Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mneme
25. máj 2009

tehula, nekric hop... - ten moj drobec zacal prudko rast po 36tt . podla utz som tomu najprv nechcela verit, ale fotky brucha a aj satnik hovoria jednoznacnou recou 😀

majkas
25. máj 2009

mneme tak budem na teba mysliet nech je to tak jak si zelas 😉
ja uz si aj teraz niekdey hovorim ze uz by stacilio, hlavne pri tych horucavach...

mneme
25. máj 2009

majkas, no tie tepla sice nie su nic prijemneho, ale ty si este radsej pockaj 😉 ja som si tehu este tak pred tyzdnom celkom vychutnavala, ale uz mam pocit, ze som nemotorna a tonova 😠

majkas
25. máj 2009

no ved to, ta nemotornost a este tehu demencia 😀 dnes sme vrtali diery na policky a normlane som sa pri merani sekla o 20 cm, hlavne ze som toa si 10 krat pretym rozpocitavala. ked uz bolo vsetko vyvrtane a zistili sme ze ekd to nejde tak to nejde, manzel na mna len kukol ze tehotna blondina 😀 😀 😀

kukenzi
25. máj 2009

😀 😀 😀 majkas, tak 20cm to je riadny sek 😀

mneme
25. máj 2009

myslim, ze to mas zajedno s brunetkami, ja sa zase obcas celkom rada vyhovorim na tehotensku demenciu 😉 stale si hovorim, ze je lepsia ako laktacna psychoza 😀

mneme
25. máj 2009

kukenzi, akurat vcera som si vytlacila tvoj navod na dychanie a pribalila si ho do tasky do porodnice - to je tiez slusna uroven demencie brat si tahak na porod, nie? 😀

iba
25. máj 2009

majkas: v piatok idem na kurz prvykrat, chcela som ist skor, ale najprv som sa Jezikovej nevedela ani zaboha dovolat, potom som zas nemala listok vymenny... a to je tam normalne nejaka telocvicna ci co? som myslela, ze viac prednaska ako cvicenie to bude, ale ved aj tak dobre.

kukenzi
25. máj 2009

mneme, uvidis, ze budes kaslat na ten navod, aj zabudnes, ze si ho mala, budes dychat ako ti to priroda dovoli, pripadne ti poradia sestricky 😉

tehula
25. máj 2009

mneme> neviem neviem, praveze ja som pekne tabulkovo priberala, jak pisali a mala nie. Teraz mi uz nechuti, dokonca som dnes pri vazeni zistila, ze som schudla skoro kilo. No, a popravde, uz to vidim skor na porod jak nejake lenosenie v bruchu.
😒

kukenzi
25. máj 2009

aj ja som pred porodom kilo-dva schudla, kamoska rodila teraz a tiez zacala chudnut, tak to videla na porod a veru tak bolo

tehula
25. máj 2009

kukenzi, ved uvidim, zas aj na wcko viac beham.....pritom zelezo stale rovnako jem. Pri chodzi mam pocit niekedy, ze mi mala vypadne.
Ale ked mi zas doki v piatok povie, ze CS nula, tak neviem neviem 😀

kukenzi
25. máj 2009

tehula, este pockaj do ukonceneho 38tt. to cs ma nikdy nezaujimalo, tak som zvedava, ci ho zajtra spomenie.

tehula
25. máj 2009

kukenzi: tak som to mala v plane a v mojich snoch....ze 1.6 cca, to by uz bol 38tt skonceny viac menej.
No, ved napis, co ti ku krcku povedal.

inneska
26. máj 2009

slnečnica, moc ti gratulujem ku krásnemu chlapčekovi..o to viac, že sa narodil 21.5. 🙂 hlavne nech je zdravučký a ste šťastní 😉

majkas
26. máj 2009

ahojte,

sorry ze som vcera tak bez rozlucky zdrhla 🙂
ibi hej je to taka mala telocvicna

katrin79
26. máj 2009

dobre ranko, idem dnes prvykrat do nemocky na poradnu, tak som zvedava, ako to bude prebiehat, dufam, ze tam nestravim dlhe, dlhe hodiny

tehula
26. máj 2009

ahoj Katrin> neboj, pojde to rychlo 😉 Drzim palce, potom napis, co bolo.

luciarichard
26. máj 2009

ahojte dievcata ja som od dnes doma na materskej ... tak som sa na to tesila ze nebudem chodit do roboty a teraz mi to pride divne ... ze co budem doma robit ... tak len upratujem, premiestnujem veci, manzel bude mat so mna radost 🙂

miluska.h
26. máj 2009

luciarichard: ja ked som nastupila na matersku, tak uz som bola v takom stave, ze sa mi moc hybat nedalo kvoli tvrdnutiu bruska, tak som len lebedila pred telkou alebo surfovala na internete. a mozem povedat, ze mi to tak vyhovovalo 🙂 uzi si oddychu, kym mozes, lebo potom, ked uz bude drobcek na svete, neoddychnes si 🙂 ja som rada, ked spim 4 hodiny vkuse. potom si este s malym take 2 hodky pospime, takze dokopy je to 6 hodin preruseneho spanku. ale aj tak teraz prezivam najkrajsie obdobie v mojom zivote 🙂 🙂 🙂

iba
26. máj 2009

pls ktora je ambulancia 23? prizemie, pri ultrazvuku?

akejka
26. máj 2009

slnecnica gratulujem aj ja 🙂 Tiež máš riadneho valibuka - ako rybca... 😉

tehula
26. máj 2009

luciarichard> ja som sa MD nevedela dockat. Praca mi uz tak liezla na nervy a podobne ako Miluska, aj mne nebolo kazdy den zrovna tip top. Navyse, teraz mas jedinecnu moznost si prichystat vecicky, vsetko poprat, pozehlit, upratat.....ja som teda hniezdila jak chora, vyhadzovala polku baraku 😀 Muz myslel, ze mi asi siblo 😅
Teraz uz poriadok len udrzujem, nech tu nevznika humus, co si vyzaduje potom moc intenzivne drhnutie.....zacnu ti aj castejsie navstevy u lekara, v nemocke stravis niekedy aj polden.....treba nakupit este posledne veci do porodnice.....Ja musim povedat, ze este sa teda nejak nenudim a to ani telku nepozeram cez den, dokonca nevyspavam..... Len uz som spomalenejsia, takze veci mi dlhsie trvaju.

iba> ano, presne ta.....je to v tej istej chodbicke ako ten ultrazvuk

certica
26. máj 2009

rybca, slnecnica - srdecna gratulka 🙂 , riadnych chlapov ste vynosili 😎

a tehulky cakatelky - hlavne s optimizmom a dobrou naladou 😉

iba
26. máj 2009

tehula: a v tej 23-ke je kazdy den iny lekar ci ako to funguje?

tehula
26. máj 2009

iba> asi ano. Ja nechodim na d23, ale vacsinou v kazdej z tych ambulancii sa striedaju lekari pocas tyzdna

katrin79
26. máj 2009

ahojte, no tak som stravila dnes na Antolskej "len" 2 a pol hodinky 🙂 nabuduce si zabalim desiatu...inak Havalda je veeeelmi mily doktor, ja len dufam, ze stihem porodit do jeho odchodu na dovolenku, lebo inak neviem-neviem, musim malej nejak dohovorit, nech sa poponahla 😉
ale akoze tie wc-ka na chodbe, tak to je ina katastrofa, ledva som sa tam s tym bruchom zmestila, bordel hrozny a tma, lebo vsak naco by tam malo svietit svetlo, no uplne ze hroza...

jasminet
26. máj 2009

katrin - to svetlo tam nesvieti uz vyse mesiaca- ja rano chodim radsej do hlavnej budovy a na poliklinike len v pripade velkej nudze 😀

majkas
26. máj 2009

katrin ahoj,

pls bola si s havaldom dohodnuta, alebo si tam proste prisla? ja ho mam tiez vyhliadnuteho, len neviem ci ma vezme len tak

katrin79
26. máj 2009

jasminet: no mne sa prave nechcelo kvoli wc obiehat celu nemocnicu, ale teda taku zakladnu vec ako vymenit ziarovku na wc by teda mohli urobit, ci to uz si ju mam sama priniest? 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre