Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

nikolet_89
22. jan 2012

@nikuska265 noo to je fakt, ved uvidis ako sa nakoniec rozhodnes 🙂 ja idem zajtra do nemocky tak som zvedava ako dopadneme a idem aj k svojmu gynekol. tak ho skusim poprosit aby mi este naposledy zmeral malu on, kedze sa na antolskej objednava

nikolet_89
23. jan 2012

@nikuska265 ahoj tak budem tiez chodit k dr. Malovej zlata je si mala pravdu...a uz mi aj robila UZV

nikuska265
23. jan 2012

@nikolet_89 bola veľmi príjemná aj keď som ja bola u nej. a super, že aj uzv robila. čo si jej povedala aby ti urobila uzv? ja som tam bola dnes ráno na odbery a keď som sestričke povedala, že mňa objednali až na 2.2. tak mi tiež povedala, že v takom prípade možno bude chcieť Dr. mi urobiť teda sama uzv.

1mariannka11
23. jan 2012

@nikolet_89 ahoj a o kolkej si tam bola? bo my sme prisli na jednu a uz mi len sestricka povedala, ze uz je len rizikova poradna, ze aby sme prisli v stredu, no tak my sme sa dako dohodli s drahym, ze teda stredu, ale az tu dalsiu, bo teraz nebudeme v BA. a vravis ze vsetko v pohode? bavili ste sa aj o zazmluvneni? vysvetlovala ti nieco?

nikolet_89
23. jan 2012

@nikuska265
@1mariannka11 ahojte baby no ono to bolo cele velka nahoda, pretoze ja som si najprv nasla jej ordinaciu bola som tam od 9-tej do cca 11-tej...lenze nemala ordinacne hodiny, tak mi sestricka povedala aby som dosla ked tak v stredu, prislo mi to neskoro tak som sa rozhodla, ze skocim k inemu lekarovi co tam ordinuje teda...a ten ma poslal hned na UZV...a neuverite, ale akurat robila UZV pani Malova strrasne stastie som mala, tak som jej povedala, ze by som najradsej chodila k nej a bola ochotna tak ma poslala za jej sestrickou aby ma objednala, takze stastie objednala ma na stredu...a nie nebavili sme sa o zazmluvneni ani o nicom inom...len o tomto vlastne takze uvidim v stredu v poradni... 🙂

macoja
25. jan 2012

ahojte tehluky chcem sa opytat ci nemate ksusenost s dr federovou a aky mate nazor na sestricky z novorodeneckeho lebo zvazujem antolsku a kramare dakujem

adetka
25. jan 2012

@macoja sestricky na novorodeneckom su fajn... az na male vynimky, ktore mali zasadne sluzbu v noci... tie som po druhej noci radsej uz nevyrusovala... cez den boli fajn sestricky: aj poradili, pomohli... dokonca som sa vdaka nim dozvedala informacie, ktore by mi inak mala hovorit doktorky z novorodeneckeho... tie sa tvarili trosku zahadne 😉 ... a aj gynekologicke sestricky boli fajn... ikdy ma neodbily: ze co vyrusujete... pomohli, poradili, lekara zavolali... lepsie ako pred piatimi rokmi... to tam boli na novoreodeneckom mile tak dve sestriky, a na gynekologii este menej...

macoja
25. jan 2012

adetka@ aha dakujem lebo zname co mi tam robili vraveli o nejakej mladej babene ale ze ona tam nebyva tak casto ale ze v pohode..no vsak uvidim kam pojdem a o tej dr federovej nevies

lulusha
25. jan 2012

@macoja ahoj, dr. Federova je mlada baba, velmi prijemna a urobila na mna dobry dojem...myslim, ze k porodu si ju ale zazmluvnit este nemozes, ale mozno sa mylim... sestricky na novorodeneckom boli uzasne, velmi napomocne, mile a ochotne - stale som ich s niecim buzerovala a oni mi vzdy poradili, dokonca aj z domu som im obcas este zavolala a vzdy poradili 😉

danielik26
25. jan 2012

@macoja dr. Federová je super, ochotna, dobra v pohodicke.

kpn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria30
25. jan 2012

@macoja dr. Féderová je super.. môžem len odporúčať...pre mamičku spraví všetko, čo je v jej silách.. čo sa týka sestričiek na novorodeneckom, sú tam dobré sestričky, ale nájdu sa tam i nepríjemné.. ale myslím, že nikde nie sú všetci na 100% 😉

dzudka
25. jan 2012

@maria30
@lulusha a v ktorych dverach ordinuje.....c?
lebo od 36t tam mam ist tak nech viem ku komu ....
inak baby to len pridem a vyberiem si dvere do ktorych budem chodit do poradne?

dzovana
25. jan 2012

baby neviete poradit ci na stranke o antolskej stale platia tie ordinacne hodiny dr. pre teho poradne? chystam sa od buduceho tyzdna, tak nech sa zbytocne neprezeniem... Myslim tieto http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

maria30
25. jan 2012

@dzudka robí na č.d. 22 a robí v stredu.. najprv od rána je doc. Korbeľ a po ňom je dr. Féderová..

dzudka
25. jan 2012

@maria30 a staci len prist a zoberu ma alebo sa musim potom objednat od toho 36t ked sa uz ma chodit do porodnice...lebo bola by som rada keby som chodila k niekomu kto je v pohode a mily....

maria30
25. jan 2012

@dzudka ak chceš, tak radšej zavolaj doobeda sestričke a objednaj sa...tel.č.: 02/68672549 😉

dzudka
25. jan 2012

@maria30 dakujem 🙂

maria30
25. jan 2012

@dzovana myslím, že boli menené a neni to tam zapísané.. teda aspoň č. amb. 22... ostatné neviemm...

1mariannka11
25. jan 2012

@macoja ahoj. ja osobne nemam ziadne skusenosti s dr. federovou, ale na tehotenskej kalkulacke som sa o nej docitala dost neprijemne veci. vraj je to mlada arogantna doktorka, a dve kocky tam spominali, ze im skomplikovala ako porod tak liecenie po porode. ale skutocne by som nerada ociernovala niekoho s kym nemam osobnu skusenost, len mi pripadalo fer to spomenut, ale ono vies ako je to kolko ludi tolko chuti, tazko sa da vyhoviet vsetkym. mozno je to super doktorka. ked chces precitaj si o tom na tehotenskej kalkulacke v sekcii porodnica antolska.

dzovana
25. jan 2012

ja som mala dr. federovu na antolskej pri vyberani stehov po sekcii. Nebola neprijemna, ani arogantna, prave naopak, zdala sa mi mila a ludska. Ale pri porode som ju nemala, tak nemozem povedat

dzovana
25. jan 2012

@maria30 dakujem, skusim si najprv zavolat, nech sa tam neprezeniem zbytocne a nic nevybavim..

iwet001
25. jan 2012

Ahojte 🙂 baby ktore ste uz na Antolskej rodili, chcela by som Vas poprosit o par info. Prve dieta som rodila v Ruzinove a druhe by som uz rada niekde inde, ale Kramare mi velmi nevyhovuju, ich system mi pride dost zvlastny.. Mozete mi prosim napisat ako je to na Antolskej s izbami? Kolko posteli je na standardnej izbe a kolko na nadstandarde? A pri standarde su wecka a sprchy spolocne pre vsetky izby? A ako ste boli spokojne s podporou dojcenia? Pocula som, ze na Antolskej si na tom naozaj daju zalezat, len neviem ci je to naozaj pravda. Hovorilo sa to aj o Ruzinove, ale z vlastnej skusenosti viem, ze to nie je pravda. Mne mlieko nabehlo az na 6-ty den takze som musela maleho dokrmovat umelym a niektore sestricky (hlavne na nocnej zmene) pokym sa nepozreli do karty kde to bolo vyslovene prikazane detskou lekarkou mi normalne zabuchli dvere pred nosom, ze mi do rana nic nedaju, ze mam kojit, ale nejake pochopenie alebo podpora ziadna. a spolubyvajuca mala velky problem s prisatim malej, prve dni jej mala od hladu prerevala a zaspavala od unavy a nie preto ze sa spokojne napapala a ked sme zufale volali na pomoc setricky tie stale len "treba skusat, treba skusat", az asi stvrta bola tak ochotna ze si k nej sadla a v klude malu naviedla na spravne prisavanie.. Druhy krat by som to uz zazit nechcela 😖

zubrienka1
26. jan 2012

@iwet001 ahoj, ja som sice pred rokom rodila na antolskej... ale mozem ti dat par info ako to bolo pred rokom... a pochybujem, ze sa nieco zmenilo... ta podpora dojcenia, bola presne v tom zmysle ako si opisala vo svojom prispevku. mne tiez mlieko nechelo nabehnut, malu som musela dokrmovat... pomoct nepomohli vobec a s UM robili drahoty 😠 a tak isto doktori... co som jej mala davat jest, ked mi mlieko vobec netieklo z prs??? zo vzduchu sa babatko nanaje... prilozenie nekontrolovali, vobec nepohli... podla mna je to vsetko zapricinene tym, ze je vo vsetkych bratislavskych porodniciach neuveritelny natresk...
o co sa tyka WC a sprch...soialne zariadenie je spolocne pre dve izby... na izbe su dve postele + babatka...
dufam, ze som aspon troska pomohla...

iwet001
26. jan 2012

@zubrienka1 Tak teraz mam este vacsiu dilemu a netusim kam pojdem rodit, ale dakujem, si zlata 😉

jasminet
26. jan 2012

@iwet001 na antolskej je jedna laktacna, od deviatej do piatej pocas prac. tyzdna. cez vikend tam v case mojho porodu nebola. pokial ju mamicka vyslovene nevolala, tak sa neunuvala prist pozriet ako je na tom ina. prva pomoc su klobuciky. umele mlieko davali bez problemov, iba raz sa mi stalo, ze nedali, lebo nebolo zarobene.
izby su po 2 postele, prebalovaci pult + my sme mali aj kreslo na kojenie. wc a sprcha spolocne pre 2 izby, cize pre 4 zeny. a na chodbe uplne vzadu je este jedno spolocne... v case natresku beru prebalovak prec a prisunu este jednu postel.
na nadstandarde su tiez 2 postele a wc iba pre tu izbu.
novorodenecke aj zenske sestricky su celkom ok, ja som vyslovene na neprijemnu nenatrafila. naopak, niektore ma velmi milo prekvapili a to take, co by clovek ani nepovedal...

bibi21
26. jan 2012

ahojte kocky neviete kedy ordinuje dr. bertoldova?chcela by som k nej zacat chodit do poradne.je mozne sa aj objednat.

jankohrasko
26. jan 2012

@bibi21 dr. Bertoldova tam byvala v r. 2009 v ambulacii c 26, t.c. 02/ 68 67 26 19 skoro kazdy den na striedacku s doktormi: mudr. Lipovska a mudr. Zajac.
Skus zavolat, uricte Ti poradia, kedy a co 😉 pripadne Ta objednaju
Krasny zvysok tehu :D

jankohrasko
26. jan 2012
jasminet
26. jan 2012

@bibi21 ja mam ordinacne, kde ordinuje dr. bertoldova v ambulancii c. 108 v pondelky od 8-11 rizikova gravidita, v piatok od 10-12/30 rizikova gravidita a prenatalna gravidita od 13-14/30
tel. c. je tam 02/6867 2443

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre