Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dandelion18
30. mar 2013

@willy_wonka porodu sa neboj, najma, ak mas mudr Janaca 😉

sammy
30. mar 2013

@andysko Ja som nemala svoje latkove plienky, ak bolo treba, dali mi.

kamca93
30. mar 2013

Baby neviete ako zistim kedy bude aky doktor na sone?? Ci to maju nejak stanovene podla coho sa striedaju alebo ako to je

zuzanka9999
30. mar 2013

@andysko nvm my na kramaroch mame v zozname 5 ks latkovych plienok🙂

andysko
30. mar 2013

@zuzanka9999 a ten zoznam ti dal kto?

saranata
30. mar 2013

@andysko netreba ti brat latkove plienky.daju ti podla potreby.vymenia ked budes chciet.

andysko
30. mar 2013

@mirka1004 @sammy @saranata dakujem dievcata 🙂

darina85
1. apr 2013

Dievcata, oplati sa zaplatit si nadstandartnu izbu na Antolskej na sestonedeli, alebo to nie je potrebne? Poradte prosim.

tajomna21
1. apr 2013

@darina85 podla toho, co od toho ocakavas ... ale podla mna je to zbytocne, budete na izbe max. 2-3, dve izby maju spolocne socialne zariadenie ...

saranata
1. apr 2013

@darina85 nie .nie je to potrebne

mayka81
2. apr 2013

Ahojte. Viete mi povedat ci navstevy na nadstandardnej izbe na antolskej su povolene? Vim ze na normalnej izbe ne su preto ma zaujima ci na nadstandarde ano. Dakujem.

sammy
2. apr 2013

@mayka81 Ano, su povolene, ale len dospeli ta mozu prist pozriet.

mayka81
2. apr 2013

@sammy a deti od kolkych rokov nevies? 12 rocna dcera by mohla?

sammy
3. apr 2013

@mayka81 Tak toto neviem, ze od kolkych rokov sa nepovazuje uz za dieta. Niekde je mozno od 12, niekde az od 15.

mayka81
3. apr 2013

Dnes mam druhu poradnu na antolskej v 38tt., brali mi krv kvoli epi a este cakam na poradnu a utz.... no a prave som sa vratila z obhliadky porodnice. Sestricka bola hrozne mila,previedla ma celou chodbou, videla som vsetky tie miestnosti od cakacich az po porodne boxy. Bol tam klud a pokoj, niektore maminy tam uz cakali tusim na cakacne len. Vyzera to ozaj fajn, tie riadne boxy na rodenie su riadne velke a ozaj tam budeme mat s manzelom dost sukromia dufam. Zatial nad moje ocakavania ktore po mojom prvom porode (v michalovciach pred 11 rokmi) neboli sice vsoke. Hehehe no nepotesi to? 😀

slavka_a_maros
3. apr 2013

@mayka81 tu obhliadku si si dohodla priamo na poradni, alebo nejak dopredu?

si_si
3. apr 2013

Ahojte, 22.3. som porodila na Antolskej Patrika, 3700 g a 50 cm 🙂

mayka81
3. apr 2013

@slavka_a_maros nie nedohodla som si nic,nahodne som isla lebo som mala cas kym som cakala na poradni a aj pretoze to zavisi od toho aku maju situaciu, ci nemaju akurat porody a ci maju cas.. bol tak uplny klud tak sestricka ma rychlo zobrala previedla a popisala co sa kde robi a tak..bola velmi mila...

mayka81
3. apr 2013

@si_si gratulujeme! Ake to bolo, vsetko prebehlo fajn?

si_si
3. apr 2013

@mayka81 Dakujeme 🙂 porod som mala velmi rychly, bola som na standardnom boxe, rodila som tam vtedy sama. Bolesti zacali o 22 a o 1:18 bol maly na svete. Mala som porodny plan, len mnou podpisany a snazili sa vsetko respektovat, velmi mi pomahali, mala som vybornu porodnu asistentku a manzela pri porode. Maleho mi hned dali na brusko a bol s nami cely cas. Mala som tehu cukrovku, tak ho po hodine vzali na vysetrenie a potom zas priniesli na mna.

mayka81
3. apr 2013

@si_si a jevies ktoru doktorku si tam mala pri porode? Taknto znie uplne idealne...a ja ceeem takto porodit 😉

saranata
3. apr 2013

@mayka81 je jedno akeho lekara budeš mat, stačí mu pred porodom povedat čo chceš a čo nie
rodila som tam tri krat a super

mayka81
3. apr 2013

@saranata dakujem potesila si ma velmi...moja dnesna poradna a vysledok ze este furt nic....tak ja si mysim uz dva mesiace ze uz to pride a maly takto...no dobre mu je v brusku...inac moja dokt bertoldova je strasne mila osoba, trpezlivo odpovedala na moje otazky,presla so mnou porodny plan...tak som zvedava koho vychytam pri porode no tesim sa uz a zaroven trozka aj bojim..ale hadam bude secko oka😉

saranata
3. apr 2013

@mayka81 určtie bude všetko ok, pri poslednych porodoch som mala Mudr, Kosibovu a Mudr,Greksovu, obe tam pracuju ešte , to len pre info keby si prave ich chytila , ale všetci su tam super

lubi2002
3. apr 2013

@saranata lekara si si zazmluvnila ci si to nechala na nahodu? chcem ist asi tiez na Antolsku len neviem ako to vyriesit s lekarom

saranata
3. apr 2013

@lubi2002 nie nezazmluvnovala som si lekara ani raz, som zo zasady proti , a všetky tri porody som mala super
ja som vlastne nemala problem s nicim , ani s prístupom , ani s respektovaním mna samej, ani s odd.sestonedelia 🙂
som toho nazoru ze kto chce vidiet zlo najde si ho vsade
na antolskej pracuju vyborní lekari, izby su v pohode , takze mne tam nič nechybalo 🙂

si_si
3. apr 2013

@mayka81 mala som mudr. Federovu.

haslerka001
3. apr 2013

@si_si Gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka 🙂

kkbb
3. apr 2013

@si_si ahoj, gratulujem k synovi 🙂. Spominas Mudr. Federovu, mozem sa spytat, ako si s nou bola spokojna? Vdaka

apple7
3. apr 2013

@si_si Ahoj, prosim ta v ktorom tt si porodila? a mala si spontanny porod? aj ja mam tehu cukrovku a neviem dokedy ma nechaju cakat kym to na mna pride. dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre