Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

vevet
29. nov 2012

@sasena12 tuším ste spomínali, že dnes nastupujete na príjem, tak vám prajem nech zajtra všetko dobre dopadne. 🙂...

weke
29. nov 2012

Neviete, ci musim ist do poradne k tomu istemu doktorovi ako som bola pred tyzdnom. Nejdem si nikoho zazmluvnovat. Ide o to, ze dnes ho asi nestihnem, kedze robi do 11.00 a ja sedim na Antolskej a cakam na poucenie a vyzera to, ze tu budem este min. 2 hodiny :( som 8 v poradi :(

cicimon
29. nov 2012

@weke je jedno ku komu pojdes, hlavne ze pojdes 🙂

weke
29. nov 2012

@cicimon dik, uz som sa bala, lebo to tu vyzera strasne. Je fajn ze sa uz netreba objednavat na poucenie, ale toto cakanie je strasne. Uz som tu vyse hodiny... ☹

weke
29. nov 2012

Konecne som absolvovala to poucenie, teraz pre zmenu cakam na poradnu, doktor je na operacke ☹ dnes stravim asi cely den na Antolskej 😀

matulinuska
29. nov 2012

Ahojte, som v 34.tyzdni a moja gynekologicka mi povedala ze do najblizsej poradne co by mala byt v 36.tyzdni mam ist uz na Antolsku,no nedala mi ziaden papier a ja vobec neviem ci tam mozem dojst kedykolvek a ku komukolvek cize ako to vobec cele tam funguje...mozete mi prosim pomoct?? Vopred vam dakujem za odpovede 🙂)

jajka81
29. nov 2012

@matulinuska máš 2 možnosti, buď tam len tak pôjdeš a budeš čakať kým ta niekto zoberie, alebo si tam zavolas ( na webe nájdeš ambulancie) a sa objednas vopred. Ja som sa vopred neobjednavala a bolo to ok.

horseshoe
29. nov 2012

Ahojte. Neviete kde najdem info, kedy robi Antolska predporodnu pripravu, kolko to trva, cena, atd? Dakujem 😉

nikalentilka
29. nov 2012

@weke no pozeram, ze sa mam na co tesit na buduci tyzden 😀

bambi29
29. nov 2012

@matulinuska ahoj pozri na strany 790 a 818 tohto fóra, najdes tam aktualne ordinacne hodiny vsetkych 4 ambulancii. Ja som tiez len tak prisla, sadla pred dvere a cakala. Niektori doktori neberu nerizikove pacientky tak to si prip. zavolaj ak si vyberies taky cas a takeho doktora

aninocka4
29. nov 2012

@monika155 neviem sa rozhodnut,mam ju doma nachystanu,ale asi ju vezmem,nech mam svoju..

aninocka4
29. nov 2012

@asemilka ja tiez tak planujem,som rada,ze ked prideme domov,nebudem musiet hned prat veci z nemocnice,zda sa mi to praktickejsie 🙂

aninocka4
29. nov 2012

baby,neviete,ako to chodi na antolskej,aj bude planovana sekcia,ale nejdem si nikoho zazmluvnovat?dnes som bola na sone,maly je otoceny KP,tak mi akurat povedali,ze mam ist na interne predoperacne vysetrenie..co ma este caka? dakujem 🙂

weke
29. nov 2012

@nikalentilka doktor nakoniec prisiel 12:15, potom to uz islo rychlo. 13:20 uz som volala MM nech pride pre mna a to som bola 6 v poradi. Sestricka mi vravela, ze na to poucenie sa oplati chodit az o 13:00. Vtedy je tam menej ludi. Ja som tam prisla o 9:00 a cakala som 2 hodiny. 😒

monika155
29. nov 2012

@aninocka4 Aj ja si beriem svoju,sice pisu ze v porodnici maju odsvacky,ale ja som na tej mojej navode citala ze to ma pouzivat iba jedna osoba,asi kvoli hygiene🙂)

weke
29. nov 2012
vevet
29. nov 2012

@horseshoe myslíš cvičenie alebo iba debata o pôrode? Cvičenie robí pani Ježíková, ale už si nespomínam na číslo, myslím ale že by sa dalo vyhľadať, treba sa u nej objednať a ona zaradí do kurzu. Čo sa týka debaty o pôrode, to je to na čo tu dala odkaz weke, kde sa preberajú všetky okolnosti okolo pôrodu a šestonedelia.

horseshoe
29. nov 2012

@vevet
@weke
jej, dakujem krasne baby. myslela som aj debatu o porode + cvicenia 🙂 😉 skusim pohladat aj tel.c. na tu pani Jezikovu 😉 😉 😉

Inak bola niektora z vas na tych konzultaciach alebo na cviceniach? Resp. nechysta sa tam niekto?

vevet
29. nov 2012

@horseshoe ja som bola na konzultáciách pri prvom synovi (pred 4 rokmi), je to prospešná vec. Na cvičenie som chodila pri oboch synoch (druhý pred 2 rokmi), pomohlo mi to dosť pri pôrode, hlavne dýchanie... Na to cvičenie si treba i od lekárky vypýtať odporúčanie. Stačí jej povedať, že by si rada chodila na civčenia a mala by ti dať potom ten papier (ak nemáš nejaké problémy)... Treba však volať hnedˇ ráno, vtedy objednáva, myslím však že to bude i pri kontakte na ňu napísané a možno aj cena kurzu.

horseshoe
29. nov 2012

@vevet vdaka 😉 ja cvicievam do konca 3.mesiaca Gravid Jogu v studiu Miracle. Pomaha mi to na bolesti chrbta - mam skoliozu. Zatial nemam ziadny problem - neotvaram sa, placenta je ok aj malicke - prosto vsetko ok. Tak aj doki by mi papier mal dat.
Akurat hladam to cisielko na nu a neuspesne. Nasla som vsak stranky, kde sa pise, ze ona tie kurzy robieva prave v Miracle studiu, kde ja chodim na tu jogu. Ale su to starsie clanky, tak musim to prezistit 😉

weke
29. nov 2012

@horseshoe nebola som tam, ani na cvicenia som nechodila. Verim, ze to zvladnem aj bez toho. Cele tehotenstvo som doma na rizikovom a musim dodrziavat kludovy rezim. Takze jedine moje vychadzky su do poradne a domov 😒

psenicka1301
29. nov 2012

@horseshoe tu je kontakt na nu: http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/oddele...
Psychoprofylaxia pre tehotné ženy
Anna Ježíková - pôrodná asistentka tel. kontakt:+ 421 (0)2 6867 3403, informácie: telefonicky 7:00 – 7:45 h
ja sa tam tiez chystam volat

horseshoe
29. nov 2012

@weke neboj, zvladnes to aj bez cviceni - ako miliony zien pred tebou 😉 jasne, ze keby si mohla tie cvicenia, tak je to vzdy lepsie, ale ked si na rizikovom, tak sa musis setrit 😉 Drzim palceky 😉

horseshoe
29. nov 2012

@psenicka1301 Dakujem krasne 😉 Tak mozno sa aj stretneme 🙂 😉

vevet
29. nov 2012

@weke určite to zvládneš i bez toho, ono na tie cvičenia by sa malo chodiť, kedˇ je mamička v poriadku, preto sa dáva i to odporúčanie od lekára.

petra1402
30. nov 2012

a ako to funguje ked tam idem prvy krat pridem zaklopem a poviem ze dobry den mozem ku vam chodit do poradne? :D

cicimon
30. nov 2012

@petra1402 nemusis nikde klopat a pytat sa - sadnes si pred dvere kde chces chodit , ked dojde na teba rad vojdes dnu a je to

pedrita
2. dec 2012

@weke uz sa netreba objednavat na poucenie? Ja som akurat objednana na 05.12. o 13.00. 🙂 Prosim ta a kam treba ist..lebo uplne som sa zabudla opytat...dakujem...🙂

st2
2. dec 2012

@pedrita dovolim si odpisat, poliklinika, prve poschodie cislo dveri 106 😉

weke
2. dec 2012

@pedrita uz sa netreba objednavat, uz beru tehotne cely den, medzi ostatnymi pacientami. Je to na 1.posch. cislo dveri 106. Prides tam, zoberies si cislo a cakas. Ale nechod tam rano, ako ja, vtedy je tam strasne vela ludi. Ja som tam prisla o 9.00 a cakala som 2 hod, mala som cislo 26 ☹ . Sestricka vravela, ze lepsie je chodit okolo 13.00. Su tam kazdy den od 7.30 do 14.00. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre