Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

zuzkat1
11. jan 2010

ja nemam ziadne predstavy 😅 je to prvykrat a netusim poriadne co ma caka, ale to je podla mna lepsie, lebo takto som este celkom hrdinka🙂 a moja predstava sa obmedzila na to ze to pojde rychlo🙂 ale to je skorej zelanie🙂

lenica81
11. jan 2010

Ahojte baby, ja by som rada vediet, ci neviete, kedy vychadza dalsi termin na tu prednasku pre tatinov, ktory chcu byt pri porode... resp. kde by som to mohla zistit... vraj to byva kazdy druhy pondelok, tak ci ju niektora nemate v plane... 😅

maminnka
11. jan 2010

Zuzka,
ja si porodny plan nepisem, co chcem, poviem doktorovi. Zasa toho nie je vela.

Matenka, Katka,
diky za rady. Ved presne to ma na to desi najviac, ze bude nadstandard obsadeny. Mne na obycajnych izbach nic az tak nevadilo, ako to, ze tie kovove postele su tak strasne vysoko, s tym sitim a inymi problemami "tam dole" bolo pre mna utrpenie liezt hore a dole, kazde jedno pohnutie mi az slzy tiekli... tie postele na nadstandarde vyzeraju byt aspon na fotkach nizsie. Hygienicke potreby planujem brat vsetky, len som myslela, ze v mensom mnozstve. Ved to tam mozem nabehnut rovno s kufrom 🙂 Pred 3 rokmi som mala dve tasky a nikdy som nevedela, co v ktorej mam.

maminnka
11. jan 2010

Leni, dalsia prednaska ma byt dnes a potom 25.1.

lenica81
11. jan 2010

mami, takze aj tu nakukas... 😉 takze dnes o pol tretej je ta prednaska... a kde presne to najdem...

lenica81
11. jan 2010

inak, este ma napadlo, ze ak uz pojdem na poradnu do porodnice a naposledy som u svojho doc bola v utorok, mam ist opat v utorok, alebo na dni nezalezi... mozno stupid otazka 😒

maminnka
11. jan 2010

fu, Leni, to si uz nepamatam, kde to presne je, skus sa opytat toho informatora. A ak mas svojho Dr., ku ktoremu chces chodit do poradne, najlepsie s nim sa vzdy dohodnut dopredu, kedy mas prist, lebo oni tam sice maju na dverach ordinacne hodiny, ale nie vzdy tam podla toho aj su...

katka1981
11. jan 2010

Babulky drzte sa a nebojte sa, bude o vas dobre postarane, prajem vam krasne porody a zdrave miminka.

lenica81
11. jan 2010

ta prednaska je o 12:30, takze toho 25.to isti...
mami, nemam, iba mam odporucanie od mojho gyn, neviete, ci ked tam su tie rozdelenia na rizikovu, prenatalnu atd poradnu, tak sa tym striktne riadia, alebo len zavisi, ku ktorym dveram pojdem, tam ma vezmu... boze, som myslela, ze to bude jednoduchsie... ☹

zuzkat1
11. jan 2010

leni... ja som bola prvykrat na antolskej v ordinacii kde mali vypisane ze rizikove a v pohode ma zobrali, aj ked nie som rizikova🙂 a druhykrat som sla inde, lebo ten z predchadzajuceho tyzdna tam nebol, a skutocne vobec nesedia tie ordinacne hodiny.. prisiel niekto taky kto tam v ten den ani nemal byt. takze podla mna je jedno kam si sadnes.
a ta prednaska je na 3tom poschodi, ked vojdes do nemocnicnej casti tak dolava a tam pri bufete su schody .. na tretom posch. su take zasadacky, tak v jednej z nich to bolo v decembri. podla mna to bude tiez tam🙂

evil15
11. jan 2010

Baby už som sa pýtala včera ale nikto mi neodpovedal chcela by som vedieť niečo o doktoroch na Antolskej chcem tam ísť rodiť a nepoznám tam žiadneho doktora tak by som sa chcela spýtať či mi môžete nejakého odporučiť a niečo o ňom popísať Ďakujem 😀

lenica81
11. jan 2010

evil, ja si nejdem nikoho zazmluvnit, a moj gyn je mimo antolskej, takze ti neviem presne poradit, tu na fore chvalia viacerych doktorov aj doktorky, takze si to musis podrobne rozluskat... 😉

evil15
11. jan 2010

Ani ja nechcem nikoho zazmluvniť len som chcela vedieť názory na doktorov 🙂 ale ďakujem lenicka81

certica
11. jan 2010

evil, kazda ti aj tak napise ine meno 🙂

mozno ti pomozu pre lepsie orientaciu temy, tykajuce sa konkr. mien porodnikov na antolskej:
napr.:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
+ dalsi a dalsi.............

je ich tam viac dobrych

certica
11. jan 2010

evil, toto som ti vypichla zopar z tych, o ktorych sa pise (predovsetkym) pozitivne

evil15
11. jan 2010

Ďakujem

matenka
11. jan 2010

maminka určite sú o dosť nižšie na nadštandarde, však aj ja by som kvôli tomu chcela ísť tam, lebo so zašitím bruchom sa dosť zle zliezalo z tých vysokých, ale nič nespravím ak budú obsadené, zvládnem to znova 😉

evil ja by som ti tiež odporučila len toho jedného môjho, ale neviem porovnať, preto som nič radšej nepísala 😅

maminnka
11. jan 2010

Matenka, my dve si tu postel navzajom neobsadime 😉 inak, nechapem, preco postupne neprerobia na nadstandard stale viac a viac izieb... ved sa za to platia slusne peniaze, to by mohli prerabat aspon raz za pol roka dve dalsie izby...

matenka
11. jan 2010

maminka, tak to určite nie 😉

llaura
11. jan 2010

ahojte, viem ze to tu uz urcite bolo spominane niekolkokrat...ale predsa by som poprosila o odpoved....ak si dobre pamatam a nic sa nezmenilo, prednaska o epiduralke je kazdu stredu o 14 hod na ARE?...absolvovala som ju pred 2,5 rokom, sice nepouzila, nestihlo sa 🙂 prvy porod bol rychly...a nemam v plane si ju dat ani teraz, ak by som vedela, ze budem mat taky isty porod ako bol prvy 🙂 ale zaloha je zaloha 🙂) dakujem

alex
11. jan 2010

ahojte kočky,
chcem sa popýtať, za tú prednašku o EPI sa platí?

jankohrasko
11. jan 2010

ja som bola v septembri a nic som neplatila 🙂

alex
11. jan 2010

Ďakujem za info 🙂

zuzuxx
12. jan 2010

Ahojte, konecne som doma 🙂
Od pondelku do piatku som bola na rizikovom na piatom, vsetci tam boli super, az na nie velmi sympaticku izbovu doktorku... V piatok mi vyvolali porod, o 9tej pukli vodu, dali nejaku tabletku a Natalka sa narodila o 11tej, 3500g, 51 cm. Epi som si dala, tie kontrakcie vyvolane tabletkou boli fakt neznesitelne.
Rodila ma mladucka dr Sojakova, bola super... Sili ma 2 hodiny 😠 , to jedine bolo take vacsie negativum....

llaura
12. jan 2010

zuzux, gratulujem k Natalke a prajem vela zdravicka 🙂
teba sili 2 hodiny?...fiiiha....pekne dlho.... ☹

footstep
12. jan 2010

llaura: Ano prednasky su v stredu o druhej na ARO.

alex: Neplati sa za nu nic, len za samotny epidural 106evri.

llaura
12. jan 2010

footstep : dakujeme za info 🙂

ciefulik
13. jan 2010

zuzkat1, ja som porodila o 19tej večer, na izbu ma doviezli až o 22,30hod...malú mi priniesli o piatej ráno...nespala som vôbec - oči vypleštené z toho všetkého - z pôrodu a že som mama...a tak.....a potom už iba kolotoč okolo malej:o)) oni bábatko pozorujú a vyhrieva sa v inkubátore, aby malo prirodzenejší prechod z bruška do reality) a robia mu vyšetrenia..inak je s tebou na štvrtom, v tej prvej miestnosti pri miestnosti novorodeneckých sestier

..a neboj, nezamenia ti ju, tá farba z chrbta nejde dole ešte min 3-4týždne !!!!!!!!! 😀 😀 😀

zuzkat1
14. jan 2010

ciefulik dakujem🙂
inak vyzera to tak ze ju nedostanem ani na druhy den, lebo ma dr. Scholtz vyplasil, ze asi bude treba ukoncit porod cisarskym lebo mala je hrozne velka... tak len dufam ze sa myli, lebo podla sono ma len nieco vyse 3kila... ale jemu sa to nezda☹

chcela by som sa opytat kedy vam dali deti, po cisarskom? uz aj kvoli mlieku?

zuzuxx gratulujem k malej🙂

nanika
14. jan 2010

Baby, ake mate skusenosti s bondingom na Antolskej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre