Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

janula10
25. jan 2009

nooo mna cakaju statnice v juny 😠 😠 😠 este mam 4feb skusku z letneho 12feb z letneho a este 2 v marci som zvedava ako to zvladnem 😀

miluska.h
25. jan 2009

No baby, ja som este len v 28 tt a uz tiez pomaly chystam tasku do porodnice. 🙂 Inak dakujem za cenne rady, napr. tie tic-tac. Drzim palceky 🙂

palculienkkka
25. jan 2009

emjee ..čo ma čaká na prvom sedení s Dr. ? Čo môžem od neho čakať / ultrazvuk, atd / ? dík dík ...
janula...nieže ráno zaspíš 😀

janula10
25. jan 2009

palcul nie nie neboj ja som tam pred tou ordinaciou od 8,30h tak sa zastav za mnou 😉

nsoci
25. jan 2009

Holky prosim kto ma v albume odfotene tie ordinacne hodiny? Viem, ze bol to nick na m.... ale neviem to najst, dak.

emjee
25. jan 2009

palculienka - bezne vysetrenie 😉 cize ta pozrie zospodu, zmeria tlak, skontorluje moc (nezabudni zobrat so sebou), spyta sa na opuchy, tvrdnutie bruska, pripadne problemy ... mozno ta posle na uzv, asi ti odporuci prednasku o epi, ...

nsoci
25. jan 2009

Jej dakujem, ste moc zlate.

Chcela som ist za MUDr. Havaldom, uvazujem, ze si ho zazmluvnim, ale pozeram, ze on ma nejaku Urogynekologiu... to asi nepoje, ze? Ked tam idem prvykrat, tak asi na nejaku prenatalnu poradnu by som mala.

janula10
25. jan 2009

nsoci da sa ho zazmluvnit.... 😉

palculienkkka
25. jan 2009

emjee .. dík .. ten moč by som aj zabudla ... Je potrebná tá prednáška ? Tebe niečo dala ? No už sa neviem dočkať zajtrajška , zase budem múdrejšia 🙂

emjee
25. jan 2009

nsoci netusim, ja chodim len na prenatalnu na c.dv. 27 😀 a tu napr. minule robil rizikovu aj prenatalnu naraz

emjee
25. jan 2009

palculienka ak chces epi, tak je ta prednaska povinna - byva v stredu o 14 v nemocnicnej casti, v kniznici anesteziologie

palculienkkka
25. jan 2009

ncosi .. nejdeš tam náhodou i ty zajtra ? 🙂

janula10
25. jan 2009

palcul ked chces epi jasne musis ist bez toho ti nedaju epinu....byva o 14h kazdu stredu

palculienkkka
25. jan 2009

za epi sa platí ? nemyslím tým tú prednášku ....

nsoci
25. jan 2009

Palculienka este nie, v stredu mam poslednu navstevu u gynekologicky a asi yb mi mala dat celu dokumentaciu z PC, ja mam v knizke napisane len minimum.... takze ja az po strede, alebo mozno uz v stredu...

janula10
25. jan 2009

hej 2500sk prepocitane na euro 😉

nsoci
25. jan 2009

Ja som prave dufala, ze robi aj poradnu, aby ma mal prekuknutu uz pred porodom a ze si ho potom aj zazmluvnim. Takto neviem, odporucanie je jedna vec, ale predsa by som ho rada stretla aj osobne.

palculienkkka
25. jan 2009

janul ... dobrá pálka .... 😲

janula10
25. jan 2009

nsoci ja ti neporadim v tomto ale da sa zazmluvnit to viem musis ho odchatit len treba skor ako mas zacat poradnu v nemocke a dohodnut sa s nim lebo porodnici co tam nemaju poradne nieje ich lahke odychtit co viem co hovorili baby....

palcul tak ja som pred dverami vies akej lekarky dojdi ma kuknut jo?? 😉

susy
25. jan 2009

Dievcence, len si uzite este tych par dni ktore mate pred sebou, lebo ak vam pride dat sestricka po prvy krát vase miminko na kojenie, od tej chvili sa vam zmeni cely život, no k lepšiemu.Tak vam drzim palčeky. 😉

smejko5ka
25. jan 2009

ahojte, niektora tu pisala, ze bola na tehot. priprave a ze ma aj nejake poznamky. vies mi to poslat? nech viem trosku, co ma caka.
inac, ako je to s babatkom - je priamo so mnou na izbe, alebo nie?

viiila76
26. jan 2009

Kolko plienok beriete pre malych? Mam zbalit tak 2-3 na cestu domov, alebo treba aj na pobyt?

viiila76
26. jan 2009

a ten zupan a kosela pre tehotne.... Mne osobne postacia aj tie, co su v nemocnici, nepotrebujem mat svoje. Ci tie veci si musim zobrat??

majusa
26. jan 2009

ahojte, včera sme sa rozprávali s jednou babou, ktorá tam rodila pred 1,5 rokom. My keď sme boli na prednáške na Antolskej, tak nám rozprávali, že že na je sama len v prípravnej fáze, kým dostane klystír a takéto podobné veci. A že keď si potom otecko zaplatí tých 500,--, tak môže byť celý čas s mamičkou. Ale táto baba na nás včera pozerá, že to ho určite tam k tebe nepustia. Až keď budem v boxe. Ako to je teda? Pustia, či nepustia?

... viiila, ja beriem pár plienok aj tam, keď bude maličká papať alebo slintať. Určite pomôžu ... Mne sa každú noc sníva, že už mám bábätko a stále nič ☹

ifa
26. jan 2009

majusa, ja som tam rodila pred 11 mesiacmi, otecka tam pustia ak je malo porodov hned. u man to bolo tak, ze ked som prebehla pripravnou fazou, klistyr a tak, tak mi tam hned pustili kamosku, lebo ocinko pri porode nebol, lenze ja som aj hned isla na box, pretoze moj porod bol rychlovka. a este k tomu som rodila na celej porodnici len ja.

anjelik7
26. jan 2009

miluska.h nerodila,ale ju poznam.
smejko5ka babatko je na izbe pri mamine,s moznostou oddychu po porode a prvu noc.ak budes chciet,mozes ho mat i tu prvu,ale bude lepsie nabrat sily do dalsich spolocnych dni.vsetko zalezi od toho,ako sa budes citit.
viiila76 na pobyt bavlnene plienky nepotrebujes.chodis si vymienat spinave za ciste.

majusa
26. jan 2009

anjelik, takže ti dajú plienky aj na takéto účely ako som písala hore?

viiila76
26. jan 2009

Ja som myslela jednorazove 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre