Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

horseshoe
29. jan 2013

@lea1333 mne hovoril porodnik z Antolskej, ze sa je tam na vyber klystir alebo ten gel Yal - to najlepsie ked si bud spravis este doma, alebo ten gel donesies do nemocky 😉

saranata
29. jan 2013

@lea1333 strach k tomu patri.bude to ok .neboj

lea1333
29. jan 2013

@saranata hej viem musi to byt ok ale vies ako clovek nevie co ho caka 😅

saranata
29. jan 2013

@lea1333 niekedy je prave to lepsie ze clovek nevie
A potom zisti ze sa ani tak bat nemusel .navyse ked ti daju do ruk tvoje dieta tak na vsetko zabudnes 🙂

lea1333
29. jan 2013

@saranata hej to to mi vsedci hovoria ze ked uvidim maleho na vsetko zle zabudnem a dufam ze budem mat kratky porod 🙂

saranata
29. jan 2013

@lea1333 drzim palce.ja som mala prvy najlepsi najkratsi

lea1333
29. jan 2013

@saranata akujem tak verim ze to aj u mna tak bude 😉

saranata
29. jan 2013

@lea1333 presne tak ver.pozitivne myslenie prvy krok k pohodovemu porodu😉

lea1333
29. jan 2013

@saranata to sa snazim ale v kutiku duse sa ten strach drzi!!! 😅 ale bude to dobreee

saranata
29. jan 2013

@lea1333 treba sa bat s pozitivnym myslenim 😀😀😀

lea1333
29. jan 2013

@saranata 😀 😀 😀 😀 😀 potom napisem ako som dopadla!

levik
29. jan 2013

tie co este len idete v najblizsich tyzdnoch rodit, ku komu chodite do poradne? a ked ste boli uz na ultrazvuku, kolko ste tam cakali? a monitor vam robili? mne zatial o monitore nic nevraveli, a na ultrazvuk idem tento piatok.

ja som natrafila na Rozemberga a tak som bola uz dvakrat u neho. zazmluvnovat ale nejdem nikoho. prvy raz som mala zazmluvnenu moju gynekologicku, lenze chodim do GPN a do kocha rodit ist nechcem, takze teraz nezazmluvnujem nikoho..

saranata
30. jan 2013

@levik na sono sa objednava na čas ale ten sa vobec nedodrziava kedze si tam lekari vodia prednostne pacientky takze tam sa nejaku dobu čaka, ako kedy, niekedy dlhšie, niekedy kratšie

na monitore, alebo teda na ctg som bola vzdy iba priamo pred porodom po prijatí na oddelenie porodnice
ale to bude mozno aj preto ze som vzdy stihla len jednu poradnu v nemocnici a do dalšej sme mali uz po porode , tak neviem ked chodí niekto viac krát tak mozno robia ctg v ramci kontroly
do poradne som chodila aj pred 3 rokmi aj teraz k Mudr, Oravcovi č.d 25, robí pondelky a piatky , a bola som s ním spokojna, myslím ze je velmi dosledny aj ked nie moc ukecaný 🙂

a bez ohladu na to aký mám pohlad na zazmluvnovanie, tak na antolskej su všetci lekári super tak je to jedno si myslím

levik
30. jan 2013

@saranata tak ja uz asi stihnem aj zajtrajsiu tretiu poradnu a v piatok idem na ultrazvuk, tak dufam, ze nebudem cakat cele hodiny.

ved to si si tiez presne myslim, ze vsetci su dobri

minule som chodila do poradne do gpn az do porodu (vtedy nemali este kocha otvoreneho), takze preto sa v tomto nevyznam, hoci som uz na antolskej rodila 🙂 na kramaroch vraj robia monitor kazdy tyzden, no to sa mi zda zbytocne, vobec mi ten monitor nechyba. ale na ultrazvuk som zvedava, lebo moje babatko sa este dost hybe, a polohu neviem sama urcit, som z toho jelen 🙂

inak dnes v noci som uz chvilu myslela, ze je to tu, ale nic z toho nakoniec nebolo 🙂

alena16
30. jan 2013

@levik Prosim ta, mohla by si sa zajtra pozriet, kedy mava poradne Dr. Dlhopolcek? Bola by som velmi rada lebo neviem sa k tomu dopatrat...

saranata
30. jan 2013

@levik ctg stačí pred porodom urobit
tak drzím palce , všetko bude ok

levik
30. jan 2013

@alena16 jasne mozem to zajtra pozriet, inak myslela som, ze toto plati, ale teda asi nie uplne, ze
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza... kedze tu dlhopolcek nie je
zavolat si neskusala?

levik
30. jan 2013

@saranata dakujem

alena16
30. jan 2013

@levik Dakujem, si zlata. hej, tento rozpis poznam, ale vraj uz davno neplati. A Dlhopolcek tam i tak nieje 😒

levik
30. jan 2013

@alena16 nemala som na to ako prist, kedze vtedy kedy chodim ja to akurat sedi

psenicka1301
30. jan 2013

ahojte, treba si na antolsku doniest tie jednorazove podlozky pod pacienta, ci to tam davaju? a ak ich treba, kolko asi?

levik
30. jan 2013

@psenicka1301 beriem si, minule (2009) mi nic nedali. keby aj teraz dali, vezmem domov, zidu sa. beriem si okolo 10 - pocitam ze na kazdy den aspon 1 pre seba aj pre babatko

psenicka1301
30. jan 2013

@levik dakujem, aj ja mam nachystane, len ta taska nadobuda vacsie rozmery, ako som si povodne myslela, nechcem brat zbytocnosti...

cicimon
30. jan 2013

@psenicka1301 jednu na kazdy den ti az nebude treba, pre male tiez nie, ak ti to nepocika... a zas ti to moze niekto priebezne nosit, podobne ako aj vlozky, vody a tak..

levik
30. jan 2013

@psenicka1301 tiez sa mi to neslo pomestit, takze som cast veci vyclenila a prinesu mi to rodicia, ked nas pridu pozriet. mam tam nielen podlozky, ale aj cast plienok, vodu, dalsie porodnicke vlozky.. tak ked mas tu moznost, nech ti prinesie navsteva nejake veci co nepotrebujes ani k porodu ani okamzite na sestonedeli.

sammy
30. jan 2013

@psenicka1301 Podlozky si zober. Mne stacili na cely pobyt 3, takze netreba zbytocne prepchavat tasku 🙂

levik
30. jan 2013

uz si to presne nepamatam, ale isto mi prva dcerka kopu podloziek pocikala a pokakala a pod seba tiez som mala lepsi pocit ked som si dala kazdy den cistu, niekedy aj cez den som menila. samozrejme je to isto individualne 🙂

vevet
30. jan 2013

@psenicka1301 ja som si zobrala 5 a akurát mi vydržali, vačšinou dávajú sestričky iba prvú (keď ťa prevezú na izbu), ale ak by sa ti náhodou minuli (a ešte by ti rodina nepriniesla ďalšie), tak by ti myslím dali, a ak by sa ti aj pobyt náhodou predĺžil - žltačka,...)

alenkam.
30. jan 2013

@alena16 pozri stranu 790 a 818 tusim.. tam su nafotene aktualne ordinacie... 🙂

alena16
30. jan 2013

@alenkam. dakujem!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre