Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monkula
4. nov 2008

Scholtz mi robil veľký UZV, ordinuje tam ,dke aj moja gynekologičky, bol fajn, aj keĎ pôsobí trošku prispato... 😀

dadka212
4. nov 2008

Na Janáčovi sa mi dosť páči hlavne to ako myslí na bábätko 😵
aj keď som bola na utz tak sa jedna mamička pýta, že ako má otočenú hlavu a on jej hovorí, že hlavu máte vy, bábätko má hlavičku 😵

monkula
4. nov 2008

dadka, t obolo zlaté 😵 😵 😵
KeĎ sa ma sestrička pýtala, ak osa bude volať bábenko a ja so mje jt opovedala, ta ksa ma opýtal ,či to myslím vážne, že sa ani nebude vedieť podpísať, tak som mu povedala, ež ak bude po mne ,ta ksa podpíše už v štyroch aj s priezviskom 😀 😀 a bolo to, už bol len a len milý... 😉

jahodka11
4. nov 2008

dadka-ja som bola parkrat aj u janaca, ked tam moja dr nebola a bol super....ma svojsky humor, ale netreba to brat osobne...on to aj tak myslel dobre....a dokonca najskor nechcel dovolit manzela mat pri ultrazvuku a ked zistil, ze ja chcem len dievcatko, tak ho dal zavolat a spolu nam povedal, ze ziadna veronika, ked tak oliver....doteraz si to pamatam, a velmi na mna zaposobil....mozno to neviem dobre napisat, ale ja by som ho odporucala 🙂

chasencha
5. nov 2008

taaaakze baby,naposledy som tu pisala asi 7.7.2008,to bol den mojho porodu 🙂 rodila som na antolskej,mala som aj zazmluvnenu moju gynekologicku Dr.Marekova je to...no a bolo to podla mna dobreeee,doktorka ma na vzdycharni chodievala pozerat,kontrolovala ma aj sestricky..ja som taky typ ze zo vsetkeho spravim srandu a sestricky boli v pohode,zevraj som ich pobavila ked som tlacila,lebo som dooost hlucna bola,som myslela ze len v americkych filmoch sa krici pri porode 😀 ale boli fakt super,jaaaaaaaaaaaaj no a tak...neviem co by som vam k tomu este...teraz mame 4 mesiace,prospievame jedna radost 🙂 ak by ste mali nejake otazky nech sa paaaaci 😎

dadka212
5. nov 2008

Jahodka veď ja viem ako to myslíš, ja som si to nebrala osobne 🙂 dokonca rozmýšlam nad ním ako nad jedným z doktorov, ktorého by som si zazmluvnila keď bude súhlasiť 🙂

jahodka11
5. nov 2008

dadka-presne tak, ja som mala inu dr, ale keby nebolo jej, zazmluvnim si urcite jeho 🙂 ja si tiez myslim, ze nieekdy moc cakame a vsetko prezivame a myslime si, ze aj doktori...ale tak to nefunguje.... 🙂 mna dokonca pochvalil, lebo som povedala, ze nepojdeme na 3D, ze ma to nezaujima a nepacia sa mi tie obrazky odtial a on ma pochvalil,ze to pocuje prvy raz, ze konecne mudra mamina...haha....no co, potesil 🙂

majandra
5. nov 2008

Ahojte, ktora z Vas bude rodit na Antolskej alebo rodila???? Ja tam idem po prvykrat na buduci tyzden a vobec neviem ako to tam chodi....neviete mi niektora napisat, ze kde sa mam hlasit??? A podobne..

bevab
5. nov 2008

Ahoj Majandra,
ja tam budem rodit a chodim do poradne. Idem buduci tyzden v stredu k Dr. Scholzovi

majandra
5. nov 2008

Ahoj bevab, no ja som bola u svojej gynekologicky vcera a povedala mi, ze tam mam ist bud v stredu alebo vo stvrtok do obeda....ale kam netusim, teda k akemu doktorovi, kedze nikoho nemam zazmluvneneho....a ty ked si tam isla po prvy krat kam si sla? Aj si sa hlasila niekde??? Dakujem

ivana7
5. nov 2008

ahojte, chcem sa spytat tych čo rodili v tomto období, či treba nejake vecičky na oblečenie pre bábo na pobyt v porodnici. Minuly rok nebolo treba, až na cestu domov, len či sa niečo nezmenilo.Stačia mi len plienočky a vlhke utierky?

ivana7
5. nov 2008

majandra je tam viacej ordinacii a prídeš, posadíš sa a čakaš 😉 ak nemaš žiadnu predstavu o tom ku komu by si chcela chodit tak ti to je asi jedno do ktorej ambulancie pojdeš

ivana7
5. nov 2008

skus počítať par stran dozadu, je tu odpoved skoro na všetko 😉

majandra
5. nov 2008

ivana7, ano mne je to jedno.....nemam a ani si nikoho nebudem zazmluvnovat.....a v podstate pojdem do ambulancie a tam im dam matersku knizku? tak nejako...?

certica
5. nov 2008

ivana, stacia. ak by si nahodou velmi ze potrebovala, resp. vyuzila, tak si pribal rukavicky a tenku ciapocku, toho tam je/bol deficit

ivana7
5. nov 2008

dík čertica, pribalim pre istotu, uvažovala osm nad dekou,ale písali ste tu niektora, že na antolskej dost kuria, takže to mi asi nebude treba, že? lebo ja som rodila v auguste, tak neviem 😉

certica
5. nov 2008

prekuruju dost podla mna, aj babatka dost obliekaju a potom su prikryte perinkou, takze to podla mna uplne staci

ivana7
5. nov 2008

majandra
ano, počkaš si, ked budeš na rade , sestričke daš matersku knižku , zemria ti tlak a vezmi si zo sebou moč-ti ho skontroluje a dr. ta vyšetri, to je všetko

ivana7
5. nov 2008

certica dík, ja len pre istotu, lebo minuly rok sa sťažovali , že maju malo oblečenia pre babatka, tak či sa tam nezaviedlo niečo nove o čom neviem, aby ma nezaskočili 😀

certica
5. nov 2008

no, nejake im tam idem prihodit, tak snad bude 😀

ivana7
5. nov 2008

tiež som nad tym uvažovala, že im odnesiem,ale ako som ostala zase tehotna som si to na chvilu rozmyslela 😀

certica
5. nov 2008

ved u mna to ma byt jeden z dovodov, aby som uz neblbla a presvedcila samu seba, ze som s rozsirovanim potomstva skoncila 😀

majandra
5. nov 2008

ivana7, diky moc si zlata.....sa citim ako taky truhlik.... 😉

ivana7
5. nov 2008

no asi to urobím aj ja tak, aby som si dala pohov na chvilu, lebo už neni kam davat detske postielky 😀 😀 a potom možno na stare kolena k 40tke nejake poriešime 😀

majandra neni zač, všade maju iny system, ja som tiež nevedela, ked som tam šla 1x

bevab
5. nov 2008

Mila Majandra,
ja tam budem v stredu kratko po 0800 pred ambulanciou c. 25, rada poradim

etnicka
5. nov 2008

ahojte, ake mate skusenosti s pani doktorkou Czirokovou? Mam k nej teraz prestupit, tak som zvedava 😉

veracruz
5. nov 2008

ja idem na Antolsku buduci tyzden prvykrat... chystam sa v stredu, tak sa mozno stretneme...

silvika
5. nov 2008

ahoj etnicka, doktorka czirokova je moja gyn, ale nerodila, tak ti neviem povedat aka je pri porode, ale ak je taka ako v ambulancii, nemusis mat obavy. vie o com hovori. aj odhadla, spravne udalosti mojho porodu. takze myslim, ze je velky profesional. mozno niekedy menej rozprava ale ked sa pytas zodpovie vsetko.

etnicka
5. nov 2008

ja k nej budem chodit do ambulancie, rodit budem pravdepodobne v Dunajskej Strede, dakujem za info 😉 hlavne ma zaujima, ci je komunikativna a mila, moj byvaly doktor bol dost nezhovorcivy a to mi velmi vadilo

kattom
5. nov 2008

majandra - musis si najst ambulanciu c. 25 - tam sa robia poradne. kazdy den tam byva iny doktor. klasika potrebujes knizku a moc mat so sebou. odmeraju tlak, doktor ta vysetri, sa mozes opytat na hocico, co potrebujes ohladom porodu a antolskej. a mozno ta este poslu na ultrazvuk.. to uvidis

emjee k tym koseliam - ja som asi rovnako vysoka a nebol problem si medzi erarnymi najst vyhovujucu - dostatocne siroku, dostatocne dlhu a este si aj vybrat zapinanie - na gombiky zvycajne, len niekde mas iba 3 a niekde su az po pas a niekde nie su.. (ked tak pribalit zicherku odporucam)

ja som si lekara prvykrat nezazmluvnila a ani teraz neplanujem, ale ak by som, tak urcite janaca. chodila som k nemu do poradne, dokonca si ma pamatal a snazil sa postarat o mna aj ked mal sluzby ako izbovy a este aj po porode, kym som nesla domov, sa informoval.. ma svojsky pristup a humor, ale treba ho brat s rezervou. a teraz planujem tiez chodievat do poradne utorky, ked je tam on

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre