Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

bonninka
22. júl 2012

@nicebaculka chodí se až po poslední poradně u gynekologa -ten ti vezme ještě stěr na streptokoka a pro výsledek si pak ještě musíš dojít. Poslední poradna je okolo 36 tt, Milly ti na něho dá telefon a pak se s ním domluvíš, kdy dojdeš poprvé na kontrolu k němu, ordinuje v pondělí a v pátek od 9:30-12:30, tam pak budeš chodit 1x týdně až do porodu.

nicebaculka
22. júl 2012

@hav no teda velka baba,,,,🙂 krasa este raz gratulujem,,,, no snad to zvladnem,, BUDEM MUSIET... skoro kazda zena si tym raz v zivote prejde no nie?

nicebaculka
22. júl 2012

@bonninka no teeda,,, tak to ano,, a co ak porodim skorej???

bonninka
22. júl 2012

@nicebaculka no, potřeba prcka řádně donosit, nesmíš na nějaký předčasný porod radši myslet 🙂

nicebaculka
22. júl 2012

@bonninka no radsej ani nemyslim,,, chcem aby bolo vsetko tak ako ma ,,, 🙂

bonninka
23. júl 2012

Kočky máte tu některá zkušenost s tím, že vás doktor poslal na příjem na oddělení rizikové gravidity? Co se děje po příjmu a tak? Mě to napsal tak, že budu 3 dny před termínem porodu a jsem po sekci. To je nějaké normální oddělení? Teda původně mi slíbil, že zkusíme fyziologicky, pokud to půjde, ale co bude po tomto příjmu se nevyjádřil. Tak z toho mám pocit, že to asi nebude protahovat a dopadne to zase na sekci ☹

silvushtok
24. júl 2012

@bonninka ja som bola s malou na rizikovom, ked som prenasala a mala malo plodovej vody. Myslim, ze ta tam posiela, aby ta mohol lepsie sledovat vzhladom na predchadzajucu sekciu. Denne ti tam robia monitor, tusim aj 2x. Inak je tam cez den dost nuda a nie velmi jemne vysetrujuci primar, ktory so zenami zachadza jak s dalsim kusom masa ☹

bonninka
24. júl 2012

@silvushtok tak snad to nějak přežijeme, ale být v nemocnici není nic moc ☹ každopádně díky za infošky,...

puma6779
24. júl 2012

@k.a.t.k.a. Kazdy lekar ma svoju ambulanciu..Lekari aj sestricky su na oddeleniach super 😉

silvushtok
25. júl 2012

@bonninka urcite to zvladnes, len poucena z minulosti, by som si uz vzala so sebou nejaku zabavku, co sa pamatam bola tam len telka v jedalenskej casti a tam sla nonstop JOJka 😲
ale sestricky tam boli velmi mile, tie mozem jedine pochvalit 🙂

keyka
25. júl 2012

Baby, nemate niektora skusenosti s doktorom Horstom?

monulik_t
25. júl 2012

Ahojte baby... aj ja sa chystam rodit na antolsku.. neviete mi vsak poradit ako to tam funguje s poradnou od 36 tt? ci sa treba nejako dopredu objednavat alebo tam len pridem a vezmu ma... a ak sa objednava tak si mam vybrat konkretneho doktora? k porodu si zazmluvovat nebudem nikoho... dakujeeem 🙂

lucia3006
25. júl 2012

@monulik_t ahoj, ja som bola dneska tiež prvýkrát na poradni na Antolskej... nemusíš sa objednávať, ja som si zistila, kedy robí doktorka, ku ktorej som chcela začať chodiť, tak som tam dneska prišla a zobrala ma bez problémov, bola veľmi zlatá a milá 🙂 a nabudúce si ma už objednali na konkrétny termín... ja si tiež nikoho nebudem zazmluvňovať k pôrodu...

lucia3006
25. júl 2012

ahojte kočky, máte niektorá skúsenosti s pozitívnym výsledkom na streptokoka? neviete aký je postup v liečbe konkrétne na Antolskej?

monulik_t
25. júl 2012

@lucia3006 dakujem 🙂 a ak si teda bola spokojna, mozes mi tu tvoju doktorku odporucit a napisat mi ako robi? dakujem 🙂

lucia3006
25. júl 2012

@monulik_t jasné, doktorka Filkaszová a robí v stredu od 8:00ej tuším do nejakej 12ej, ale to fakt neviem presne dokedy tam je... ja som tam dneska bola okolo 9ej a išlo to šikovne... 😉

veraba
26. júl 2012

Babulky tak uz mam svoju lasku doma😀 velka spokojnost s antolskou 😀 drzim vam palce a nebojte zvlenete to😀

luly13
26. júl 2012

@veraba Gratulujem! Ako to prebiehalo tesne po porode? Jedna znama mi vravela, ze posledneho pol roka tam jemne menia standarty k lepsiemu. Ze prikladaju babo,nechavaju ho s matkou dve hod po porode a pod. Je to tak? Ci si to treba aktivne pytat. Dakujem 🙂

monulik_t
26. júl 2012

@lucia3006 super, dakujem 🙂

stipec26
26. júl 2012

ahoj.... prosim kam sa objednat, kam zavolat (cislo a nazov oddelenia), ked sa chcem objednat na poucenie o epi? alebo staci prist - neviete ktory den, o kolkej hodine a kde (v ktorej miestnosti) sa to kona?

martynnka
26. júl 2012

@lucia3006 ja som ho mala tiez pozitivneho. Ked prides rodit, tak ti pred porodom daju antibiotika, myslim ze penicilin - infuziu, a to je vsetk...

martynnka
26. júl 2012

@stipec26 mne babo po poride nechali chvilu na brusku, bolo to uzasne, taka mala zabka 🙂 potom ho uz zabaleneho doniesla sestricka a skusali ho prilozit k prsniku. Prekvapilo ma, ze ked sa moj muz pytal, ze sa chce ist pozerat ako ho osetruju, tak mu nedovolili a tiez nam malinkeho 2 hod po porode nenechali, vraj sa musi ist vyhriat. Na porodnej sale sme 2 hod zostali len my dvaja s muzom. Rodila som pred 11 dnami. Ale s porodnicou celkovo som veeelmi spokojna 🙂 Vsetky sestricky aj lekari su skveli, na novorodeneckom aj gynekologii. Spravaju sa strasne milo 🙂

hanka1111
26. júl 2012

@stipec26 ahoj, musíš sa tam objednať, t.č. je 0268673025 (je to ARO), treba volať medzi 13:00-14:00 pretože ak tam zavoláš v inom čase, tak tá teta na druhom konci to buď nezdvihne ale ťa uzemní, kedy máš volať a zloží ti telefón 😉 Ja som sa objednávala minulý týždeň, je to tam dosť natrieskané, takže si kľudne zavolaj aj teraz. Ona ti pootm povie, kde aj kedy sa tá prednáška koná 😉

zuzkag2
26. júl 2012

ahojte babulky...chcem sa spyatat na lekarov na antolskej...nepoznam tam ziadneho lekara,a chcela by som si niekoho zazmluvnit...keby ste pridali svoje skusenosti s lekarmi...opisat ich ttrosku. viem ze vsetci su podla toho co tu citam velmi mily....ale chcela by som vediet trosku viac, ak sa da....dakujem 😉

lucia3006
26. júl 2012

@martynnka ďakujem za info 😉 a gratulujem, prajem veľa zdravíčka Tebe aj dieťatku 😉

keyka
26. júl 2012

@martynnka mozem sa spytat ci si mala zazmluvneneho doktora a ci si si dala epi?

marcelatje
26. júl 2012

@zuzkag2 Ja chodím k Nižňanskej, je milá, ale vecná, ak treba nemá problém ťa na rovinu uzemniť 😀 niektorým tento prístup nevyhovuje, ale aspoň vieš na čom si, ja som s ňou spokojná čo sa prístupu aj odbornosti týka 🙂

martynnka
26. júl 2012

@keyka doktora som nemala zazmluvneneho a doktorka, co mala zrovna sluzbu bola uzasna! Epi som mala zaplatenu, ale porod siel tak rychlo, ze mi ju nestihali pichnut, takze som rodila bez 🙂

keyka
26. júl 2012

@martynnka a ktora mala sluzbu? tak to je super...bo ja tam sice chodim do poradne k mojej doktorke ale nechcem si nikoho zazmluvnovat a som rozhodnuta nedat si epi..ale tak mam prirodzene strach ci budem taka hrdinka aj ked pocitim bolest ;)...

martynnka
26. júl 2012

@keyka ja som epi nechcela, ale zaplatila som si ju pre istotu. Potom co mi praskla voda som dostala take bolesti, ze som bez vahania povedala, ze ju chcem. No nakoniec to slo tak rychlo, ze sa to nedalo stihnut. Sluzbu mala mudr. Filkaszova a fakt som jej taka vdacna za to, aka bola super. Aj pri siti si davala dost zalezat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre