Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

akejka
8. jún 2009

katrin gratulujem -)

a čakám netrpezlivo na mneme 😉 a katku 😉

kukenzi
8. jún 2009

inn, ja som prve tehu mala presne na termin a doki sa aj teraz vyjadril, ze ked prve na termin, tak ani to druhe nebudeme ponahlat

kukenzi
8. jún 2009

ozaj a mneme podala nejake spravy?

dendulka999
8. jún 2009

Ahojte je tu niekto kto chodí do poradne k pani Lipovskej?

olianko
8. jún 2009

Ja chodimk Rozenbergovy 🙂

inneska
8. jún 2009

oli...prednáška je na are o 14h 🙂

kuki...tak si ma teraz trochu potešila, ja moc nechcem, aby to bolo skôr, pár dní pred termínom môže byť, ale teraz ešte ee(koli DNP) 🙂

dendi...ja chodím k oravcovi 🙂

tehula
8. jún 2009

Kuki, diky za ciselko, posielam ti svoje v IP, daj vediet, ked budes rodit 😀

Ja sa len modlim, nech neprenasam 😖 Som teraz cely byt povysavala, povytierala, brucho jak kamen, boze, nech sa cosi uz deje, lebo vyletim z koze 😠 😀

To ani nehovorim, ze muz bol "zaneprazdneny" cely vikend, ze durime malu von a niiiiiiiiiiiiiiiic 😀

miluska.h
8. jún 2009

katrin: gratulujem k Lauruske 🙂 to muselo byt super rychle, ked si este vcera vecer bola tu na MK 🙂

kukenzi
8. jún 2009

inn, ja uz mam dnp splnenu, na materskej som do 30.4. a este mi ziadne rozhodnutie neprislo, prave tam vyvolavam a nezdvihaju, predpokladam, ze pockaju na RL, aby si overili, ci som splnila z dnp podmienku 270dni do porodu, lebo zo zamestnania uz narok mam. ty potrebujes dokedy vydrzat ako kinderko?

kukenzi
8. jún 2009

aj ja som dnes upratovala ako besna, aj vsetky kvety som osprchovala a nic 😀 🙄

inneska
8. jún 2009

kuki...mne 270.deň uplynie 23.6., teda 24.6. už môžem rodiť 😀 ja to budem mať len tak tak 😝 a vraj dokial nebudú vedieť, či mám nárok na materské z DNP, tak mi nemôžu poslať materské ani od zamestnávatela, tak ak to do konca júna nestihnem, tak budem mesiac bez peňazí 😒 vyplatia mi to potom všetko naraz v auguste

inneska
8. jún 2009

kuki...aj ja dnes upratujem, ale len tak lajt, ešte nechcem rodiť, ked už budem môcť, tak sa to toho opriem 😀

kukenzi
8. jún 2009

inn, jasne, ani mne nedaju ani zo zamestnania, az naraz, hoci som mala 270dni z dnp 17.5. a stale tam moj RL nemaju aj tak asi na neho cakaju. idem tam este raz zavolat. ja uz nemam ani rodicak ani matersku a neviem, kedy to dostanem, ale neva, aspon pride viac bubakov naraz, uz sa tesim, po tej almuznovej rodicovskej si prilepsim a aspon trochu sa priblizim k platu z prace.

... ale strasne sa tesim, ze kvôli životnému minimu sa zvýšia niektoré dávky. Prídavok na dieťa od januára o 74 centov, rodičovský príspevok od septembra o 5,55 eura.... sa pojdem zrovna opit 🙄 ... toto je ozaj vysmech vsetkym zenam matkam 😔 ☹

inneska
8. jún 2009

kuki...asi budú čakať na ten RL...ja som sa síce s tou tetou odtial dohodla, teda ona mi to navrhla, že aby som toho 24.6. prišla sa ukázať, že som ešte neporodila a tak mi vzniká nárok 🙂 tak tam prídem , vystrčím bruch a dostanem prašule 😀 😀 či to tam potom nahodí, aby mi tie peniaze prišli a dodatočne jej donesiem RL...uvidím, ale počítam aj s tým, že peniazky neprídu 🙂 mesiac to vydržíme 🙂

a o tých almužnách ani nepíš, je to na hanbu sveta...74 centov si môžu strčiť... to mi má pomôcť?? to mám na 3 plienky, ktoré mi mrňús ototo za pol dňa, možno ani to nie...a rodičovský by mal byť aspoň ako minimálna mzda, z toho sa nedá vyžiť 🙄

kukenzi
8. jún 2009

inn, ved to ma napadlo sa tam prist ukazat, ale neviem, ci to stihnem a hlavne kedy by som sa tam trepala. stale mi to nezdviha, mozno je na dovolenke, lebo doteraz mi to hned zdvihla.

ved to, ze sa staras o novych volicov a nikto ti neda ani min. mzdu ☹ clovek odvadza dane ako blb, ma vysoku skolu, ovlada cudzie jazyky, ma odpracovane nejake roky a ma tolko, co hocijaky cokoladovy, ktory v zivote statu neodviedol ani cent, rodi od 14r. 🙄

inneska
8. jún 2009

kuki..no šak uvidíme, ako to bude nakoniec...a tiež sa vcelku teším, ked by mi to prišlo naraz tie materské...hádam by sa z toho dalo potom aj niečo odložiť(ked prídu tie horšie časy s rodičákom 🙄 )

možno by sme mali aj normálne príspevky, príplatky, prídavky...ale ked to tamtí čierni zneužívajú a rodia ako na páse(česť výnimkám)...je ich ako hadov...a potom mi obyčajní ludia na to doplácame 🙄 prídu im prídavky na 10 detí a všetko to preslopú, prefajčia...a netrápi ich, že detiská nemajú čo jesť...hlavne že oni sú spokojní 😠

kukenzi
8. jún 2009

prave som kuk tabulku junoviek a katrin79, ze dlzka porodu 45minut 😲 😵

inneska
8. jún 2009

waw, to aj ja chceeeem, taký krátky pôrod 😵 😵 😵 😵

gertka
8. jún 2009

oli... ktory den chodis rozembergovi? ja som u neho bola vo stvtok rano, srasne mily doktor.

kuki... fakt dobra dlzka porodu a tebe sa este nechce rodit? 🙂

kukenzi
8. jún 2009

gertka, praveze ja by som rodila, len co uz s mojou tvrdohlavou dcerou 😅

tehula
8. jún 2009

Kuki> kde si nasla tie dlzky porodov? To som nepochopila, ze kde v junovkach.

Ja som dnes makala jak sroub, potom bola peso v meste a riadne sa nachodila.....ked to uz dnes nepojde von, tak aspon zalomim spankom spravodlivych 😀

olianko
8. jún 2009

gertka ja chodim k nemu tiez vo stvrtok a asi okolo 10-11 som tam bola minule a tento stvrtok tiez.Stretneme sa tam ? 😕 🙂

gertka
8. jún 2009

kuki... tak dufam, ze ten moj last action hero v bruchu tvrdohlavy nebude. okrom toho ze sa mrvi doslova ako voš pod chrstou a mal by byt tvrdohlavy po tatovi...tak neviem asi do konca jula neporodim 😀

tehula...uz sa snazis vystrnadit von?

inak dnes som sa v lekarni dozvedela, ze tymian podporuje kontrakcie ale jeden caj tomu nepomoze a v skorom tehu to moze sposobit potrat.

gertka
8. jún 2009

oli... ja chodim dr. jancokovi on robi vo stvrtok od 8-10 ale min tyzden ma vysetril dr. rozemberg lebo mal moj dr.po nocnej. este neviem ci pojdem sama alebo ma dovezie mm a hlavne o kolkej a neviem ci pojdem na uz vo stvrtok alebo az v pondelok.

kukenzi
8. jún 2009

dobru nocku kinderka 😉

katka1981
8. jún 2009

AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

katka1981
8. jún 2009

So smutkom ale aj radostou vam oznamujem, ze mi dnes skoncil dovolenkovo-poznavaci pobyt na Antolskej. Tak som bola znicena ked som prisla domov, nevyspata, ze len co som prebalila a nakojila malu, zalilao ma tolko energie, ze som stihla vysat, upratat, a neviem co mi zas strasi, ze furt musim nieco robit. Mam vela zazitkov a len co budem mat viac casu, tak vam napisem. Zajtra k nam pride na tyzden maminka, tak sa chcem venovat aj jej ale najdem si cas aj na Vas, aby som Vam vsetko popisala. Len v skratke, porod uzasny, pobyt na Antolskej skvely a moje dievcatko - najlepsie a najkrajsie na svete.

Katrin79 ma krasnu Lauru, - malinke uska, malinky nostek, strasne sa podoba na Katku. Mala nenormalne rychly porod, ale ved vy o tom asi viete. Ja som ju dnes konecne videla osobne aj s jej krasnym pokladikom.

Prosim sestricku Majku, aby mi napisala IP.

miluska.h
8. jún 2009

katka este raz gratulujem a tesim sa na tvoje zazitky 🙂

certica
8. jún 2009

jeje kati, tak som najpv citala ip, az teraz kukam, ze si hodila nejake pismenka aj zdes 😉 . som na teba pysnaaa! 😀 drzte sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre