Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

minix
22. apr 2010

a nezabudnite si moc. :P

katyka331
22. apr 2010

Ahojte kočky, chcela by som sa opýtať, či môžem ísť aj inému lekárovi do poradne na antolskej.Dnes som bola na poradni a nepáčil sa mi doktorov prístup .Minulý týždeň som bola ešte u svojej ženskej a dnes mi ten lekár len vytýkal rôzne veci.Preto by som chcela na budúci týždeň skúsiť iného lekára. Dá sa to alebo musím chodiť stále tomuto istému?? Ďakujem 🙂

certica
22. apr 2010

katyka, jasne ze mozes zmenit

katyka331
22. apr 2010

takže môžem zaklopať na hociktoré dvere?? ďakujem, poprípade viete mi niekoho konkrétneho na štvrtok odporučiť? 🙂

certica
22. apr 2010

tak na stvrtok ja odporucam rozemberga (c.27). ale mozes ist kamkolvek

katyka331
22. apr 2010

a on má aj prenatálnu poradňu?? lebo ja som si dnes všimla že má rizikové tehotenstvo..

certica
22. apr 2010

ono je tam popisane kadeco, nijak extra sa toho netreba drzat...

riska
22. apr 2010

katyka, a s kym si mala negativnu skusenost? 😠 komu sa vyhnut, vieš? 😉

katyka331
22. apr 2010

Mudr.Jančok, alebo tak nejako sa volá, jednoducho neurobil na mňa dobrý dojem a necítila som sa tam dobre.Možno je to len môj pocit..

certica
22. apr 2010

aha, on ordinuje tiez na c.27, ze? nejak rano...

katyka331
22. apr 2010

certica: hej, asi na buduce tam pojdem okolo obeda..ty ho poznáš??

certica
22. apr 2010

ak myslis jancoka, tak osobne vobec, len z reakcii inych bab...

katyka331
22. apr 2010

a ake su reakcie?? ak to nieje tajomstvo??

certica
22. apr 2010

podobne tvojim... i ked nerucim za ne...

katyka331
22. apr 2010

ale ved to je samozrejmé 🙂... tým, že som tam bola prvýkrát a som prvorodička, tak som čakala niečo iné a to som neni nejaká citlivka..vieš, mám aj strach, lebo neviem, čo ma čaká, keďže je to moje prvé bábo..

petronesa
22. apr 2010

ahojte ja som nedavno rodila na antolskej a bala som sa bo som pocula wseliake nazory wraj je tam zle a podobne ale nesuhlasim mna rodili take mlade doktorky velmi zlate boli aj sestricky ja som velmi spokojna mne pomohli velmi pri porode 😀 aj na odeleni boli mile pomohli mi so vsetkym sice jedna sestricka tam bola krava ale take sa najdu vsade 😀 takze odporucam jednoznacne antolsku 😉

diamond_23
22. apr 2010

Ja mozem poradit dr havaldu 😀 mily a sympaticky doktor 😀 a este aj dr drobny je dobry 🙂)a bola som aj u dr zajaca ked tam ten moj nebol ..a ten bol tiez v pohode..cize je ich tam asi viacero fajn 😀 😝

katyka331
22. apr 2010

takže ak tam vo štvrtok budem,stačí sa posadiť pred niektoré dvere a čakať?? verím tomu, že tých fajn doktorov je viacero..

diamond_23
22. apr 2010

hej aj ja ked som bola prv krat vybrala som si dvere jedny a cakala potom vysla sestricka a som jej dala knizku lebo si pytala a povedala som ze osm tu prvy krat 😀

katyka331
22. apr 2010

a ked pofdem druhýkrát, to nevadí, že pojdem inam?

minix
22. apr 2010

Podla mna pokial si nezazmluvnujes, tak by to nemalo vadit, aj ked co ja poznam kocky, chodili vzdy tomu, komu zacali, ale za skusku nic nedas🙂

anjelik7
22. apr 2010

Tak uz to ma za sebou i janicka11.Viktorka sa narodila dnes SC o 12.55,s vahou 3690g a dlzkou 52cm.

bambola
22. apr 2010

Len oznamujem, ze som sa dozvedela, ze dnes to ma za sebou uz aj Sammy a jej dcerka Danielka 🙂

cigaretka5
22. apr 2010

kocky ako to funguje na antolskej s manzelmi, mozu ist na vysternenie s vami? moj drahy absolvuje u mojej doki vsetko so mnou a bola by som rada keby to tak pokracovalo aj na antolskej

bambola
23. apr 2010

Este doplnim miery pre Sammy 🙂

o 20:40 sa jej narodila dcerka Danielka, miery 3500 g a 52 cm 🙂

babulina
23. apr 2010

cigaretka, pred dvoma rokmi neboli nadseni z manzela, ale pri tej rychlosti poradne je tam uplne zbytocny 😔 ibaze by ste mali zazmluvneneho lekara, to bude asi o niecom inom teda si tak myslim

zuzuj
23. apr 2010

u mna tiez tie vysetrenia su take do 5 min. a mam zazmluvneneho....ale samozrejme ked je nejaky problem tak ma povysetruje viacej, minule som mala vsetko aj monitor aj sono..ale to tam uz nik nebol pred amb. asi aj preto...inak musi robit dalej ked su tam pacientky ci mamicky..
Tak neviem, podla mna sa to s manzelom neoplati ...a hlavne na co by kukal...ako ma Dr. palpacne vysetruje??.. 😅 uf to fakt si neviem pred muzom predstavit...oni tam v amb. nemaju sono, takze muz nema moc na co kukat...
ale objednava sa na ultrazvuk, to je v inej ambulancii a je to tak 1x od toho 36 tt...tak som videla tak, ze manzelia isli dnu s mamickami...
Ale cigaretka vsak je to na tebe.. 😉

zuzuj
23. apr 2010

a ozaj ...janicka aj sammy grtaulujem a tesim sa s VAmi, napiste zazitky a tisko zavidim...ze to mate za sebou.. 🙂 prajem vela mliecka a zdravicka a radosti... 🙂

benuliatko
23. apr 2010

Ad 1)... ked sa tu tak preluskavam cez reakcie, tak sa pridavam aj ja ku gratulantom a tesim sa z dalsich dvoch zdravych babatiek! 😀
Ad 2)... pre katyku331 - ja som vcera bola tiez u Dr. Jancoka, nakolko Dr. Bertoldova, ku ktorej chodim, bola prave po nocnej. Moje pocity su take ako tvoje ci inych tehuliek. Z celeho rozhovoru som mala pocit, ze "neobtazujte ma!", ani ma nevysetril, len popocuval ozvy, ked sa m nieco spytal, tak som zacala rozpravat a on po dvoch slovach stopol...No a vyprevadzal ma s tym, ze nabuduce, nech si zistim,ci bude doktorka ambulovat a podla toho sa zariadit!!! 😠 No pri nom rodit, tak to radsej ujdem z porodnej saly!!! 😎

evatko
24. apr 2010

ahojte, tak my sme sa vcera vratili s malou Gretkou domov,Narodila sa v pondelok, vsetko bolo fajn, az nato, ze tatinko nestihol prist, az 45 min, co bola na svete. Porod hroza, trval veeeelmi kratko, kontrakcie na zblaznenie, inak poho. Na oddeleni parada, tak ako som aj ocakavala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre