Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

saska94
11. júl 2013

ja mám TP v petržalke,to je to...ale lekára si platiť nebudem...nechcem..
@mirka1004

mirka1004
11. júl 2013

@saska94 no ale Antolská to tak má len..lebo tam musia zredukovať počet pôrodov, čiže tebe to môže byť jedno zoberú ťa všade ak nechceš Antolskú 😉

jajka81
11. júl 2013

@mirka1004 to s tým TP v Petrzke si si istá? Lebo mne doktor vravel, ze na tom nezáleží. Ze skôr berú do úvahy, v akom stave tam mamina príde....

mirka1004
11. júl 2013

@jajka81 no kamoške na poradni tak povedali teraz, ona je v 39tt...ako vraj ak príde žena že rodí a netrčí jej hlavička tak ju pošlú preč ak to nesplňa..A Ty sa nechystáš už rodiť? 😎

jajka81
11. júl 2013

@mirka1004 chystať sa chystám, len môj krcok sa nie a nie umudrit 🙂 Zajtra zzačínam 42tt a idem na príjem do nemocky. Uvidím ci uz zajtra ma budú vyvolávať.
Tie info o tých stop stavoch su celkom srandovne, kazdy hovorí niečo uplne iné.... Mňa snáď zajtra preč neposlu....

timerka
11. júl 2013

Ahojte, neviete poradit kde sa chodi na CTG monitor vysetrenie ked ma poslu z poradne a ake maju ordinacne hodiny? Musi sa tam dlho cakat? Doktor mi tusim spominal cislo dveri 134, je to aktulne, nemaju dovolenky? Dik

jajka81
11. júl 2013

@timerka to c.dv.je aktuálne a dovolenku by mať asi nemali, keďže ju mali minulý tyzden. To koľko sa caka ti bohužiaľ neviem povedať, keďže ja som bola zrovna ked mali tu dovolenku a to ma poslali hore na 5.posch.a mala som to bez čakania...

mirka1004
11. júl 2013

@jajka81 juuj no tak ešte povyvolávajte dnes s manželíkom 😀 a Ty si aj prvé mala vyvolávané?božinku už si 3 druhorodička čo poznám čo tento týždeň prenáša 😅

sammy
11. júl 2013

@jajka81 Tak ty tiez nakoniec zas prenasas? To uz je asi tak fyzicky dane, ze niekto ma len poterminove deti, ja mam tak vsetky tri. Len prve dve sa nakopli same od seba, tretiu museli vyvolat, lebo uz som nemala nervy na to cakat 😖 Tak zelam rychly porod a nech je to cim skor 🙂

grelu
11. júl 2013

@jajka81 ak chceš, aby ti zajtra vyvolavali pôrod odporúčam prist nalacno a pit len minimum tekutín lebo je dost možné, že to potom celé nechajú na pondelok
Lezim tu 2 týždne a cez víkendy nevyvolavaju pokiaľ nemáš nikoho zazmluvneneho kto sa o teba postará

timerka
11. júl 2013

@jajka81 dakujem za info 🙂

jajka81
11. júl 2013

@mirka1004 tieto metódy sme skúšali pri prvom dieťati a nezabrali 🙂 A teraz som uz fakt na rozpadnutie. Riska som prenášala 8 dni, teraz to bude zase minimálne toľko....
@sammy ďakujem. Tým malým chlapcom sa u mňa proste páči... 🙂
@grelu veľmi pekne ďakujem za informáciu, toto som presne potrebovala vedieť. Chystám sa ísť nalacno, tak snáď niečo bude. Do pondelka sa im tam fakt rozpadnem, uz ledva chodím :(

grelu
11. júl 2013

@jajka81 no ak ta dajú k nám na izbu tak je to dost možné 🙂)...mame celkom dobrú úspešnosť...zatiaľ ani jedna baba nestihla vyvolavacku 🙂)

mirka1004
11. júl 2013

@jajka81 🙂 tak hádam sa to rozbehne zajtra samé, nech nečakáš celý víkend!A inak ja keď sa napríklad venujem mm teraz tak na druhý deň mám brutal tvrdnutie brucha a krčok ma pichá tak mám pocit, že tá aktvita je tam cítiť 😅
@grelu ahoj, prečo ležíš na Antolskej?inak už čerpajú asi dovolenky, však?

jajka81
11. júl 2013

@grelu chyť mi miesto 🙂 A ležis na rizikovom?

pufa
14. júl 2013

Ahojte. Moj lekar mi nedal na poslednej poradni ziaden papier do porodnice alebo vyradenie z evidencie. Neviete ci mi to bude treba ked pojdem na prvu poradnu na antolskej?

sammy
14. júl 2013

@jajka81 No ako si dopadla? Uz mas dufam malicke pri sebe a nenechali ta trapit cely vikend na rizikovom.

silsil
14. júl 2013

@pufa nie nič také nepotrebuješ, stále je to tvoj lekár nemá ta prečo vyraďovat z evidencie 😉mne ten môj akurát napísal do tehu knižky tak všeobecne že ma odovzdáva do nemocnice Antolská 😉

pufa
14. júl 2013

@silsil tak dufam ze ma bez tej vety neposlu prec lebo moj dr. ma teraz 2 tyzdne dovolenku.

pufa
14. júl 2013

@silsil este jedna otazka. Kedy je najlepsie tam ist? Den a cas?

silsil
14. júl 2013

@pufa určite nie, to nie je povinné tam napísať 😉 len môj dr chce mať všetko na poriadku, on je taký poctivý. .A poradňa záleží ktorú ambulanciu si vyberieš, akéko doktora, či ženu, muža, či známe meno alebo menej známe. .U týchto výchyrenich sa čaká aj tri hodiny, a u menej známych takmer nič. Ja som chodila k doktorke Krištufkovej a nečakala som nikdy viac ako 15 min. Ale teraz sú dovolenky zevraj tam horšie fungujú tie ambulancie.. takze určite si pred prvou návštevou zavolaj aby si vedela kedy prísť, a ci vôbec ordinujE tak ako je napísané

tullsova
14. júl 2013

@silsil on ta nevyradil z evidenc k nemu pojdes po ukonceni sestonedelia na kontrolu. na Antolskej to funguje tak ze kam si sadmes tam budes patrit netreba sa objednavat ani nic. to znamena, ze si vyber ku ktoremu porodnikovy chces chodit, zisti si cislo dveri a sadni si tam. jedine co musis mat so sebou je tehu knizka a vzorka mocu 🙂

silsil
14. júl 2013

@tullsova to nepatri mne, ale
@pufa

pufa
14. júl 2013

@silsil
@tullsova dakujem vam za pomoc. Tento tyzden si to otestujem aj v praxi 🙂

jajka81
15. júl 2013

@sammy ahoj, ďakujem za opytanie, maly sa nám narodil včera o 14:14 🙂 Je to veľký chlap, 4030g a 53cm 🙂
Teraz sme na sestonedeli a spokojnosť maximálna. Baby ako fakt neviem čím to je, ale ja som ozaj uz dávno nevidela toľko milých ľudí na jednom mieste - sestričky aj doktori - no fakt nemám jedinú výhradu....

tullsova
15. júl 2013

@silsil jaaaj prepac 🙂 sa mi to nejak pomiesalo

@pufa nemas zac, daj potom vediet ako si dopadla 🙂

sammy
15. júl 2013

@jajka81 Parada, gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂

mirka1004
15. júl 2013

@jajka81 gratulujem 😵 aky bol porod?

saranata
16. júl 2013

@jajka81 gratulujem , tiez som tam bola vzdy spokojna, tak vela zdravíčka a mliečka 😉

jajka81
16. júl 2013

@mirka1004 zaujímavý. Po vyvolavacke 4 hodiny 1minutovych kontrakcii pri ktorých som sa takmer vôbec neotvárala. A ked som bola na 4 cm po tých 4 hodin, tak klystir a potom sme ledva stihli dobehnúť na box- strávili sme tam presne 4 minúty kým sa narodil 🙂
Ale po porode som mala úžasný zážitok. Malého mi priniesli malého na brucho a nechali mi ho celé 2 hodiny. A zažila som dokonca samoprisatie na oba prsniky.. Takže pre mňa Antolska The Best

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre