Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kadan
11. dec 2012

@wilinkaa
ďakujem, ešteže som to tu našla, chudáka muža by som prehnala 😅

ja som sa zmierila s tým že na školenie o EPI nepôjdem, ako som tu čítala dávali sa termíny až po pôrode... ale hneď ako som bola 1x na antolskej v poradni ma poslali že už sa neobjednáva
tak som tam na druhý deň išla a v pohodičke, ani som nevolala

nikalentilka
11. dec 2012

@wilinkaa ahoj, aj ja som sa objednala pred mesiacom na 12.12., ale isla som tam minuly utorok doobeda, zobrala poradove cislo a cakala a poucili ma 😀 , len este odber krvi neviem kedy mi urobia, lebo ma zatial neobjednali a termin porodu mam 30.12.

wilinkaa
11. dec 2012

@nikalentilka to aj odber sa robí? hmm, nieeee 😀 tak ja zajtra zavolám a keď povedia že prísť do poradia, tak neviem kedy, idem síce v piatok do poradne, lenže potom nemôžem čakať, tak uvidím, či to poučenie vôbec stihnem. 😀 Ja mám termín 2.1.

nikalentilka
11. dec 2012

@wilinkaa ano, krvne odbery nemozu byt starsie ako 2 tyzdne pred porodom, aby Ti dali EPI, to mi povedali na pouceni, ale zatial ma nikto na odbery neobjednal, je to tam desne, takze sa musim asi sama ozvat, lebo inak tam maju vsetko na haku ako pozeram

wilinkaa
11. dec 2012

@nikalentilka no super, ale tak ja aj tak tú epi nechcem, ale tak vraj si mám aspoň to poučenie urobiť, keby niečo, tak uvidím, možno sa na to vykašlem a bude

mirka1004
11. dec 2012

@psyxooo - aj Rozemberg a Bertoldova su super!Ja som mala v zalohe Rozemberga 😉 Držím palce!

psyxooo
11. dec 2012

@mirka1004 ano, aj o Rozembergovi som pocula chvaly 🙂
dakujem

futasova
12. dec 2012

Ahojte kocky Nikalentilka & Kadan,
dakujem vam krasne za info ohladne EPI povinneho pucenia 🙂 tak sa tam buduci tyzden stavim.
Vsetkym vam prajem krasny den,
Ada

rienok
12. dec 2012

ozaj baby, kedy sa zacina chodit do poradne do porodnice? som nejaka zmatena.... dnes idem k mojmu na vyter na streptokoka a v pondelok na prietoky k cunderlikovi ( do sukromnej ambulancie) ale aby som vobec stihla nejakeho porodnika vidiet na tej Antolskej .... chcela by som totiz aj zazmluvnovat, ale ked tam pridem az medzi sviatkami tak asi nikoho nenajdem 😕

nikalentilka
12. dec 2012

@rienok ja som zacala od 37 tt po stere na streptokoka

sisa138
12. dec 2012

@wilinkaa dakujem moc no zavolam si a uvidime

sammy
12. dec 2012

@rienok Ja idem prvykrat tento tyzden. Myslim, ze to staci, i tak budes mat tych kontrol uz na konci plne zuby 😀

misiatko81
12. dec 2012

@nikalentilka na odbery ťa neobjednajú.Každej z nás urobia odbery aj pri príjme a tam vyšetrujú aj zrážanlivosť,čo potrebuješ aj na PEDU. Takže v prípade potreby budú mať všetko čo potrebujú. 🙂

petra1402
12. dec 2012

nahodou maminy neviete ci zajtra ked pojdem do poradne a potom skocim na gyn-porod oddelenie ci ma pustia sa kuknut aj na salu a tak? este som nebola a veru asi by som aj mohla :D len ta antolska je premna labyrint :D

petra1402
12. dec 2012

@wilinkaa ja som sa vykaslala nato 🙂

kadan
12. dec 2012

@petra1402
ja sa tam chystám v piatok, tiež som sa nikoho nepýtala tak daj vedieť ako si dopadla

kadan
12. dec 2012

@rienok
ja som išla v 36tt a doktor mi pribalil výsledky streptokoka, vyžadujú to 😀

zuzzzzzka
13. dec 2012

ahojte dievcata, ja som si dnes volala na ultrazvuk ambulancia 24, a sestricka mi povedala, ze ma volny termin v januari, co je pre mna uz neskoro.Co mam teraz robit? mam si tam ist sadnut a cakat ci ma zobere? Chodim ku Malovej a ta mi len povedala, aby som sa objednala. V ktorom tyzdni je najlepsie mat posledny ultrazvuk pred pororodom?? idem do 37 tyzdna.

tin007
13. dec 2012

@zuzzzzzka pozri, ja som dostala termin na ultrazvuk az po porode (asi 3-4 dni), takze som ho nemala. a bez objednania nemas velku sancu, aby ta zobrali, ale mozes to skusit, mozno im vypadne niekto ako ja (ze uz skor porodi) a budu mat 5 min "okno"

edulkobaby
13. dec 2012

@zuzzzzzka A ta sestricka sa ta nepytala, kedy mas termin porodu? Lebo mna tiez objednala az 3 tyzdne od telefonatu, ale este som to stihla, kedze mala si dava presne na cas. Chcela ma dat na januar, ale opytala sa, kedy mam termin a niekam ma teda vopchala. Inak, to sono trvalo asi tak 2 minuty, tak nechapem, co s tym robia take drahoty.

edulkobaby
13. dec 2012

@petra1402 Ja som sa priamo doktora spytala, ci sa da ist pozriet na salu...a tak mi jeho sesticka hned zavolala na porodnicu, ci maju toho vela a ci mozem prist. Tak som bola. Je to v tom istom bloku, len sa vytahom vyvezies na tretie a tam to je.

sasena12
13. dec 2012

@zuzzzzzka ja som chodila k Dr Malovej aj ma rodila, a ona mi vzdy dala termin kedy mam prist na ultrazvuk tak je zvlastne ze tebe povedala ze sa tam mas objednat. Skus jej zavolat a povedat jej ze ti dali neskory termin a verim ze ti povie kedy tam ona bude a vezme ta.

kadan
13. dec 2012

@zuzzzzzka
ahoj ja som bola v 36tt, keď som bola 1x v poradni, prišla som počkala kým sa otvoria dvere a povedala že ma poslala pani doktorka a za 10 min ma zobrali
vyskúšaj keď pôjdeš do poradne alebo oboznám s termínom svoju doktorku nech tam zavolá

wilinkaa
13. dec 2012

@zuzzzzzka zavolaj Maľovej, povedz jej aká je situácia, ona ti určite povie čo robiť, alebo ti to sono vybaví (si myslím, že ak ho bude chcieť mať, tak sa to bude dať zariadiť).

zuzzzzzka
13. dec 2012

@tin007 ved prave toho sa bojim, ze tam budem cakat par hodin a nijake okno nebude...lebo toto mi poradila sestricka, ze mam prist skusit...len je to zvlastne, ze neuveritelne peniaze platime poistovni a ked chcem ultrazvuk pred porodom tak je problem...ale zase predtym ultrazvuky neboli a zvladli to ;))..len uz je taka doba, ze mam strach, ze mi ten ultrazvuk bude chybat...

zuzzzzzka
13. dec 2012

@edulkobaby nie rovno mi povedala, ze ma nema kam dat..ze smola...;)))

zuzzzzzka
13. dec 2012

@sasena12 ona mi len vcera povedala, ze uz ste sa objednali na ultrazvuk???..ja som si tiez myslela, ze mi da ona rovno termin...ved som prvorodicka...druhykrat na poradni na antolskej...predtym som chodila normalne gynekologicke, kde som tieto veci mala presne na termin...tak mna by ani nenapadlo, ze sa musim ist sama objednat na ultrazvuk...ja ju nemam zazmluvnenu...a uz tam baby na chodbe vraveli, ze uz ani neobjednava nove pacienky, ktore si ju nezazmluvna, lebo ma toho vela..ja som este v 34 tyzdni volala tak som este stihla, ze ma objednala aj ako novu napriek tomu, ze si ju nebudem zazmluvnovat.

dejna20
13. dec 2012

baby existuje nej.telefonne cislo na ultrazvuk na NT sijove prejasnenie tuto na antolskej. dr. mi dala odporucanku, ze mozem ist napr. aj tam, ze tam sa neobjednava ale caka. ale aj tak by som si najskor zavolala, ci to vobec robia a ako robia cez sviatky. nemate phone?

ellis21
13. dec 2012

@dejna20 toto je číslo na ultrazvuk č. dverí 24 : 02/ 6867 2620 inak ak vám môžem poradiť lekára, tak doktor Rozenberg je číslo 1. Rodila som uňho pred 10 rokmi dcéru, pred 5 rokmi syna a teraz mi pred mesiacom bohužiaľ diagnostikoval MA. Ale je skvelý. Držím vám palčeky nech vám to dobre dopadne. 🙂

vejaa
13. dec 2012

@zuzzzzzka
Ahoj, ja som dnes tiez bola iba prvykrat v poradni na Antolskej (37tt), a tiez mi doktorka napisala, ze sa mam objednat na ultrazvuk na c.24, tak som tam sla a cca okolo 12:00 uz bolo v cakarni prazdno, tak som pockala na sestricku a objednala ma (oficialny oznam na dverach hovori, ze objednavaju kazdy den iba v case od 7:30 do 9:00 osobne alebo telefonicky, ale nechcela som to riskovat). Ten objednavaci diar maju fakt plny, takze baby co maju termin porodu blizko, sa snazia niekam vtesnat, ostatne ultrazvuky zrejme posuvaju naozaj az na januar. Takze, ak tam aj nepojdes osobne, tak telefonicky urcite povedz sestricke svoj termin porodu - dufam, ze sa to doriesi 🙂. Alebo zavolaj svojej lekarke, ako ti radila "wilinkaa" a povedz jej o tom neskorom termine.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre