Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dula_renka
21. aug 2008

na pôrod by som si veci radšej oddelila, aby si sa nemusela prehrabávať vo veľkej taške 🙂

certica
21. aug 2008

ja som to myslela tak, ze sice oddelit, ale tu cast k porodu kludne vopchat do velkej tasky s ostatnymi vecami, ktoru tam moze kludne mat celu so sebou

dula_renka
21. aug 2008

tak už sa chápeme 🙂

adetka
22. aug 2008

ja som mala velku cestovnu tasku (mala som tam vsetko, vratane plienok)... tu mi polozili za "kozu", na ktorej som rodila... a po porode ju supsli so mnou na vozik, s ktorym ma odviezli na sestonedelie... zmestila sa 😀

marcelaz
22. aug 2008

Oki,dakujem 🙂

nikitaf
25. aug 2008

tak len pre info, prave som sa dovolala na č. 02/68672549 (jedna z ambulancii) a mi povedali ze sa musim objednat na poradnu. Objednala ma az na 8.9. a do č. dveri 22. Neviete kto ordinuje v tychto dverach?

mhviezdicka
25. aug 2008

ahoj nikitaf,
skus kuknut v tomto albume - su tam ordinacne hodiny, myslim, ze ta posledna je pre ambulanciu c. dveri 22:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

inak oni ta sice objednaju na nejaky den, ale pockat si tam asi budes musiet pekne v poradi v akom prides ...

nikitaf
25. aug 2008

aha tak to si ma moc nepotesila hviezdicka 🙂 ale asi si nepomozem...
a dakujem za pekne za link.

sivula
25. aug 2008

No velmi vas asi nepotesim, ale to je dost stara fotka. Ja chodim na č.d. 22 a pokial ma pamat neklame, ordinuje tam doc.Korbel, dr.Niznanska,dr.Havalda, dr.Kostolny a tusim dr.Sysak. Len tie hodiny nesedia. Maju to zmenene. Treba prist co najskor, lebo si posedis dlho v rade. Najlepsie na 8hod. Kto vsak vtedy bude na ambulancii neviem. ☹

evixa
26. aug 2008

ahojte, na Antolskej su uz nove ordinacne hodiny, ale mozno len s miernymi upravami oproti fotockam. Ale este stale je dovolenkove obdobie, tak sa moze stat, ze ani podla noveho poriadku tam daneho doktora nenajdete (okrem toho lekar nema ambulanciu den po tom co mal sluzbu na porodnici, ale nejak tak).
Nikitaf do poradne sa nemusis objednavat. Len prides, vyberies si niektoru ordinaciu alebo lekara, spytas sa kto je posledny a cakas. Mne to bolo tiez divne ked som tam mala ist 1x, ale skutocne to tak funguje. Nakoniec som si vybrala jedneho Dr. a aj ked si ho nezazmluvnujem snazim sa chodit vzdy k nemu. Ale citala som tu, ze niektore baby boli kazdy tyzden u ineho Dr. Na ten ich "system" priden neboj, aspon priblizne. 🙂 A nemusis cakat ani do 8.9.

silwietta
26. aug 2008

aj ja som bola dnes na Antolskej a achcela som ist do tej istej ordinacie ako minule, ale sestricka mi povedala, ze tam lekar cely den nebude a ze mam ist do inej ordinacie 😝 takze co tyzden to iny lekar a ina ordinacia... uvidime u koho skoncim o tyzden 😎

mhviezdicka
26. aug 2008

tak to sme sa tam dnes mozno aj videli 🙂
ja som dnes bola tiez na Antolskej - prisla som asi o 10.45, ja mam zazmluvneneho MUDr. Rozemberga (c.dv. 27)

silwietta
26. aug 2008

hviezdi ja som uz o pol desiatej volala manzelovi nech pre mna dojde, tak sme sa zrejme minuli.... ale bola som dnes u Rozemberga aj ja...

miah
26. aug 2008

ahojte, za par tyzdnov zacnem tiez chodit do poradne na Antolsku.. takze sa vobec nemusim objednavat, staci prist hociktory den a odsediet si to? 🙂 Len, aby som vedela ako to chodi 🙂 Kde najdem tie ambulancie?
Vsetci mate zazmluvneho lekara?

evixa
26. aug 2008

miah, ano musis si to odsediet 🙂 ale zvycajne to ide dost rychlo. Ambulancie najdes hned na prizemi, vojdes vchodom pri lekarni. Ja chodim tiez k Rozembergovi, ale nemam ho zazmluvneneho (odporucila mi ho kamaratka). Prisla som tam dnes 11:10 a z ordinacie som vysla 12:40, a to bolo predo mnou viac ako 10 tehosiek. Inak Mhviezdicka teba som tam videla 🙂 Nevies ci tam bude Rozemberg buduci stvrtok? Utorok ma dovolenku, ale stvrtok som sa zabudla spytat.

miah
26. aug 2008

Dakujem, a strieda sa tam vela lekarov? Ci vobec budem mat sancu spoznat toho kto ma nakoniec odrodi? 🙂

mhviezdicka
26. aug 2008

evixa,
teraz som si lepsie pozrela tvoju foto, my sme sa videli aj minuly tyzden 😉

no, netusim ako je na tom MUDr. Rozemberg ten dalsi tyzden 😅
ja som mala uz vcera porodit, takze sme sa dohodli, ze ak do nedele nic, v nedelu rano mu mam volat a ideme rodit 😅

mhviezdicka
26. aug 2008

miah,
treba si pozriet kedy kto ordinuje a myslim si, ze sa da chodit aj tak, aby si chodila k tomu istemu dr. ale to ti nezrucuje, ze ta aj odrodi. ak chces chodit k jednemu dr a u neho aj rodit, najjednoduchsie je zazmluvnit si ho 😉

evixa
26. aug 2008

je ich tam dost. Bola som tam 4x a tym, ze sa snazim dostat vzdy k Rozembergovi, okrem neho zvidenia poznam len Dubcakovu (robila mi sono) a Sysaka (z predporodnej prednasky). Tak ze je viac ako pravdepodobne, ze nebudem poznat Dr., ktory ma odrodi. 🙂 Je to diskutabilne, zazmluvnit, nezazmluvnit...

mhviezdicka
26. aug 2008

ja som zvolila zazmluvnenie z jedineho dovodu - chcela som dr, ktoreho budem aspon ako tak poznat a doverovat mu.
mne to dost pomoze aj po psychickej stranke, ze ma bude rodit niekto koho som si aspon ako tak otukla ... ja mam totizto z nemocnic fobiu 😔 ☹ dnes som bola na ctg na 5. poschodi a mala som strasne stiesneny pocit kym som tam lezala 😔

evixa
26. aug 2008

mhviezdicka tak to ti budem drzat palce.

Neviete kde je Aro? Tam byvaju prednasky o EPI. Najskor som ju chcela len ako poistku, potom, ze vobec a dnes mi Dr. povedal, ze on by si ju aspon ako poistku dal. Teda absolvoval tu prednasku a zaplatil a potom sa uvidi... Viem, ze o 14:00 na Are, ale kde je Aro... 🙂

miah
26. aug 2008

chcela by som sa este spytat ci musi buduci otecko absolvovat na Antolskej tiez nejaky kurz? 🙂

hellosona
26. aug 2008

ano mal by 😉 "otecko pri porode"...

lenkka
26. aug 2008

na aro sa dostnes cez hlavny vchod rovno cez tu sklenenu chodbu nakoniec vides v casti nemocnica a hned oproti zelene dvere..(a teraz dufam ze si to dobre pamatam) 😀

cica.mica
26. aug 2008

ano, dobre si pamatas... odporucam ist tam čim skor, lebo takto si epi zaplatis, a ak ho nevyužijes, dostanes peniaze spat...
😉

cica.mica
26. aug 2008

Miah: moj manzel nic neabsolvoval, len zaplatil peniaze, a isel 😀 rodit... 😀

nikitaf
27. aug 2008

dakujem dievcata za rady, ved uvidim, ja pojdem az toho 8.9 ako ma "objednali" lebo to akurat budem mat uz vysledky z kultivacie a zrovna v ten den idem aj na diabetologiu na antolsku o par dveri dalej tak to zabijem jednou ranou 🙂 pekny den

petruci6
27. aug 2008

baby citam tu,ze kazdy tyzden sa chodi k inemu lekarovi a do inej ambulancie,aj vtedy ked mate niekoho zazmluvneneho?
odporucili mi Mudr Petrenka,ale neviem aky je..

lucqa
27. aug 2008

ahoj petruci, ja som mala zazmluvnenu dr. dubcakovu a stale som chodila len k nej. Ja som k nej chodila na UZV do sukromneho centra a ona mi tam dala na seba cislo, aby som sa v 32 tt ozvala. Ale az v poradni sa ma pytala ci budem chciet niekoho zazmluvnit alebo nie.

adetka
27. aug 2008

ja som od zaciatku (od cca. 30 tt) chodila k jednemu porodnikovi... Doc. Krobelovi... aj som sa s nim na zaciatku telefonicky dohodla... kedze je odbornik na rizikovky... a zazmluvnila som si ho tyzden pred porodom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre