Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

deni777
23. máj 2012

Ahojte, tiez chodim na antolsku, ale dnes uz posledny krat dufam, dotorka mi urobila hamiltona a snad to uz pride, chodim bud k Hammerovej alebo k Rozemberegovi oboch odporucam , skvely lekari 🙂 🙂 🙂 az na tu sestru 😠

chloe001
23. máj 2012

Uz som si volala na tu EPI, tak tiez ma objednala na 4.6. 🙂

oksi77
23. máj 2012

@deni777 ahoj mas pravdu ja som bola dnes u hammerovej a je super minule som trafila na jancoka a nadavala som 😢 a ta sestra je fakt neprijemna ☹ nabuduce mam doist v piatok rano aj na odbery tak som zvedava na koho natrafim 😝 tak vela scastia snad coskoro to budes mat za sebou.a ten hamilton to boli?

deni777
23. máj 2012

@oksi77 ja chodim stvrtky inak k Rozembergovi, ale ten zajtra neni tak mi minule povedal, ze v stredu-dnes mam prist,, a tiez som bola prvy krat u Jancoka ci jak sa volal a nic moc, ani ma len nepozeral nic... V piatok je tam takto
Piatok





MUDr. Hammerová

8,00 – 10,00

Prenatálna poradňa

MUDr. Janáč

10,00 – 14,30

Plánované rodičovstvo

Vies co tak trosku ma to bolelo, ale skor som sa tesila z toho, ze sa konecne zacne ten porod hybat 🙂 🙂

oksi77
23. máj 2012

@deni777 tusim ze som ta tam videla.isla si prva nie?ano citala som o tom a ze do 24hod bi to malo zabrat.a ked krvacas tak snad sa ti to uz aj rozbeha.drz sa 🙂 🙂 🙂

cicimon
23. máj 2012

@deni777 ja som bola u jancoka v prvom tehu len raz a uz nikdy viac...
v akych dverach si bola?

deni777
23. máj 2012

@oksi77 anoo isla som prva 🙂 a povedala ze uz naposledy tam som tak snad 🙂
inak ta sestricka ze " no kedy uz porodite" ja kukam ze sak sama chcem rodit tiez taka neprijemna 😠 😠 😠 ty si tam bola prvy krat?

deni777
23. máj 2012

@cicimon 27 tusimm ale ja som dnes posledny krat bola, ais sa mi zacina porod rozbiehat 🙂 🙂

oksi77
23. máj 2012

@deni777 no super tak trafim na hammerovu som rada.ten ma tiez ani ma nepozrel.povedal mi akurat ze si mam ist zaplatit epi lebo ked budem kricat od bolesti tak mi nic nedaju tak som bola velmi nahnevana s toho pristupu ale nabuduce nech ma necaka 😀

deni777
23. máj 2012

@oksi77 😕 😕 😕 to ti povedal??? 😲 😲 😲 😲 kokos pekne a zaplatila si si? ja ju mam snad pomoze 😎

oksi77
23. máj 2012

@deni777 no tak to si bola ty ja som sedela oproti sama som taka mensia blondina ale z veeeelkim bruskom 😀 ja som bola druhikrat.ale nemam doktora tak chodim ku komu ma poslu teda ak mi daju poradnu tak ten co ordinuje.a ty mas porodnika?

deni777
23. máj 2012

@oksi77 hned pri dverach tak sama si tam sedela?
ja nemam porodnika, ale chcela som Rozemberga no nevysli mi peniazky aj nanho, aj na epi, tak som si dala len epiduralku , ale on je velmi fajn chodim len k nemu lebo ozaj ten Jancok ci jak sa vola je otras 😒 a ta sestra duplom 😠

oksi77
23. máj 2012

@deni777 dnes som zaplatila epi ale dufam ze ju neviuzijem ale mam aspon jistotu ze keby nedajboze neco zle tak tam nezomrem od bolesti 😝

deni777
23. máj 2012

@oksi77 hej hej ved aj ja, ak nebudem muset nedam si ju pichnut.. ale tak vascina zien si ju chvali a ze porod bol v pohode, nez bez nej tak som zvedava 😅

hrivushka
23. máj 2012

@oksi77 koklo stoji epi na antolskej? kde sa to plati? ja idem v pondelok na to poucenie o epi, priamo tam to aj zaplatim?

oksi77
23. máj 2012

ano to som bola ja a jak hovoris neni na vsetko peniaze aj co ked si zaplatis dokiho tak za teba neporodi a tak aspon nebudes trpet 🙂 toje jedno kdo ta odrodi hlavne nech nema sluzbu jancok 😝

hrivushka
23. máj 2012

ja chodim na antolsku do poradne k doktorovi Rozembergovi ale pri porode chcem docenta Petrenka. no som zvedava kolko si zapyta za to

oksi77
23. máj 2012

@hrivushka epi stoji 152eur.pojdes hlavnim vchodom do lava a o poschodie nizsie na 0 tam je pohotovost aj kasa tam to lahko najdes

oksi77
23. máj 2012

@hrivushka petrenka mi poradila znama ze je dobri porodnik ale zazmluveni je 330eur a jemu musis dat 200 tak vijde pekna suma 😕

ivanka.7
23. máj 2012

@hrivushka
@oksi77 zazmluvnenie stoji 300 eur, spisuje sa na to zmluva, ak doktor nepride, peniaze vam vratia a od zmluvy sa odstupuje
ale samozrejme, musite sa s danym porodnikom dohodnut, nie je jeho povinnost nechat sa zazmluvnit

oksi77
23. máj 2012

@ivanka.7 no hej tak to je ale aj ten doktor moze doist az na samotni porod.nemusi tam bit stale pri tebe 😢 moja kamuska to tak mala uz rodila dosiel doki 10min tam bol babo na svete a hotovo.mislim ze to zalezi aj od toho kolko sa poznate aki mate vstah a t.d a este musi ako hovoris aj on s tim suhlasit.ale neni to lacni spas ☹ nekdo na to nema aj keby chcel 😢

marika6
23. máj 2012

chcem sa len spýtať, ak chcem chodiť od 36 tt k dr. Rozembergovi, môžem k nemu chodiť?

počula som že len ked si ho chce žena zazmluvniť môže k nemu chodiť.

Mala som ho pri dcére a bol výborný.

alllexa1
23. máj 2012

Dievcata, co sa tyka objednavania sa na EPI, tak dnes mi nejaka mila pani oznamila, ze sa treba objednat medzi 12 a 14 hodinou a zlozila... Tak len aby ste vedeli...

marcelatje
23. máj 2012

@oksi77 ahoj, chcela som sa ťa spýtať (vyzeráš tak skúsene 🙂 ) že ak si zaplatím EPi a nevyužijem ju vrátia mi niečo? Najskôr som si chcela aj lekára zazmluvniť, ale píšete že niekedy príde ozaj na chvíľku tak neviem.... odrodiť musím aj tak sama 😅

hrivushka
23. máj 2012

@oksi77 no jej, ratam s tým že okolo 500 EUR...je to nás známy a priatel silou mocou chce nech idem k nemu... Mne by bolo aj jedno kto ma odrodi

chloe001
23. máj 2012

@alllexa1 presne aj mne tak. ja som teda volala kusok pred dvanastou, asi pol hodku a ze mam volat po dvanastej. Ale ked som potom zavolala, tak ma normalne objednali

chloe001
23. máj 2012

@marcelatje ak nevyuzijes epi, vratia ti 149€, cize 10 si nechaju

oksi77
23. máj 2012

@hrivushka tak chod k nemu ja keby ze na to mam tak urobim to iste!!!fakt je ze veeeeelmi si ho chvalia.tak nevahaj 🙂 ale aj ten fakt je ze musis sama odrodit 😝

effkaa
23. máj 2012

@oksi77 to si ho akoze zazmluvnujes za 330 a este mu nieco davas? Preco???

oksi77
23. máj 2012

@marcelatje presne ako tu pisu dostanes o 10eur menej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre