Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

eemmaa
24. máj 2012

@adka1987 aspon sa nemusis stresovat lebo mne ked povedala tu vahu tak mi prislo hned zle s toho porodu ze ako ho vytlacim 😒

eemmaa
24. máj 2012

@effkaa tam sa to uz zrusilo uz sa to nerobi skupinovo ale na objednanie maximalne 5 tehuliek 🙂

effkaa
24. máj 2012

@eemmaa hej, pozeram podla toho oznamu, ze nastali zmeny... nas tam bolo tak 25 naraz

eemmaa
24. máj 2012

@effkaa hej aj ja som tak bola v tej poslednej skupine a tam oznamili ze ked mame dake kamaratky tak mame posunut dalej ze ud dalsieho tyzdna to uz bude inak..... a teraz ze su strasne poradovniky i ked su prednasky zevraj kazdy den.....

adka1987
24. máj 2012

@eemmaa ved prave a ked neviem ani ako som na tom. Inak uz mavam sem tam tie bolesti ako pri kramoch. Uz to mas aj ty?

eemmaa
24. máj 2012

@adka1987 hej mávam ich dosť často a tak isto mi tvrdne aj bruško tak že sa už pripravuje na porod to su ty poslickovia 🙂

adka1987
24. máj 2012

@eemmaa mozno sa tam aj stretneme a budeme spolu na izbe. Chi🙂. Ale to je individualne, moze to trvat dlhsie. Uz sa neviem dockat kedy ho budem drzat🙂 idem v utorok do poradne.

eemmaa
24. máj 2012

@adka1987 no mozno aj ano 🙂 tak pokial neporodim tak ja idem vo stvrtok na poradnu a potom, ze uvidime ale co to neviem 🙂

adka1987
24. máj 2012

@eemmaa ved si este napiseme, ale drzim vopred palceky🙂

eemmaa
24. máj 2012

@adka1987 jasne ze si napiseme 🙂

alllexa1
24. máj 2012

@chloe001 @effkaa - dakujem za info!

steiny
25. máj 2012

@eemmaa Ahoj, tak to sa mozno stretneme na Antolskej , u mna to vyzera na bud. tyzden. A uplne chapem tvoje obavy mne dnes merali malého a váha 3700 tiez som z toho v soku ako ho dám von🙂

eemmaa
25. máj 2012

@steiny noooo možno áno zatiaľ sa krpec drží tak uvidíme, ale poslickov mám za tieto posledné dni dost intenzívnych 😒

headfor
25. máj 2012

Tak adka1987 uz porodila dneska o 13:10 Lukaska s mierami 3280 g a 50 cm. Viacej neviem info. Iba mi zaslala smsku tak nech viete preco sa neozyva 🙂

dominka757
25. máj 2012

ahojte mamicky, buduce mamicky, prosim Vas, tie, ktore ste rodili alebo budete rodit na Antolskej, neviete ako sa vola jedna pani doktorka?? odrodila ma minuly rok v novembri...bola mladucka, s kuceravymi tmavymi dlhymi vlasami, velmi stihlej postavy... za kazduuu info velmi pekne dakujem a prajem vsetkym buducim mamickam, ktore sa chystaju rodit,velaa sil 😉

mata1977
25. máj 2012

@dominka757 ahoj,nie je to pani doktorka Malova????

dominka757
25. máj 2012

@mata1977 ahoj, to sa prave snazim zistit, ale nikde neviem najst ani jednu fotku 😒 ☹ len viem, ze su tam dve take tmavovlasky kucerave a teraz neviem, ci to nahodou nie je ta druha, ktoru myslis ty 😒

mata1977
25. máj 2012

maminky,prosim vas,teraz ked ide mamicka do poradne na antolsku prvy raz(o mesiac ma rodit-moja kamoska)treba sa objednať???ja ked som pred 6timi a 2-mi rokmi isla,tak som sa nemusela objkednavať ..sadla som si pred dvere ambulancií a čakala som..a nik nevravel nič.Lebo ta kamoška mi dnes volala,že jej vraveli,že sa ma objednať...tak vas prosím ,ak viete napište mi ,nech jej môžem dať vedieť..dakujem vám babenky ...Ja som rodila obe moje deti na antolskej,teda cisarskym,al bola som velmi spokojna,či lekari,sestry..super boli a nemala som žiadneho zazmluvneneho...držim palce:🙂)

oksi77
25. máj 2012

@mata1977 ahoj ja som bola prvikrat a takim sposobom ze mi moja gin-cka kazala ze mam ist na c,d 27 tak som sa tam posadila a cakala a potom ked ma zobrali na druhikrat objednavali ale aj tak som cakala vise hodiny tak nech tam skusi ist a popozerat kdo kde ordinuje mozno nekoho pozna alebo pocula o nekom.jsu tam tusim 4ordinacie tak nech do nejakej skusi ist

oksi77
25. máj 2012

@dominka757 to moze bit d,Dubcakova

blackswan75
26. máj 2012

@mata1977 ja som sa tiez musela objednat. prisla som tam ze sa posadim a cakam a oni ze treba sa objednat, tak nech radsej sa prejde objednat 🙂

blackswan75
26. máj 2012

@adka1987 gratulujem k Lukaskovi, ma krasne miery, vsetko dobre, vela mliecka 😉 😉 😉

1motilik1
26. máj 2012

ja som bola v piatok prvy krat na Antolskej v poradni,popozerala som si na všetkych dverach kto - kde ordinuje,vybrala som si doktora, netreba sa objednavať ,zobrali ma uplne vpohode,a povedali kedy mam prisť nabuduce,

blackswan75
26. máj 2012

@1motilik1 asi zalezi koho si si vybrala, ja som isla na cd27 scholtzovi a sestricka ma objednala, lebo k nemu sa objednavaze ma moc pacientiek, takze zalezi koho si si vybrala 😉 😉 😉

blackswan75
26. máj 2012

@1motilik1 kedy mas termin porodu? v ktorom si tyzdni? mozno sa stretneme v porodnici 😀 😀 😀

1motilik1
26. máj 2012

@blackswan75 je to možne že objednava na 27,ja som sa pytala v 2ambulanciach či ma zoberu a sestričky povedali že ano nieje problem, tak som mala možno šťastie, bola som u Havaldu,tam bolo rano o 8 malo ludi,a vedela som že on je super doktor,aj ked oni su tam všetci velmi dobry.termin mam 21juna ,je fakt velka šanca že sa stretneme,pred 2tyžnami som bola hospitalizovana na 3dni ,takže človek nikdy nevie kedy sa tam ocitne.

blackswan75
26. máj 2012

@1motilik1 ano Havalda je vraj super, kamoska chodi k nemu, ja ma termin 27jun, ale chcela by som skor, lebo uz pred dvoma tyzdnami mal maly 3kila, tak dufam, ze sa mu bude chciet 😉 😉 😉

1motilik1
26. máj 2012

@blackswan75 aj si platiš niakeho doktora? a čo epiduralka?

danculka24
26. máj 2012

@1motilik1 aj ja k nemu chodim, on je strasne prijemny

1motilik1
26. máj 2012

@danculka24 no ja som si ho pametala spred 4 rokov ked som bola tehotna a raz ma vyšetroval, a ten jeho pristup bol uplne fantasticky natože ma vtedy videl prvykrat, a ked som zbadala včera že ordinuje nemala som nad čim rozmyšlať a hned som si vybrala jeho,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre