Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majkas
26. jún 2009

ahojte,

tak hlasim sa po poradni, asi som prva kedze to mam z antolskej najblizsie 😉

tlak, moc OK, ale mam novinu : CS 5-6, otvorena na 3 centi, podla dokiho dalsia poradna uz nehrozi, vidi to na tento vikend...

normalne ma vystresoval, som teraz taka nervozna ze neviem co mam robit. som mala v plane ist na obed do mesta s mm a este do banky po nove plat. karty lebo mi teraz v juni koncia stare a ked uz budem v banke tak kuknut kolegov.... a teraz neviem ci mam ist alebo len sediet doma jak na vajciach a cakat kedy sa to vyliahne...

a to strikovanie s ihlicami co som citila poskedna dni jak pichanie zospodu tak to bolo asi to otvaranie....

dadka212
26. jún 2009

Mneme no zo stravy asi nie, ja nejedávam už nič, čo by jej mohlo vadiť jem iba celozrnné dvojdňové pečivo s maslom a cestoviny, keď mám extrémnu chuť na sladké, tak si dám jeden 7-days alebo nejaký keksík, ktorý neobsahuje čokoládu, oriešky atď...
ale ona je stále mokrá, aj keď ju obliekam nalahko, to bude z toho, že jej je teplo a potí sa a pritom dávam iba bavlnené oblečenie...šak ju nemôžem nechať nahatú 😅

Majkas tak budeme držať palce nech to všetko dobre dopadne a rýchly pôrod 🙂

majkas
26. jún 2009

dadka dik, sak dem vediet ked to pride 🙂

mneme
26. jún 2009

majkas, ved sa tes, ze budes uz coskoro mamina - je to nadhera, hoci to da poriadne zabrat. tak si este uzi posledne dni tehu a ak ti mozem poradit - poriadne sa vyspi 😀 a drzim palce 🙂

dadka, to mi je luto, ale ber to tak, ze potnicky su iba neskodna esteticka zalezitost

katrin79
26. jún 2009

mneme: my mame kvapky Uniflox, ja som rozdiel videla uz na druhy den, prestalo jej to tak velmi tiect a na treti den uz ustupilo aj zacervenanie okolo ocka

kukenzi
26. jún 2009

jeee, majkas, na beton to uz mas coskoro za sebou. prajem rychly, co najmenej bolestivy porod 😵

kukenzi
26. jún 2009

majkas, to pichanie neviem, ci bolo otvarania, pretoze mna to pichalo davno pradavno pred porodom.

kukenzi
26. jún 2009

no skoda, ze sa spanok neda nadspat 😅

kukenzi
26. jún 2009

dadka, nam primar kazal, ze mame ciapocku stale davat, lebo ked sa dieta poti, tak sa poti do nej. my zatial bez potniciek, hoci vcera mala na lavej strane tvaricky, ale zmizli po kupeli... to mala z kojenia, lebo som si nedala na ruku plienku a mala svoju drobnu holu hlavicku na mojej holej ruke a tak som ju chudatko spotila

kukenzi
26. jún 2009

si to tu pekne tapetujem sama 🙄 🙄

dadka212
26. jún 2009

Mneme ja viem, ale strašne mi to vadí, že je taká povyhadzovaná 😔

Kukenzi no tak musím ísť kúpiť nejakú extra tenučkú čapičku, aby jej nebolo teplo, lebo tie čo mám nie sú také tenulinké...ale aj tak ona má potničky vzadu určite z toho, že keď nespí, tak sa vláči na rukách ona nedokáže ležať sama niekde ani 1 minútku, stále na rukách 😝 a na tváričke neviem....
a nevadí, že to tu tapetuješ sama 😀

mirela
26. jún 2009

dievcata, vy mate este cerstve deticky, môzu byt tie vyrazky aj z toho, ze sa cistia z hormonov ... moj prvy syn mal krasnu plet, ten ziadne kozne problemy, ani potnicky nemal ... teraz mam 8 mes. drobca a ten mal ako mesacny tiez "problematicku" pokozku, ale ako 2 mesacny bol uz uplne vycisteny od hormonov, takze chce to len cas 😉

mneme
26. jún 2009

dadka, jasne, ze to kazdej mame vadi 😉 ved chceme mat tie nadherne slecny co najnadhernejsie. martina to ma na bradicke zrejme z toho, ako sa cela pri kojeni pritlaci na prsnik

kobolova
26. jún 2009

no, baby, ja som prave vysla z vane - oholena, pripravena, ak by nieco. Od nejakej 12h. som zacala mat take tupe "menstruacne" bolesti, tak som sa ich snazila odmerat, par krat to bolo 35 min., potom sa to skracovalo, ale nejak rychlo, az nakoniec to trvalo akokeby stale, a teraz odmeraj to! 😒
Dala som si horucu vanu, ze uvidime, ci to prejde = menzes bolesti presli, uz citim len krize, ale tiez nijako navalovo, len taka konstantna stala bolest...
Ako ste pocitovali kontrakcie? Nemala by to byt nejaka "vacsia, prudka" bolest? Alebo je toto uz ono? Ani srnka netusi... esteze mame antolsku 2 minuty autom, keby nieco... 😝

kukenzi
26. jún 2009

kobolova, to moze byt ono. ja som pri malom citila riadne vystrelovanie bolesti do krizov a brucho si nepamatam, teraz pri malej som mala nejake divne krce v bruchu, krize ma neboleli a predsa to boli kontrakcie... drzim paluchy, nech mas cim skor malicku pri sebe a daj vediet

tehula
26. jún 2009

majkas> ja som takto odchadzala na obed od dokiho s CS6 a poobede som uz sla rodit. 😀 Takze radim okupat, oholt, lebo ja by som to uz v tych bolestiach nezvladla ani nestihla.

kobolova> moze byt, mna trapili dlhsie menstr, bolesti, a potom sa to len vystupnovalo, no uz boli casovo ohranicene. Bolelo to jak keby mi maternicu trhali, plus bolo mi na zvracanie, ale to mohlo byt aj z toho, ze som sa tesne pred tym narvala

Baby, moja mala ma peknu plet, akurat sa po tele supe jak had 😀 nestacim ju mastit. Vraj to suvisi, ze som ju mala akoby uz prenasanu. Aspon tak mi to v sprave oznacili, ze Clifford II.
Zato ja sa zacinam vyhadzovat jak pubish 😀

kobolova
26. jún 2009

no, uvidime, ci sa nieco cez noc rozbehne, budem vas informovat 🙂

kukenzi
26. jún 2009

majkas uz mozno rodi. kobolova, asi sa tam stretnete

majkas
26. jún 2009

dik baby za drzanie palcov

ja zatial ziadne bolesti nepocitujem, neratam to ked sa mala mrvi, tak uvidime ci sa splni dokiho predpoved ze cez vikend

tehulka - oholena som od vcera - sak na poradnu treba ist vykockovana 😀 a sprchu hadam zvladnem s pomocou mm

majkas
26. jún 2009

este nie, som sa prave vratila z toho mesta, a pcham do seba oblozenu bagetu 😉

kobolova drzim palce 😉 a mozno sa stretneme v porodnici 🙂

kukenzi
26. jún 2009

majkas no spomen certa 😀 ... som myslela, ze rodis a si pis, ze porodis cez vikend, hoci ja si myslim ze uz tuto noc vela nenaspis a poletis do porodnice

majkas
26. jún 2009

nestras, este sa chcem vyspat a potom v plnej sile do boja 😀

aj ked doki ked ma vysetroval tak jeho prve slova boli "a je je..." takze asi to fakt uz neni daleko

kukenzi
26. jún 2009

majkas, uz toho vela nenaspis... neboj v porodnici si "oddychnes" 😉 clovek vzdy chce, aby to uz prislo a ked to uz pride, tak si povie, ze dnes nie, lebo sa chcem este vyspat 😀

majkas
26. jún 2009

kuki, ked mam povedat pravdu tak ja som tak nejako zila s tym ze to bude az na termin, tak ma to dneska dost zaskocilo ze uz

ale sak nech bude jak ma byt 😉

kukenzi
26. jún 2009

majkas, no babo vie, kedy je cas, do terminu urcite nevydrzis, ved niekto tu pisal, ze pri CS6 sa rodi 😉 asi sa malej nepaci ten den nezavislosti 😅

inneska
26. jún 2009

ahojte babulky 🙂

tak ja po dnešnej poradni tak skoro rodiť nebudem, CS2, už 6 týždeň 😅 náznak na pôrod žiadny 🙂 tak zase o týždeň poradňa, rovno na TP 🙂

inneska
26. jún 2009

kobolova....aj ja sa pripájam k držaní palčekov, nech to už máš za sebou a hlavne, nech ti to dobre dopadne 😉

majkas
26. jún 2009

kuki asi nie, lebo vsetci by furt hovorili len ze dnes je den nezavislosti a nie ze den Tamarkinych narodenin 😀

a my sme sa este s mm smiali ze sa asi chce narodit v skolskom roku aby mohla rozdavat lizatka v skolke 😀

certica
26. jún 2009

vidim, ze debata plnym prudom. nekecat a sup ho rodit! 😀 drzte sa 😉

inneska
26. jún 2009

čerti...ja by som aj chcela rodiť, ale malý ma iný názor 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre