Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

julietka
28. jan 2010

ja som tiez minuly rok zvazovala ci ist na antolsku po tom vsetkom, a to som vzdy bola rozhodnuta ze jedine tam..napokon som sa teraz v novembri definitivne rozhodla ze ano, nech si hovori kto co chce, naozaj je to najlepsie vybavena nemocnica predovstekym co sa tyka nedonoseniatok.....a su tam naozaj jedni z najlepsich lekarov aspon co sa tyka zapadneho slovenska

lucia169
28. jan 2010

mna teda ani na chvilu nenapadlo zapochybovat o antolskej, idem urcite tam, kamosky rodili minuly rok v Ruzinove a ked rozpravali bola to hroza pocuvat, jedna mala fakt statsie ze neumrela, mala vnutorne krvacanie ale vsetci na nu kaslali, ked sa stazovala a vracala mala to vraj z epi. Tak si vyberte. Ja som jednoznacne za Antolsku.

jasminet
28. jan 2010

k.a.t.k.a, hej, kosele davaju, ale mne sa napriklad neusla 😀 teda, ta na porod. ja som rodila vo vlastnej.

ciefulik
29. jan 2010

ja som si svoju koselu dala iba 1x a to pod zupan na navstevu 🙂 zbytočne si ju davat, mozes si aaj viackrat do dna menit ich kosele, su uplne ok 😉

rodila som vo svojej, kuk album - sa mi všetci smejú, že to čo 😀

maminnka
30. jan 2010

Ciefulik, nahodou paradna kosela 🙂

ciefulik
30. jan 2010

maminnka dik 🙂 srandovné je to
mi kázali sa prezliecť do košele, tak som sa prezliekla, no čo, nie? 😀

maminnka
30. jan 2010

Ciefulik, vacsi ulet by uz bola len taka nejaka maxi dedkova flanelova kosela 😀

rainee
31. jan 2010

to je asi jedno, vsade sa stavaju nestastia. ja by som na antolsku uz dalsi krat rodit nesla na zaklade vlastnej negativnej skusenosti. nerozumiem preco ani zaboha nechcu robit cisarsky ktory by to cele v pripade komplikacii ulahcil a ani babo by sa nezranilo, ale nutia mamicky rodit za kazdu cenu prirodzene. takze ma neprekvapuje ako dopadla tato mamicka, normalne mi je z toho zle, lebo my sme k tomu tiez daleko nemali, kto to neprezije tazko si to predstavi. na druhej strane nerozumiem ze si to nikto nevsimol ved to musi byt riadna bolest dolamane rebra...ak je toto samozrejme vsetko pravda co sa popisalo.

frida330
31. jan 2010

Baby ja som rodila na Antolskej a musim velmi pochvalit.Vsetko bolo super,nemam ani jednu vyhradu.Ak znova tak zas na Antolsku.

frida330
31. jan 2010

A tie nestastia ktore sa tam stali,je to smutne,no moze sa to stat kdekolvek.

matenka
31. jan 2010

rainee, presne, ak je to všetko pravda, lebo sa mi nechce veriť, že mama si nevšimne že bábo jej stále plače ešte v nemocnici a že sa dačo deje, tá klúčna kosť sa stáva, ale tie rebierka jej mohli nejakým zlým manipulovaním zlomiť aj doma a potom to vrhli na nemocnicu, to sa teraz ťažko bude dokazovať
a našťastie cisársky nie je na vyžiadanie, podľa mňa ho aj tak robia až moc často, a od toho sú tam doktori aby zhodnotili, či je cisársky akútny alebo nie a keďže ona nemala žiadne zdravotné dôvody prečo by ho mala žiadať, tak mi to príde že proste stala sa nešťastná náhoda, aj moja kamoška presne tak isto rodila na kramároch a nikto ju nevidel v telke, neriešila to, lebo mala pocit, že urobili všetko preto, aby to prebehlo čo najlepšie, síce jej ku koncu už skákali po bruchu, lebo nevládala tlačiť, ale nesťažuje sa, o tom je proste pôrod 🙂

evil15
31. jan 2010

ahojte tak mne sa zase potvrdilo že Antolská je naozaj na úrovni práve sme sa s mm vrátili z pohotovosti z Antolskej a ten prístup je naozaj špičkový a môžem povedať len samú chválu 🙂 doktori boli ústretový a milí a hlavne mi povedali aj milé slovo a utešili ma a sestričky taktiež a aj mm bol prekvapený aký tam je prístup takže nech sa deje a píše čokolvek tak ja idem definitívne rodiť tam ...

A ozaj doki som sa pýtala ako je s tými rebierkami čo má to bábo zlomené a povedala že to sa nedá len tak lahko zlomiť a nie pri pôrode ... jedine ako sa to mohlo stať je že im bábo padlo, lebo keby sa niečo také stalo v nemocnici tak by to hned doktori vedeli lebo sa tam spravia podliatiny takže tá mamička čo ich obvnila nech sa radšej pozrie na seba a svoju rodinu ...

evatko
1. feb 2010

Ahojte, chcem sa spytat ako je to s tym nadstandardnym porodnym boxom, ak nebude volny normalny, len nadstand. a ja tam nebudem chciet ist, ale inde ma nebudu moct dat, budem to musiet platit?
Ja som rodila na Antolskej 4 roky dozadu, nemala som nikoho zazmluvneneho, ani ziadne nadstandardy a dodnes tomu hovorim rajsky hotel. Porod bol super, lebo som rodila sama a mohla som sa pohybovat po uuuplne celej porodnici aj s mm, a poporodna starostlivost a informovanost bola skvela ako zo strany doktorov, tak aj sestriciek.

certica
1. feb 2010

evatko, samozrejme, ze nebudes platit nic

mata1977
1. feb 2010

ahojte baby,
metlonka,rybka a alex vy sa už nehlasite?už som vas hladala na niektorých stránkach,ale nenašla som,tak neviem
viem že neni vela času pri malych detoch,nema ho ani ja,ale ako sa mate,rastiete?.................ak budete mat čas napište,občas sa ozvem aj ja ...........inak pozdravujem

lg1
1. feb 2010

Ahojte dievcata, tiez som sa rozhodla rodit na Antolskej. Teraz sa trapim vyberom porodnika. Prosim, nerodili ste niektore u Dr. Chabadu? Pokusala som sa totiz najst na webe nejake referencie na neho, ale nic som nenasla :(

alex
1. feb 2010

Ahojte, tak dnes som bola na 1. poradni pred pôrodom. Išla som k Oravcovi, robil mi laparku, tak jeho som poznala, bol zlatý, poslal ma aj na UZV, ten mi robila doktorka Maľová, tiež veľmi príjemná žena. Poslal ma aj na EKG, všetko bolo vybavené hneď, nikde som dlho nečakala. Zajtra idem ráno ešte na krv kvôly epidurálke, na prednáške som už bola 🙂

maminnka
2. feb 2010

Alex, tiez som tam bola vcera a som rada, ze som nikde necakala. Prijemne sluzby vedia byt aj v statnom zdravotnictve 🙂

babulina
2. feb 2010

alex dr.malova ti prisla mila? to je ta super lekarka co mi pokaslala sitie

majka212
2. feb 2010

tak sa pridavam k rodickam na antolskej 🙂 dnes som bola na ultrazvuku u dr. Hamerovej... myslim, ze sa tak volala... a pripadala mi velmi mila 🙂 dufam, ze budu ku mne taky mily aj pri porode 😉
drobec ma uz 2800g, len mam vela plod. vody, takze mozem rodit aj skor... a ani by som moc proti nebola... lebo som uz ako hrosik 😀

alex a kedy a kde byva ta prednaska o epi? chcela by som ju absolvovat aj ja... inak ja tiez chodim k Oravcovi... je velmi mily.. v piatok ma u neho caka 2.poradna... ak sa mozem spytat, ides si niekoho zazmluvnovat?

magdusska
2. feb 2010

ahojte baby, my sme rodili na antolskej a chvalim chvalim chvalim. Ja mam lekara dr.Marsika, perfektny...no mala som smolu, prave v den porodu mal nieco surne a nemohol odrodit maleho. Ale aj tak...slubil, ze mi zaisty nahradu. A tak aj bolo. Sice to bola mladucka lekarka, ale starili sa o mna perfektne, a to sme rodili o pol jedenastej vecer. A na oddeleni sestonedelia tiez perfektne sestricky a proste vsetko.
druhykrat jednoznacne Antoslka.

jasminet
2. feb 2010

hej, dr. hammarova, alebo tak nejak, mila, ale vdaka nej sme mali doma zopar bezsennych noci. na utz totiz videla, ze mam placentu v porodnych cestach, ze dieta na nej lezi a ze asi cisarsky ma caka ak vobec donosim (podla tej jej diagnozy) to bolo v 20 tt. tak hroza v ociach ked som isla na 3d utz do gynfivu, hned som sa na to pytala, ci je to pravda a lekarka si len po cele tukala, ze placentu mam az hore nad pupkom, ze nechape co to tam videla... potom vsetky uzt u inych lekarov na antolskej ok az som sa pre porodom zas dostala k dr. hammarovej a cuduj sa svete, placenta zas bola uplne dole... 😖 a o tyzden zas hore... 😕

mayka
2. feb 2010

majka212,
MUDr. Hammerova mala akurat sluzbu ked som rodila a bola uzasna. 🙂 Ja ju mozem len vychvalit. Strasen vela pozitivnej energie mi dala pocas porodu, bola velmi mila a to som ju nemala ani zaplatenu. Ma 30 rokov. 😀 Menej ako ja. 😅

alex
2. feb 2010

babuli hej??? No mne sa celkom pozdávala. A čo ti to tam vlastne dokafrala?

Majka prednáška býva v stredu o 14:00. Zazmluvňovať sa nechystám.

mayka
2. feb 2010

ciefulik, aj ja som rodila vo svojej koseli. 😀 Odvtedy ju volam moja stastna kosela a setrim ju na dalsi porod. 😀 Nikoho ani nenapadlo mi dat erarnu koselu a mna v tych bolestiach duplom. 😀 😀 😀
Ale inak sa nemozem stazovat ani na personal. Inde by som rodit nesla.

ciefulik
3. feb 2010

ja k Maľovej chodím už asi 4 roky a som zatiaľ spokojná. zazmluvneného som mala iného dr /sa staral o mňa 7tt, čo som ležala v nemocnici na rizikovom/, ale zhodou okolností mali služby títo obidvaja počas môjho pôrodu - aká paráda 😉

rybka13
3. feb 2010

mata 1977 ahoj 😉
ja stiham uz vacsinou len moju 'domovsku temicku' 🙂 ale obcas nakuknem aj sem, my sa mame dobre, emuska ma uz 5 kg, pekne rastieme a co ty? zdravim aj ostatne... 😉

twistybaby
3. feb 2010

zdravim bambulky 🙂 aj ja sa pridávam k tým ktoré budú rodiť na antolskej.Mesiac som si tam poležala a musím povedať že v porovnaní s ružinovom (kde som tiež strávila nejaké tie týždne) sa personál nevyrovná ničomu.Sú úžasní,o všetkom ma každý deň informovali,boli empatickí a kedže mi hrozil predčasný pôrod chodili za mnou doktori aj styri krát denne a vypitovali sa a hladkali ma 😅 no proste ma ukludnovali jak sa len dalo.Sice som už doma ale len ležim a ležím a mám ležat až dokonca... 😢 no Na antolskú chodím do rizikovej poradne Mudr. Maľovej a môžem povedat že je super.Milá a ústretová tak ako všetci ostatní na gynekologii na piatom 🙂 a čo sa týka tých umrtí tak osobne si myslím že sa to mohlo stat aj hocikde inde,že to bola len blbá náhoda...a možno že sa aj stalo len o tom ludia nevedia lebo to nebolo tak medializované ako tam...toť môj názor. 🙂

leishmania
4. feb 2010
diddi
4. feb 2010

aj ja som porodila svoje dvojicky na Antolskej...bola som na rizikovom a navyse som v 31tt dostala preeklampsiu...vdaka naj lekarom sme to potiahli do 35tt...starali sa o mna najlepsi lekari Antolskej 😵 dr.Korbel,dr.Niznanska....a vdaka samozrejme patri aj novorodeneckemu oddeleniu,kde sa starali o nase malicke...skvela nemocnica so super a kvalifikovanymi ludmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre