Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jasminet
4. jún 2010

jasne, ze mozes prijmat navstevy. aj pocas dna mozes z odd. odist, len musis sestricke povedat, kam ides (bufet, na chodbu a tak). aj na oddelenie za tebou manzel moze prist. moj bol so mnou aj na pasoch, si srdiecko babatka vypocul 😀

riska
4. jún 2010

jasminet, fakt? tak to som rada 🙂 no už sa začinam na tú antolsku celkom tešiť 😀 😀

jasminet
4. jún 2010

vsak nie si chora, len tehotna 😉 neboj, su tam aj zlate sestricky, ja som tam ten tyzden mala ako dovolenku s vyhladom na jazero 😀

bambola
4. jún 2010

riska mozes prijimat navstevy na izbe, ja som tam lezala predminuly vikend na rizikovom. sestricky velmi zlate a lekari tiez akurat jednemu sa nezdala velkost mojho brucha 😖
Ja som tam samozrejme prelezala jediny vikend, ktory bolo pekne 🙄
Akurat co mi vadilo bola drzost niektorych navstevnikov, ktori nemali absolutne ziadne zabrany zapalit si na balkone a fajcili nam rovno do izby popripade si jeden zapalil na balkone hned vedla mna 😲

darja20
4. jún 2010

babulky, mozno to sem nepatri, ale chcem sa poradit, doki (janac) ma poslal v pondelok na uzv, lebo ze sa mu zda babo nejake velke, ze by ho chcel mat pomerane a potom vo stvrtok ze mam prist do poradne. ale on v pondelok nema ordinacne hodiny. ako to chodi na uzv? normalne si tam pockam v rade a spravi mi to nejaky lekar, ktory bude vnutri a daju mi nejaky papier? lebo doteraz mi robil uzv 2x janac vramci poradne.. ☹

certica
4. jún 2010

darja, ja by som zaklopala na dvere uzv, ze ta poslal dr. janac z dovodu bla bla.... vystojis si zrejme rad. ono normalne sa na uzv objednava (ale aj tak ci tak cakas v rade). papier s vysledkami merania atd. ti samozrejme zapisu a daju

darja20
4. jún 2010

certica, dakujem 🙂

certica
4. jún 2010

a sestricky na rizikovom su fakt super (aspon teda kedysi) a co sa navstev, vyjazdov a pod. tyka, je to tam celkom benevolentne (v dobrom)

minix
4. jún 2010

ja som svoje 2 tyzdne na rizikovom stravila ako v hoteli na all inclusive.. 🙂))
sestricky su cooool. 🙂)))
doktorkovia tiez.

jarus8
4. jún 2010

@darja20 ja som bola poslaná na ultrazvuk už dva krát. Stále sa musíš dopredu objednať u sestričky , lekár ti mal dať papier, ten dáš sestričke a ona ťa objedná presne na ten dátum. Po ultrazvuku ideš až do poradne ku svojmu lekárovi.
A áno, aj keď si na určitú hodinu, stále je tam nejaký posun, prvý krát som čakala hodinu a pol, druhý krát hodinu. 😖

kafoditka
4. jún 2010

ja som cakala v stredu na sono vyse 2 hodin, aj ked som bola objednana na presny cas..

christie
4. jún 2010

@darja20 ja som bola prvy krat u janaca tento pondelok, isla som na ultrazvuk o 13:45, bola predo mnou len jedna pani v čakarni. A za mnou nikto necakal, tak som isla rovno k nemu do poradne (24 je ultrazvuk a do poradne ma zobral do 27)

darja20
4. jún 2010

@christie ved on nema v pondelok poradnu, nie? to je asi jancok, u koho si bola?

christie
5. jún 2010

@darja20 ja som bola unho prvy krat. tak mozno preto ma zobral aj do poradne. inak idem k nemuu do poradne vo stvrtok. a je to pavol janac 🙂

darja20
6. jún 2010

@christie okej, nehadam sa 😀

tehula
6. jún 2010

@jarus8, papier od Janaca nebude potrebovat. Treba zaklopat a povedat, ze ju posiela. Sestricka ju bud vezme mimo poradia, alebo ju objedna na najblizsi mozny termin. Ja som sa takto asi 2x bola objednavat bez papiera

jarus8
7. jún 2010

Ahoj, ako je to s príjmom? Keď mi odtečie voda do 15:00, mám ísť na 3. poschodie , zazvoniť a hotovo? Viem, že po 15:00 idem cez urgentný príjem, len neviem ako cez deň. ☹

kafoditka
7. jún 2010

@jarus8 ja som bola dnes na prednaske na Antolskej s porodnickou a ta nam vravela, ze ked ta to chyti cez den do 15tej, tak by si mala ist cez ambulanciu, do ktorej chodis.. aby dali z ambulancie telefonicky vediet na porodnicu, ze posielaju maminu na porod a oni ta uz budu cakat 😉

lucqa
7. jún 2010

ahojte mne zas dr. pred tyzdnom povedal, ze nech ma to chyti hocikedy, tak mam ist rovno na tretie, ze netreba cez prijem 🙂 akurat ked je zatvoreny hlavny vchod, tak treba cez urgent

jarus8
7. jún 2010

No super, čo človek to inak radí, myslím, že sami lekári nevedia ako sa k nim rodičky dostávajú. Ale veď môj lekár má ambulanciu len 2 krát do týždňa, či to nevadí???
No, musím sa opýtať vo štvrtok, len dúfam, že budem ešte v celku.
baby, ďakujem!!! 🙂

lenka23
7. jún 2010

@kafoditka ahoj kafoditka, čítam, že si dnes bola na prednáške. Kde sa dá zistiť kedy a aká je prednáška ? Objednáva sa tam? Ja len viem, že stredy bývajú tie prednášky ohľadom epidurálky.

kafoditka
7. jún 2010

@lenka23 kazdy druhy pondelok o 12:30 byva prednaska na 3. poschodi v zasadacke s porodnickou a neonatologom...Je to prednaska, na ktoru chodia maminy s oteckami..
A kde zistis ake prednasky su a kedy? Nam o nej povedala p. Jezikova na kurze.. 😉

lenka23
7. jún 2010

@kafoditka super, takže zajtra sa jej môžem opýtať, lebo mám cvičenie. Ďakujem za info 🙂
ako sa inak máš? Drobček poslúcha?

cicimon
7. jún 2010

terminy prednasok su vypisane na dverach niektorej ambulancie, myslim ze tej proti c. 24 a asi aj na 26.

lenka23
7. jún 2010

@cicimon aha, ďakujem, zajtra sa tam pozriem. Tam pri ambulancii, kde sa robí ultrazvuk? To je tuším 24.

cicimon
7. jún 2010

ano - viem ze min na 2 z tych poradnovych amb. je zoznam s datumami prednasok

helen
7. jún 2010

Ahojte, a dá sa na tú prednášku prísť rovno alebo treba k tomu niečo?

lenka23
7. jún 2010

@helen neviem, zajtra sa na to opýtam a môžem ti dať vedieť.

mici111
7. jún 2010

ahojte, ja som rodila na antolskej pred tyzdnom, mozem povedat naozaj len same chvaly..jedina vyhrada, ze sme boli na izbe 3 baby, lebo mali uplne plno a napr. v noci sme sa navzajom rusili, takze som prisla totalne nevyspata...ale inak vsetko bolo tak ako ma byt..sestricky a lekari velmi mily 🙂

katy1979
7. jún 2010

Mici super. Ja dufam ze taky natresk nebude.ja som sa nevyspala aj ked sme boli dve na izbe. Bud plakalo jedno dieta alebo druhe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre