Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

tehula
1. jún 2009

dadka> no ja odpadnem, tak v piatok si este strasila na poradni a v ten den si aj stihla taku kocku porodit? Gratulujem a zvedava som aj ja, co kto spoznal. No, fotku sem radsej davat teda nejdem 😀 .....zatial.

Katrin> uz sme dohodnuti, ze na tie predoperacne nemusim ist, ze sa netreba ist odhlasovat ani nic. Chvala bohu

Katka1981> no neviem, co ti povie doki, mne povedal Oravec, ze oni velmi neradi beru za zavazne vyjadrenia od mimonemocnicnych lekarov. Problem ale bol, ze sme to teda zacali neskoro riesit. Termin u toho ocneho mi dohodol tak....mimo poradia. Prosto neskor by to uz bolo o nicom. Neviem, ake su inak cakacky, bol tak aj poobede dost natresk a ti doktori stale operuju, no maju toho vela.
Dohodni sa s Havaldom, co a ako by sa dalo riesit, lebo ak ti to nevybavi tak mimoporadia ako som to mala ja, tak netusim, co s tym, iba ze by akceptoval papier od ineho ocneho, co na Antolskej nerobi

iba
1. jún 2009

mneme: ak si dobre pamatam, ty si zastankyna co najprirodzenejsieho porodu - si dohodnuta, aby ti babo nechali skin to skin?

tehula
1. jún 2009

mneme, ides zajtra, ci stredu do nemocky? Drzim ti silno palce, nech po rozbehnuti to ide smahom ruky uz pekne samo. 😉

katka1981
1. jún 2009

tehula, ved to je problem, ze tak narychlo ma nikto nikde nevezme. A predsa ked robia v tej istej nemocnici, hadam by to mohol vybavit. Skusim sa ho spytat.

kukenzi
1. jún 2009

mneme, aj ja drzim palce 😉

tehula
1. jún 2009

Katka> co presne potrebujes od ocneho? Ved si spominala, ze u teba akekolvek indikacie na cisarsky boli nakoniec vylucene...preto aj s EPI nom cvicis, ci?
Co si spominala zapal ocnych spojiviek. to by urcite nemal byt nejaky problem. Mne dnes ten doktor vysvetlil, ze sa kontroluju najma trhliny na sietnici. Inak nie su podstatne ani dioptrie ani vnutroocny tlak.

inneska
1. jún 2009

dadka...gratulujeeeeem k danielke 😵 😵 😵 a teším sa tiež na príbeh 🙂

tehulka...a stebou sa teším, že ti už nehrozí ten cisársky...dobre to dopadlo 😉 a volala som ako si poradila na ten utz, o 7,15..zdvihli hned a aj sa dalo na piatok, ked mám poradnu, tak to budem mať všetko v jeden deň 🙂 🙂

kukenzi
1. jún 2009

aj ja, aj ja sa tesim s tehulou, ze nemusi na CS 😵 😵 😵

tehula
1. jún 2009

inneska, to som rada. Veru, zbytocne, aby si chodila do BA viackrat. Potom napis, co nove na utz. kolko mimi vazi 🙂
Kukenzi, aj ostatne tehulky, dakujem za drzanie palcov, uz len kludne porodit 🙂

miluska.h
1. jún 2009

dadka: no super, gratulujem k dcerenke 🙂

inneska
1. jún 2009

tehulka, jasne, pochválim sa s tým mojim vvalibukom, sama som zvedavá, či sa oravec váhou trafil alebo nie 😀 a teraz budeš aj ty kludnejšia, ked vieš, že ti sekcia nehrozí...a potom bude lepší aj pôrod, ked budeš teraz v pohode 😉

terezka044
2. jún 2009

gratulujeeeeeeem 🙂 🙂

kukenzi
2. jún 2009

ahojte,

tak ja CS0 a na ekg ma poslal sam. tak som tam hned zbehla, uz by som mala mat vsetko k porodu, aj krvne testy su ok

tehula
2. jún 2009

kukenzi> a na to EKG ta zobrali hned, ci si sa bola len objednat? Hehe, CS0 na druhorodicku je v celku zaujimave v 39tt 😀 Ale ved to je jedno, ty porodis na termin

kukenzi
2. jún 2009

tehula veru CS0 😀 na ekg bolo asi 8 dochodcov, ked som sa spytala, ci vsetci cakaju na ekg, tak povedali, ze ano... no jasne, ze tam cakala len jedna z nich a tak som sla hned ako druha do vnutra, vysetrenie trva asi 2 min. je to dole na -1, hned pri vchode pod ambulanciami

kukenzi
2. jún 2009

tehula, musim porodit na termin, lebo zajtra pride svokra a ostane tu az do porodu, no cim dlhsie tu bude, tym zrelsia budem na psychiatriu 😝

inneska
2. jún 2009

ja ked som šla na EKG, tak tam nikto nebol, som šla hned dovnútra...chvílku sme poblúdili, kým sme to našli(sa ni zdá strašne neprehladná tá antolská..aspoň mi to tak príde 🙄 )

kukenzi
2. jún 2009

inneska, mne sa zda uz antolska ok, ked neratam nemocnicnu cast, tak ta poliklinikova ma vlastne len 2 chodby a viac poschodi. ja som to nasla rychlo, lebo som tam uz bola minule tehu a blizko mam gyndosa

inneska
2. jún 2009

kuki...no ked tam absolvujem ešte zopár vyšetrení, tak tam už budem aj ja ako doma 😀 ...zatial som bola len 2x, v marci a v piatok 🙂

kukenzi
2. jún 2009

inneska, tomu ver, ale moc sa tam neudomacnuj, len odrod a uz tam nechci chodit, nemocniciam sa radsej oblukom vyhybaj 🙂 😉

tinta6
2. jún 2009

chcem sa pridat k teme Antolska.Ja som tam rodila v marci a bola som nadmieru spokojna.Je mi nesmierne luto , co sa stalo tzm dvom rodickam.Ja som mala tiez komlikovany porod, ale nastastie to zvladli fantasticky.Za co patri moja velka vdaka celemu personalu porodnica a aj mojej pani doktorke.O rok planujeme dalsie dietatko a znova si vyberiem Antolsku.

tehula
2. jún 2009

kukenzi> 😀 😀 😀 neboj, dojde, a porodis aj pred terminom 😀 Aj ked ja sa normalne tesim, ze moja svokricka sa stala obetou krizy a uz sa stroji mi s malou pomahat. Ja teda musim povedat, ze si s nou super rozumiem a pomoc mi bude treba, co moja mama je este busy o muzovi ani nehovorim.

inneska> no ja mam tiez z toho gulas, ked tam cosi hladam. Znacenie je fajn,ale aj tak tam bludim vzdy jak pako 😅 aj vcera, ked som to ocne oddelenie hladala, lbo to je v nemocnicnej casti zas.
Aj tak stale neviem, kde sa rodi a kde sa lezi, lebo gynda je tusim na 2poschodiach roztahana 😖

kukenzi
2. jún 2009

tehula, ja som tam rodila a sama si to presne nepamatam. tusim na 3p. sa rodi a na 5p. je sestonedelie a novorodenecke.

kukenzi
2. jún 2009

tehula, super, ze mas dobru svokru. ta moja bude pre mna ako 3 dieta /syn, manzel a ona/, stvrte dieta v bruchu

tehula
2. jún 2009

kukenzi> a to ked dojdem do nemocky na ten centralny prijem, tak to oni mi povedia, kam mam ist, alebo ma tam zavlecu rovno z toho suterenu? Nejake vysetrenie sa nerobi dole v tych pivniciach, vsak nie? 😀

no, tak to nezavidim, ale castokrat to tak byva ako pises. Ja klopkam, aby som nezakrikla, lebo ved vela sa moze s mimcom zmenit.

kukenzi
2. jún 2009

tehula, ziadne vysetrenia na prijme ti robit nebudu. v so-ne a po prac. dobe ides cez prijem, inac tusim priamo na 3. posch. alebo k svojmu dokimu do ambulancie. z prijmu ta uz oni odprevadia.

tehula
2. jún 2009

no asi bude najlepsie zavolat potom dokimu na mobil, ze co a on uz povie, kam mam ist. 😅

ozvite sa, co ste dnes boli na poradni, jak ste pokrocili, Katriiiiiiiiin....

Ja idem shoppingovat este pre malu, kym sa citim fassa 😀

inneska
2. jún 2009

tehulka...no na to máme ústa, aby sme sa pýtali 😀 ešte že tam chodí stále tolko sestričiek 😀 tak sa mám koho opýtať ...

kuki..nemám v pláne po pôrode sa vrátiť do nemocky, max. ešte raz...na další pôrod 😎

katka1981
2. jún 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

hlasim sa po poradni a tesim sa. Som otvorena na 2cm. Doktor ma ukludnil ze ocny tlak by som mala vyssi az po mesiaci uzivania tej masticky takze ocneho riesit netreba. Pytal sa ma kedy chcem rodit. Ja ze zajtra, lebo ze odvcera mam uz nervy, asi aj preto ze su u nas kovaci a buchaju a tak. A doktor mi to vysvetlil ako je to s vyvolavackou, ze ci nechcem radsej doma pockat, lebo ze s vyvlavackou to viac boli a je to neprirodzene a dlhsie to trva, mozno by ma aj domov poslali. Ze co hovorim na piatok. Ja ze ok. Tak v piatok idem do poradne a ak budem viac otvorena, ostavam, ak nie, idem domov a v pondelok 100% idem do nemocnice. Tak sa mooooc tesim. Na pere sa mi nejak potvori herpes, ale najhorsie je ze aj na zadku a bojim sa aby sa nechystal aj tam dole. Tak sme to s dokim preberali. Joj ako sa tesim, zabradlie je dokoncene, ked sme dosli domov, uz sme ho len skontrolovali, dnes kamarat dokonci kuchynu a jupiiiii rodit. Teda dufam.

janne6969
2. jún 2009

Ahojte. Katka tak uz sa to blizi 😀 Juj aj ja by som to uz prijala.
V pondelok idem do poradne tak uvidim, co mi povedia. Vcera som mala CI 2, neviem sice, ci je to malo, alebo vela alebo ako, ale doki mi vravel, ze este nerodim 😅
V pondelok idem aj na ultrazvuk, aby sme vedeli aka je mala asi priblizne velka. Dufam, ze to nebude ziadny slonik 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre