Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

duska87
3. jan 2016

ahojte zeny.neviete mi niektora poradit.pani doktorka kristufkova este ordinuje?pocula som ze je na materskej...dakujem za odpoved

vvia
3. jan 2016

Baby ako je to s nadstandardnou izbou? Boli ste spokojne?

charity
6. jan 2016

Baby, dávam do pozornosti, že pôrodnica na Antolskej momentálne má problémy a presmerováva pacientky inde:
http://domov.sme.sk/c/20070601/nemocnica-na-ant...

charity
6. jan 2016

@vvia Kuk predchádzajúci príspevok.

vvia
6. jan 2016

@charity ano uz tu stresujem

christne24
7. jan 2016

Baby, infosky... akurat cakam na ultrazvuk.

petraela
7. jan 2016

V utorok som akurát bola na poradni, som rada, že som to stihla. :D Na ďalšiu idem 15teho, už by som bola najradšej aby som mala pôrod za sebou, ale teda nech tá moja malá ešte počká pár dní. :D

vvia
7. jan 2016

Ja som mala mat dnes poradnu no presunuli mi ju na buduci tyzden...ach. Snad nebudem rodit skor mez to spojazdnia

charity
7. jan 2016

@vvia Ked mi toto spravili, sla som radsej ako samoplatca na vysetrenie inde. Istota je istota.

shelly27
21. jan 2016

@duska87 ordinuje 🙂

shelly27
21. jan 2016

@veronk presne poznam a to som rodila pred 4 mesiacmi

penn
22. jan 2016

Baby, ale kto sa bojite. Jednoducho..zas na vyber v BA aj tak nie je. Presne zavisi jaku chytite smenu. A rovnake pribehy, najdete aj na Kramare aj na Ruzinov. Rozdiel medzi porodnicami je v tom, ze na Antolskej a v Ruzinove ukazujete babatko za sklom a na Kramaroch nie.

A este mlzno Antolska ma najlepsiu hematologiu ci co. A Kramare mozno nieco ine, alebo nejake vybavenie pre novorodencov v ohrozeni zivota. Ale inak to je vsetko jedno.

Este snad na Kramaroch su aj izby, kde je pokial viem kupelna na chodbe!!!!

veronk
25. jan 2016

@shelly27 pri mne sa vystriedali 4 baby kedze sa mi zapálila rana po cisárskom reze...vsetky sa chceli sťažovať... A tvrdili, ze tato nemocnica nikdy viac

veronk
25. jan 2016

@penn aj ja som si preto vyberala antolsku, kvoli tomu vybaveniu,ak by sa nieco stalo...,aby sme boli s dostatkom spolu a ohrozili aj mna aj dieta pristup sestriciek otrasný, a este x dalsich veci....

marcelatje
28. jan 2016

@veronk a na co sa vsetky chceli stazovat? Ako vas ohrozili?

petraela
30. jan 2016

Ja som rodila na Antolskej 16 tento mesiac. Čo sa týka pôrodu nemám jedinú výhradu. Jedna z dvoch sestier, čo ma prijímali bola trošku nepríjemná, ale tak nič tragické. A samotný pôrod bol práve pre prístup personálu krásny zážitok 🙂 Aj doktorka aj sestra boli super. Stíhali sme aj žartovať. Dali mi čas oddychovať medzi kontrakciami, nemala som pocit, že by ma do niečoho nútili alebo mi niečo prikazovali.
Čo sa týka šestonedelia, tak tam boli sestry rôzne, ale ak sme niečo potrebovali nebol problém. A viaceré sanitárky boli naozaj veľmi milé a starostlivé. Detská vizita, či malá alebo veľká bola ohľadom doktorov super. Veľmi milý a sympatický prístup. Pani doktorka, čo robila gynekologickú vizitu bola trochu ufrflaná na (ne)poriadok na stoloch.
Ja sa nemám na čo sťažovať, hádam len na to, že si asi niekedy neuvedomovali aké sú hlučné 🙂

marcelatje
4. feb 2016
veronk
4. feb 2016

Vtedy mali vela rodiciek sestričky boli velmi nepríjemné ako aj gynekologické, tak aj detské, mne malinku nechceli napr zobrat na noc, mala som vysoke teploty, vývod z rany dávali mi infúzie a prisla sestricka,ze co komisem dieta,ked mi ide infúzie,ze ona na to čakať nebude... to je na dlhe vypisovanie a co sa tyka pôrodu prisla som otvorena tak, ze uz so mnou nic viac nerobili ,ze dcérka sa narodí do pol hod, tak ma dali na stôl a hlavička jej neklesala nastúpili hrozne bolesti ona zacala do toho kopať, zaskoliaca lekárka hovorila tej druhej,ze hlavička neprejde panvou a ta druha,ze nech to takto necha.... nechali ma 3,5 hod sa trápiť v ukrutnych bolestiach, uz som nemohla dýchať dcérka klesali ozvy vtedy zavolali primára, ze cisársky rez, preložili ma celu sa trasiacu na vozík a šli mi pichnúť anestezu uz sa nedalo mimo kontrakcie držali ma sestričky aby mi to pichla a neublížila mi mala Bola modra ,ked ju vybrali....ak som to povedala akému kolvek lekárovi tak krútil hlavou to je len tak v skratke.. ak by mi zodtupila do pôrodných ciest udusila by sa pretoze mala hlavičku velku ako mesacne dieťatko...

veronk
4. feb 2016

Ale zas,aby som len nehovorila zle na antolsku kolegyňa tam odhodila obe deti a bola velmi spokojná mozno to zalezi od šťastia, ako moj znamy hovori pokial nenastanú komplikácie tak je vsade vsetko ok... ja neviem mozno by sa to stalo aj na Kramároch.... vyberajte si podla seba 🙂 vela stastia vsetkym budu im mamickam

veronk
4. feb 2016

Odrodila 🙂 píšem z mobilu a mam tu automat slovník

marcelatje
4. feb 2016

@veronk to ma mrzi. Zda sa ze u teba je nespokojnost opravnena. Hlavne ze vsetko dobre dopadlo 😊

begonka
12. feb 2016

Dobrý deň, potrebujem poradiť... na budúci týždeň už musím ísť do poradne do nemocnice. Vybrala som si Antolskú... Keď som tam volala nejaká pani ma odbila, že si tam mám ísť sadnúť v pracovný deň to bolo všetko.... Tam sa nedá nikde objednať? K akej lekárke chodíte? To tam mám len tak nabehnúť a čakať, že ma niekto z tých piatich ordinácii vezme? Ďakujem za každú pomoc.... 🙂

monika2712
12. feb 2016

@begonka ahoj pridaj sa sem do skupiny, najdes tam viac info
https://www.modrykonik.sk/group/2293/

a ano je to tak, musis tam prijst idealne na 8rano, vybrat si lekara a sadnut si pred jeho ambulanciu a cakat a cakat..priprav sa na par hodin, a nie objednat sa neda, iba niektori lekari to robia ak si ich zazmluvnis. vela stastia.

begonka
12. feb 2016

Ach jaj,ďakujem veľmi pekne za info... Ale nepotešila si ma 🙂

monika2712
12. feb 2016

@begonka neni zac, tiez ma to caka o 2 mesiace takze nie si v tom sama 😀

lilitela
16. feb 2016

@veronk Otras, to sa ti stalo teraz niekedy?

veronk
28. feb 2016

@lilitela maličká uz ma 20 mesiacov takze uz budu skro 2 roky.... bolo to veru tazke a hrozne, ja verím, ze som bola ojedinelý prípad a nezvládli komplikácie...,ale tam sa uz nikdy rodiť nevrátim :(

zuzulik236
4. mar 2016

@veronk ahoj ja mam tiez 20mes dieta rodila som v tom case na antolskej... mozem sa opytat na meno lekara co bol pri porode?? dakujem 🙂

evicaveverica
9. mar 2016

Ja som bola velmi spokojna. Rodila som v decembri 2015, cisarskym lebo sa mala neotocila. Rodil ma dr. Oravec - vrelo ho odporucam. Ked ma previezli na sestonedelie tak to tam bolo uplne full.. Chcela som nadstandard ale nebol volny. Nevadilo to nakoniec. Sestricky az na jednu boli uzasne, ochotne pomoct poradit kedykolvek. Akurat odporucim zobrat si nehake piskoty navyse lebo ha som byvala po veceri strasne hladna este + v nedelu je sucha vecera, co bol cisty pruser. Inak nemam v.yhrady

evicaveverica
9. mar 2016

Ja si inak myslim ze sestricky a cely ansabel je taky aka je rodicka. Ak je rodicka mrzuta a panovacna rak aj sestricky su protivne. Niektore zeny sa k nim chovali ako k handram. Ja som s nimi pozartovala a bol rukav v nohave. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre