Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

adetka
6. dec 2011

@bubina76 aj mne dnes povedali, ze nemaju vakciny... a ze sa mam ozvat o tyzden... takze neviem ci stihame dat zaockovat v termine na to urcenom.. povedali, ze do siestich tyzdnov... moja prvorodena s ockovanim problemy nemala... a dufam, ze ani Karinka nebude mat... niekde som aj citala, ze sa odporuca dat zaockovat najprv tou kombinacioou v 3. mesiaci a nasledne proti TBC...

certica
6. dec 2011

co by som ja, svojho casu este nevedoma dala za to, keby tie vakciny nemali... 😉

evatko
7. dec 2011

Vcera som bola na antolskej, zdal sa mi tam trosku taky tichy chaoss, moj aj niektori ini dr. mali nutenu dovolenku, brali nas ine doktorky, morfo sono trvalo tri minuty, lebo sa doky ponahlal na sekciu a to tam nebola ani sestricka a vyse hodiny na sone nikto nesedel, takze velky sklz mali a potom to hnali ... 😒 . Ono ja viem, ze sa tam dlho caka, ale aspon vnutri niekto vzdy je, len sa to natahuje a posuvaju casy, ale toto mi prislo odveci, na vyse hodiny v ambulancii nikto nie je a vonku tolko tehuliek...

bellada
7. dec 2011

@evatko mne sa to iste stalo uz pred vyse mesiacom, takze to nema suvis s terajsim strajkom, aj my sme vtedy cakali plna cakaren bab a doky ziaden, lebo rodili, dnu som sa dostala po vyse 2 hodinach, to sa proste niekedy tak stane, mala si proste pech....na sone je bezne dlho cakat, ja som bola vcera tiez, ale na poradni a vsetko islo hladko a v podstate rychlo

janulla1183
7. dec 2011

zdravvim, chcem sa spytat, ci niekto nevie, ci dr. Oravec este ordinuje a rodi na antolskej. Dakujem

effkaa
7. dec 2011

@janulla1183 videla som ho tam pred tyzdnom, takze urcite tam je a dnes ho spominala jedna mamicka na pouceni o EPI ze ho ma ako gynekologa, takze urcite tam je 🙂

janulla1183
7. dec 2011

super dakujem velmi pekne za info

nikolet_89
9. dec 2011

dievcata vy co ste rozhodnute rodit na Antolskej viete mi povedat ci je na antolskej aj JISKa pre pripad niakych komplikacii pri porode ?? neviem si totiz vybrat medzi Antolskou a Ruzinovom a uz je najvyssi cas

maria30
9. dec 2011

@nikolet_89 samozrejme.. je tam vybavenie pre prípad komplikácii.. pre teba i pre bábo.. 😉

nikolet_89
9. dec 2011

@maria30 dakujem moc mne je v podstate jedno, kde sa malinka narodi len toto je pre mna dolezite ak by nedaj boze nieco tak nech sme v rovnakej nemocnici

carmella
9. dec 2011

nikolet ja som rodila na antolskej ale moj doktor chcel ze by bolo lepsie keby som rodila v Ruzinove ze je tam aj Jiska v pripade komplikacii

carmella
9. dec 2011

antolska je lepsie vybavena pre babo a v ruzinove je lepsia jiska pre rodicky

28honey
9. dec 2011

@janulla1183 dr oravec ordinuje, rodil ma pred rokom, ale urcite este ordinuje 🙂 .. rodila som pred rokom na antolskej, u dr. oravca, profik a vrelo odporucam.. sice ja, ako zamestnanec nemocnice, som mala vip pobyt takmer, ale aj tak. rodila som sekciou a dr oravec mi bol nielen porodnikom, ale aj oporou 🙂 .. tak isto ako dr anesteziologicka 🙂 .. a na antolskej je aj JIRS ..pre babatka..

janka79
9. dec 2011

beru do poradne posledny mesiac pred porodom v pohode aj zeny mimo Bratislavy?...treba prist prvy krat skor, kym tam nie je lekar a opytat sa sestricky, ci ma vezmu k nim?...uz si akosi nepamatam, ako to tam funguje 😅
vdaka

bellada
10. dec 2011

@janka79 podla mna staci ak dojdes rano ako zacinaju ordinovat do ambulancie, ku komu chces chodit, urcite ta zoberu, beru podla poradia ako kto dosiel....ak si nechces doktora zazmluvnovat, tak je asi jedno kam pojdes na ktoru poradnu a mesiac pred porodom je ok, na zazmluvnenie ale niektori uz tak na "poslednu chvilu" nechcu brat

adetka
10. dec 2011

@janka79 samozrejme.. rodit mozes kde chces... ja zijem 7 rokov v Nitre... a obidve dcerky som rodila na Antolskej... 🙂

x_shushu_x
10. dec 2011

@nikolet_89 co viem ja- na Antolskej detska jirska je, bohuzial s nou mame skusenosti....a podla mojich info detska jirska je IBA na Antolskej... (a tiez mam aj ten pocit, ze sa moc nesnazia- kedze tam potom babo mozu supnut ☹ )..

janka79
10. dec 2011

@adetka
@bellada
vdaka vam za info 🙂

dominka757
10. dec 2011

ahojte baby, chcela by som sa Vas spytat, ci mi neviete niektora poradit...nedavno som rodila na Antolskej a chcela by som vediet meno zlatej pani doktorky, ktora ma odrodila..Nepoznate po vyzore nejaku mlado vyzerajucu - mladu doktorku s kuceravymi dlhsimi vlasami???Rada by som poznala jej meno 😅

x_shushu_x
11. dec 2011

@dominka757 Dr. Máľová 🙂 ..

dominka757
11. dec 2011

@x_shushu_x ale su tam tusim dve take mlade kucerave, teraz neviem ci nemyslis tu druhu 😕

x_shushu_x
11. dec 2011

@dominka757 ja viem len o jednej 🙂 ..

lauricka
11. dec 2011

ahoj vsetkym, v piatok som prisla z porodnice, lezala som na Antolskej 12 dni na rizikovom a 11 dni v porodnici s dvojciatkami. Lekarom a sestrickam, ktori sa venovali mne a predovsetkym tym, ktori sa starali o dvojciatka dakujem za ich uzasnu pracu, stretla som tam vela skvelych ludi. Porodnika som mala Dr. Oravca, vynikajuci pristup a praca, odporucam, ak niektora hladate tip na porodnika.

adija13
11. dec 2011

@x_shushu_x neviem ci sa ta druha nevola markova

nikolet_89
12. dec 2011

@x_shushu_x fuuu asi mas neprijemnu skusenost ci ?

quappa77
12. dec 2011

Ahojte, holky mala steniektore alebo mate pred porodom neco ako slabu menstruaciu? Neviem, ci to moze byt ta hlienova zatka, ale mam to uz asi 3 dni.

jankalac
12. dec 2011

@quappa77 ahoj ja som pred prvym porodom v nedelu slabucko krvacala, pondelok som isla gyndakovi, ze ci je vsetko okej , vysetril ma, povedal ze okej, a v noci o tretej ma manzel viezol na pohotovost s rozbehnutym porodom..... takze to bola asi ta hlienova zatka... rodila som v 36tt+4d.
tak radsej chod k dr, pozeram ze uz si po termíne, hádam už sa bábo hlási 🙂) držím palce

kobolova
12. dec 2011

Ahojte, kto ste si na Antolskej zazmluvnovali porodnika k planovanemu cisarskemu, platili ste to ako:
výber pôrodníka – 232,36 € (7 000 SKK) alebo
výber operatéra – 165,97 €
?

Zajtra by som sa mala rozhodnut, ci si zazmluvnim alebo nie, tak aby som vedela, kolko by to pri cisarskom stalo...Diky.

x_shushu_x
12. dec 2011

@adija13 urcite nie, aj u tej som bola..

x_shushu_x
12. dec 2011

@nikolet_89 ja mam nastastie pozitivnu, ale sestra nie...nechcelo sa im ju riesit a doplatilo na to babatko...clovek si naozaj povie, aspon ze tam je ta jirska....a bohvie ci si lekari nepovedia- ved to je jedno, mame jirsku :o/..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre