Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monkula
25. jan 2008

A ako ten kutlák vyzeral? 😕 😕 😕

otrivinkajanka
25. jan 2008

moja to sa neda opisat je to taky prispaty debo vyzera ako albert z tej rozpravky teta

arabeska
25. jan 2008

taky slizakk to je,strasny curak,oni nanho aj staznost pisali ale tak co jej to pomoze....
monkula taky spinavy blond prispaty pohlad a strasne sa suxce..ja uz si ho moc nepamatam lebo som ho videla naposledy pred asi 3 rokmi

monkula
25. jan 2008

Jani, mne díte spí na rukách a ja sa tu rehocem, skoro som ju zobudila...
Ale dáky Albert sa mi vynára...

otrivinkajanka
25. jan 2008

no taky tupec ved aj na izbe bola som mnou jedna kocka po cisarskom a vytahoval jej nit na tri krat ked som to videla tak ma skoro porazilo ved toto je jeho pomaly piata nemocnica co citam odvsadial ho asi vykopli pre staznosti sa cudujem,ze ho aj niekde zoberu mal by ist radsej do pitevne tam by zapadol

monkula
25. jan 2008

mne sa prispatý vynára len Scholtz, ale ten bol fajn...
starý, mladý?

otrivinkajanka
25. jan 2008

co ja viem kolko mal?asi okolo 40 rokov ved ja som rodila ked akurat strajkovali prisla som v porodnych bolestiach skoro som skapala a ten debil ma chcel poslat este domov,ze co tam budem robit a to ma ani nepozrel az ked som vysla na kozu povedal,ze mam ist na izbu,ze som na jeden prst otvorena a tam ma nechali celu noc do rana a nikto za mnou vobec na izbu nedosiel ma skontrolovat ako mi je skoro som tam skapala krvacala som ako krava po jatkach a sprosta sestricka mi povie,ked som za nou dosla,ze co jej ja budem hovorit,ze rodim ja prvorodicka,ze budem rodit 12 hodin a ja som uz mala hlavicku skoro vonku a ze nemam tlacit,lebo kto ma bude davat dokopy to ma prijali o druhej rano a mala sa mi narodila o pol osmej aj to urobil cirkus primar ked ma rano na vizite videl ako som liezla na kozu skoro odpadol na rukach ma odniesli na sal a tam krical,ze peco ma nechali v takom stave ja by som ju aj skor porodila a to som tam len dva krat zatlacila a mala bola vonku takze tak hroza

arabeska
25. jan 2008

janka,ja ta uplne xapem je to hajzel 😠 😠 😠 😠 ved nemu uz sa podarili ine kusky 😠 😠 😠

monkula
25. jan 2008

no hrôza... 😲 😲 😲 😲
A kto bol vtedy primár?

arabeska
25. jan 2008

mne by veeelmi zaujimalo coby robil ak byt sa vam nieco stalo 😲 😲 😲

otrivinkajanka
25. jan 2008

nie on primar nebol len lekar ved to,ze keby sa malej nieco stalo,tak ho zabijem a je mi to jedno ved jedna kocka co bola vedla mna na izbe ta chudera tam bola dva dni a hovorila,ze tam dojdu len na vizitu a potom na nu kaslu ja som skor porodila ako ona a potom sme sa stretli na chodbe po porode a dcerku mala v inkubatore na hadickach co sa pridusila,lebo stale jej to odkladali a nakoniec ked uz nevladala jej urobili cisarak a jedna kocka co bola so mnou na izbe ta chudina si zaplatila lekara 7000 tisic aby bol pri nej pri porode lebo mala rizikove a ten magor tam dosiel na poslednu chvilu na sal lebo ho nemohli zohnat a ked tam uz lezala dva tyzdne lebo mala rizikove tehotenstvo aj porod a maleho v inkubatore pre predcasne narodene deti dosiel len raz za nou a to sa len opytal ako sa ma a zmizol

arabeska
25. jan 2008

tak ja som mala ais stastie na lekarov ale ku mne bol pri prvomporodoe rozemberg co je uzasny lekar a pri druhom som si zazmluvnila dubcakovu a takisto bola vybornaa aj na izbu za mnou xodila ....to je tak ked uz si niekoho idem platit tak si uza dopredu zistujem co je to za doktora,no nie?

otrivinkajanka
25. jan 2008

no to neviem ako to mala ved aj mna odrodil rozemberg nakoniec lebo si vymenili nad ranom sluzby a videl,ze je zle potom aj rozembeg dosiel za mnou na izbu ci som v poriadku a ako mi je bol velmi zlaty

arabeska
25. jan 2008

rozi je super 🙂 vela bab si ho veeelmi xvali 🙂

otrivinkajanka
25. jan 2008

no to som zistila ked ma sil robil srandy a bol super fakt aspom jeden fajn lekar po tom soku co som zazila s kutlakom ked ma prijmal

arabeska
25. jan 2008

al co som si tam ja vsimla tak kutlaka nemali moc radi ani jeho kolegovia,mne mal dat transfuzku na druhy den po potode a nez prisiel bola to hodina a povedal ze ke dmi to bude dotekat ze nex ho zavolame,sestricka mi hovori ze ho mam zacat zhanat ked budem mal este len polku fuc lebo ze jemu to trva 🙄 tak som tak spravila a nakoniec pricsiel ked mi dotekala uz ta druha 😉 🙄 😠 ved on ma stale cas a nikam sa nic neponahla,nie?

otrivinkajanka
25. jan 2008

no je to idiot ine pomenovanie ani nemam co som sa ja tam dozvedela od bab co ho poznali,ze je to byvaly alkoholik neviem to urcite ale ked je aj v posteli taky pomaly,,,,, no lutujem jeho zenu

arabeska
25. jan 2008

janka,mas ip😉

otrivinkajanka
25. jan 2008

viem odpisala som ti

vesi
26. jan 2008

ja ked somležala na rizikovom, ešte pri prvej dcére, tak som sa modlila, že ked tona mňa príde, nech nemá službu kutlák alebo hrivňáková 😝 mala som šťastie, ako som už veľa krát písala, prvý cisársky robil rozemberg, bol skvelý a druhý robil čierny, ktorý tam už nerobí, bol úžasný 🙂 keby som mala ešte raz rodiť, tak by som si asi pre istotu zazmluvnila Dr. Janáča 🙂 a možno ani nie, lebo by to bol určite cisársky 🙂

fenrirka
26. jan 2008

ja som bola tiez na rozikovom az jeden den ale scholtz bol jaky surovy...sme asi styri po jeho vysetreni krvacali....ale havalda a taka mlada doktorka ty boly super

vesi
26. jan 2008

krvacanie po vyšetrení je normálne 🙂

certica
26. jan 2008

tak ste ma s tym kutlakom aj normalne pobavili, ale je pravda, ze bol naozaj speci kapitola. mala som pri nom dojem, ze ani nevie, kde mam maternicu... nie este, ze co robi 😨

vesi
26. jan 2008

certi 🙂 🙂 ale jeho opis bol presný, neprebudený Albert 😀 😀

fenrirka
26. jan 2008

vesi ale nie tak ze ta to tak strasne boli az sa stveras hore na kreslo...a nehovorim len za seba ale vsetky co sme tam boly!!!!!Ako to ze iny to vie spravxt tak ze to neboly ---nemam viac co dodat

vesi
26. jan 2008

oki, ja sa nehádam, len som napísala, že to krvácanie je normálne, o bolesti som nič nepísala 😅

verulka
26. jan 2008

monkula, mali sme Sara, Alica a Lucia 😉 asi...

lusil2005
27. jan 2008

co rozi? kde rozi? rozi je supis 😀 inac baby drzim vam vsetkym palce 😉 😀

veva55
27. jan 2008

no ja v poslednom mesiaci krvacam tiez po kazdom vaginalnom vysetreni. Naposledy ma vysetroval doki vo stvrtok a este vcera som trochu krvacala. Ale to je vraj normalne ku koncu tehotenstva.

lusil2005
27. jan 2008

hej hej. aj mne sa to stavalo. najprv som sa potesila ze super, idem rodit, ale nie 😖 este som si musela pockat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre