a ani nemame odkial vediet,ze to robia takymto sposobom,kedze predtym to byvalo kazdu stredu a zobrali tam kazdu,ktora na ponaucenie prisla!!A este ta "mila" sestricka,ktora na to ponaucenie objednava fakt dodava silu...v uvodzovkach!!

zuzkag2
25. okt 2012

@alikaa
@moonlightka
ja by som to trosku doplnila, ze velmi zalezi aj od toho kto ta rodi. ja som napriklad dostala oxitocin, vlastne mi tiekol prudom, nie kvapkal, mala som na bruchu pasy, ale cely cas som mohla byt na fit lopte, ked sa im nezdali ozvy babatka, prestala som hopkat, ked sa snizili ozvy, tak som sla na chvilu na postel, a skontrolovali ako sa otvaram. ja som mala ale zazmluvneneho lekara, ktory stale sedel s nami v porodnej izbe.

sylvia78
25. okt 2012

@anicka245 ako pises, treba aj negativne pohlady pisat, ja mam tiez podobnu skusenost a veru ani po dvoch rokoch som na nu nezabudla....No aspon porodnika som mala super, Dr. Kostolny ja na neho nemozem povedat krive slovo, dolu klobuk pred tym lekarom a je aj super na cisaraky, ja som nakoniec isla cisarakom, prave tento doktor mi povedal, ze on veru riskovat ani moj a ani zivot mojho babetka nebude nakolko ja mam rakovinu krvi a este aj s chrbticou problem. Velmi ma nutili ist prirodzenou cestou no neurolog mi povedal, ze trochu zatlacim viac a bud sa postavim alebo uz nikdy, tak som sa moc bala. Do poslednej chvile som bola na tom, ze idem prirodzene a cele dva tyzdne na rizikovke si ma lekari pohadzovali ako horuci zemiak, len kvoli diagnoze_ leukemia, (toto som sa dozvedela az po porode, ked mi jedna sestricka povedali, ze mna sa bali vsetci lekari zobrat si ma na starost lebo mohli nastat hoc ake komplikacie, hmmmm)ved som ziva a zdrava a nic mi nie je tak som nerozumela preco, ved dietatko mi odporucali sami hematologovia, lebo vraj tehotenstvo a porod moze pomoct. No ked som videla pristup k mamicke na vedlajsej posteli tak som zistila, ze ja nemam zazmluvneneho nikoho a ona ano takze asi preto su k jednej mamicke taky a k druhej onaky. Ja vdacim za vsetko Dr. Kostolnemu, ze sme obaja v poriadku.

monika155
25. okt 2012

@kristin11 noo bola velmi mila ta sestrčka,tiez v uvodzovkach.. skusim to zajtra povedat mojej porodnicke,mozno s tym nieco spravy..a ty mas kedy termin??

kristin11
25. okt 2012

@monika155 ...ja mam 30.11 a na epi prednasku ma dala 20.11,takze je to tesne,neviem,ci to stihnem,sa toho obavam.O 2 tyzdne zacnem chodit na poradnu na Antolsku,tak tiez sa tam chcem na to opytat.

monika155
25. okt 2012

Noo tak to mas dost tesne..teraz lutujem ze som tam nezavolala skor☹a ku komu ides??to mas termin tyzden predomnou,mozno sa tam stretneme🙂

katarinnak
25. okt 2012

@monika155 Ano staci...ja som tiez tak bola...objednat sa treba minimalne mesiac pred...lebo tak davaju terminy 🙂

kristin11
25. okt 2012

@monika155 ..vsak to,len sme to nemali odkial vediet,kedze ja som si to az tu na fore zistila,ze sa treba skor objednavat.Moja doktorka mi to nepovedala,ona povedala,ze za epi sa mam az na poradni dohodnut v nemocnici...no to keby cakam este tie 2 tyzdne na poradnu,tak uz ani termin nemam :( Doktora si nebudem zazmluvnovat ziadneho,ani nadstandard,iba epi chcem 🙂

monika155
25. okt 2012

@kristin11 ja som išla skor na poradnu uz asi v 32t.Noo dobre ze si tam zavolala skor🙂Bola bez epi.. A uz si niekedy rodila??Cakas dievca alebo chlapca??

kristin11
25. okt 2012

@monika155 ...mne doktorka povedala,ze na poradnu az od 36tt budem chodit.Som prvorodicka a budeme mat chlapceka 🙂 Kedy ides na tu prednasku?

monika155
25. okt 2012

Aj mne to hovorila,ale aajtak som isla skor.Nakolko som nebola moc spokojna so starostlivostou☹Aj ja som prvorodicka a budem mat dievcatko 🙂 na prednasku idem 23.11. co je 12dni pred terminom.. A kolko mas rokov?,ked sa smiem opytat.

monika155
25. okt 2012

@kristin11 Aj mne to hovorila,ale aajtak som isla skor.Nakolko som nebola moc spokojna so starostlivostouAj ja som prvorodicka a budem mat dievcatko na prednasku idem 23.11. co je 12dni pred terminom.. A kolko mas rokov?,ked sa smiem opytat.

kristin11
25. okt 2012

Tak sa to dobre naplnilo za 3 dni,kedze ja idem 20.11 a v pondelok som tam volala.Ja mam cerstvych 32 rokov 🙂
@monika155

helikoptera
25. okt 2012

@monika155 no o plati neviem, ale ako vidim uz ti odpovedala katarinnak..... a inak ja mam termin 2.12. tak sa tam este mozno aj niekde stretneme 🙂 hehe.....

helikoptera
25. okt 2012

baby co to uz mate za sebou este mi napadla jedna vec - mozem si priniest vlastne CD na porod alebo nie - myslim tym samozrejme ak budem rodit prirodzene.... nemate niekto skusenost?

eva1983
25. okt 2012

po dnesnej navsteve u Dr. Dubcakovej super no prekvapilo ma najblizsi volny datum sona co je 12.11. a prednasku mi chcela dat na 23.11. co mam termin porodu 24.11. tak ma natlacila na 21.11. co dufam stihnem, vsetko tam je plneee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre