Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jajka81
30. jan 2013

@lea1333 myslím, že čipky ti neprecistia celé čreva tak ako klystir. Ale klystiru sa neboj, je to sice trochu nepríjemné, ale nič hrozne. Ber to tak, že tým pomahas babatku aby malo širšie pôrodne cesty.

lea1333
30. jan 2013

@jajka81 hej dnes mi to tak aj vysvetlila dr ze ono to je pre maleho dobre aj koli infkciam a ze sa nema bat ani to nebudem registrovat 🙂

jajka81
30. jan 2013

@lea1333 Hehe registrovat to určite budeš 🙂 Ale ako vravím, nie je to nič hrozne a teraz na to myslím skôr s úsmevom....
A mimochodom prvé 3 dni po pôrode to posledné po com budeš tuzit je ísť na wc na veľkú potrebu, takže budeš vďačná za svoje prázdne čreva 🙂

boba85
1. feb 2013

@jajka81 tak to je svata pravda o tej toalete po porode. Ja som mala z klystiru hrozny zazitok, asi najhorsi, ale pak som zanho bola vdacna 🙂

alenkam.
2. feb 2013

ahojte, neviete kedy zacinaju ordinovat na ultrazvuku? mam doma dvojtyzdnoveho drobca a tazky zapal prsnika, tak mam ist na sono, aby pozreli lozisko. drobca brat nebudem a dojcim, tak neviem ako to vymysliet...dakujem.

sylvia78
2. feb 2013

@psenicka1301 z toho si nec nerob, ja som mala na izbe mamicku, ktorá mala velky kufor a cestovnu tasku, sice polovica veci boja jej kozmetika a tak ale co uz kazda sme ina. Aj mne nosili priebezne veci a a ked som mala navstevu a drobec spinkal tak ti ho aj sestricky postrazioa a mozes odbehnut do lekarne, keby si odtial nieco surne potrebovala

cicimon
2. feb 2013

@alenkam. neviem kedy zacinaju, ale ja ked mala mala 7t som tam bola s tym, ze asi pojdem na kyretaz, mala som papier od mojej gyn na utz, bola som tam aj s malou, kedze som ju nemala kde dat, tiez som ju kojila a zobrali ma bez cakania

alena16
5. feb 2013

Ráno som volala s pani Ježíkovou, že sa prihlásim na cvičenia a je to nejako ináč, ako tu baby hovorili. Keď som sa pýtala, aký je rozdiel medzi platenými a neplatenými cvičeniami, ona sa začudovala, že vraj už roky sú iba platené. A že nedá sa začať hocikedy, ale iba keď začína kurz, tak každých 6 týždňov. Ale keďže nemám odporúčanie od lekára, tak ma na posledné voľné miesto neprihlási a ten ďalší už asi nestíham celý, takže super. 😒
Baby, ste tu nejaké, čo chodíte TERAZ na cvičenia??

psenicka1301
5. feb 2013

@alena16 ja chodievam na cvicenia, v stredu rano o 8mej. mne to nahodou vyslo tak, ze som zacala prvou temou, ale inac tam baby prichadzaju/odchadzaju hocikedy. maximalne 8krat mozes prist. ona tie temy toci stale dokola... tak neviem, preco ti povedala, ze sa neda zacat hocikedy. mne vtedy hovorila, ze je jedno akou temou zacnem, lebo za tych 8 tyzdnov urcite prejde vsetky.
a funguje to tak, ze zhruba hodinu hovori o tej teme a potom sa cvici...

alena16
5. feb 2013

@psenicka1301 Tak to nechapem 😒 Preto som nevolala neviem kolko tyzdnov dopredu, ked tu viacere pisali, ze ta hned zaradí do kurzu hocikedy. Ale ona ze, na buduci tyzden jeden zacina, tam je uz iba jedno volne miesto. Alebo potom dalsi zacina az 21.3. No, som sklamana...

psenicka1301
5. feb 2013

@alena16 tak neviem, tak to asi zmenila, ale nehovorila nic... este jej mozes skusit o par dni zavolat zas ;)

mici2
5. feb 2013

@alena16 ahoj, ja som volala p. Jezikovej 2tyzdne dozadu a povedala, že mám zavolať začiatkom februára, že 18.2. začína další kurz, ze mam cas atd.....tak som som si zatiaľ vybavila odporúčanie od gyndy a zajtra rano jej idem volať...som fakt zvedava co mi povie....bojíme sa, že najprv kopec času a nakoniec všetko obsadené bude 😒

alena16
5. feb 2013

@mici2 Tak drzim palce, nech je volne. To je asi ten, kde bolo dnes rano este volne jedno miesto.
Ja uz som si vyhliadla ine kurzy, nebudem chodit na Antolsku lebo toto je otras. Neviem preco nemozu mat nejaku stranku, kde by sa dalo online prihlasit a boli by tam vsetky informacie.

mici2
5. feb 2013

@alena16 súhlasím s tebou....

hobit
6. feb 2013

ahojte..nejake skusenosti s doktorkou Malovou?je pristupna prirodzenemu porodu, bondingu atd...? dakujem

mici2
7. feb 2013

@alena16 v pondelok rano mám prísť 🙂 dúfam, že bude aj prehliadka porodneho oddelenia kvôli tomu som sa tam prihlásila a chcem tam rodit tak preto....som zvedava co to bude stať, lebo mi o peniazoch nevravela nič tak uvidíme....

dreamer1
7. feb 2013

Ahojte mam taku otazku este neviem kde budem rodit,ale hrozi mi predcasny porod a kedze som z petrzalky tak keby ma to laplo skor urcite by som bezala na Antolsku...Ide o to ze mozem ist na to poucenie o EDA aj teraz?kedze som iba v 30 tyzdni?V pripade ze by som rodila predcasne,aby som ju mohla dostat?lebo ze este najake krvne testy sa robia to sa kedy robi?tesne pred porodom?

cicimon
7. feb 2013

@dreamer1 na poucenie mozes ist aj skor, ale tie testy musia byt tusim max mesiac stare

dreamer1
7. feb 2013

@cicimon dakujem za odpoved ...ale ked ma to lapi a ja nebudem mat tie testy tak co potom?nedaju mi ju?lebo kde si mam dat tie testy robit?

cicimon
7. feb 2013

@dreamer1 tak sa spytaj najblizsie na poradni... a ako velmi predcasne ocakavas porod? a mozno ti ju ani nebude treba 🙂

dreamer1
7. feb 2013

@cicimon no toto neviem praveze ze kedy.Na poradni u mojho obvodneho gyn. sa mam opytat?lebo ja este nechodim do poradne na Antolsku.

cicimon
7. feb 2013

@dreamer1 tak sa spytaj svojho., ved uvidis

dreamer1
7. feb 2013

@cicimon dakujem.

dreamer1
7. feb 2013

@cicimon este otazocka a kde to presne to poucenie byva na antolskej?

cicimon
7. feb 2013

@dreamer1 jaj no to ja uz nepamatam, snad ine baby poradia, teraz som ani nebola 🙂)

janca
8. feb 2013

@dreamer1 antolska je najlepsie vybavena z ba nemocnic ak ocakavas predcasny porod. Ja som tam rodila predcasne 28tt, neposle ta tvoj obvodny skor na kontroly do nemocnice ked Ti hrozi skorsi porod? Z krvi vysledky dokazu spravit rychlo.
@hobit rodila som u Malovej ale jacisarskym ale co viem tak je naklonena prirodzenemu porodu. Ja mam s nou len dobru skusenost, na antolskej som lezala skoro 2 mesiace a ona mi zachranila dieta🙂 .

dreamer1
8. feb 2013

@janca Toto neviem mozno posle ale zatial nic nevravel tak preto chcem mat dopredu EPI vybavenu myslim to poucenie ...nevies ci tam mozem ist na to poucenie aj ked este niesom tam registrovana ze u nich budem rodit?lebo som len 30ty tyzden takze este tam do poradne nechodim.Nevies nahodoum kde presne to poucenie robia a ci je k tomu nieco potrebne aby som doniesla daky papier alebo nieco?

aska
8. feb 2013

Ahojte kocky mozem vas poprosit o pomoc zaberie vam to len sekundicku je to len jeden like kazda ktora sa zapoji ma moznost vyhrat pobyt v hodnote 228€ dakkujemee mala sa narodila tiez na antolskej pred 4 mesiacmi🙂) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015119...

luciaj
8. feb 2013

@hobit ja som u dr. Malovej rodila 2x. Nemala som zazmluvnenu, bola to náhoda, že slúžila v iba moje porody. 1x , dcéra bola KP ale snažili sme sa o spontánne pôrod, ale nakoniec to nevyšlo a išla som SC a 2x som si vyslovene žiadala spontanny, aj ked prvá bola SC a ona to samozrejme podporila. Takze ja som bola spokojna, aj s celým porodnym tímom, takze odporúčam.

jajka81
9. feb 2013

@dreamer1 tam nikoho neregistruju ze tam pôjde rodiť. To až ked tam prídeš a začneš rodiť tak až vtedy ta zaregistruju. Poučenie si určite mozes spraviť aj teraz, ale ani ja neviem kde to je. Zdá sa mi, ze na prvom poschodí (z hlavnej haly ideš smerom k bufetu a tam po schodisku) - ale nie som si istá....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre