Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

chloe001
7. máj 2012

@katkagab no ja jej volam kazdy den, p. jezikovej a neviem sa tam vobec dovolat uz dva tyzdne 😖 som chcela na tu pripravu chodit a takto neviem ako sa tam dostat.

blackswan75
7. máj 2012

@eemmaa ano aj ja som pocula dobre referencie aj mi tam kamaratky rodili a boli spokojne, ze ani nadstandard nie je treba, ze je tam skvela starostlivost, tak som sa prave preto rozhodla pre Antolsku

blackswan75
7. máj 2012

@chloe001 Zlato jej treba volat rano okolo 7.00 alebo jej napisat mail 😉 len ten neviem,,, inak aj ja by som sa pripojila 😉

blackswan75
7. máj 2012

@blackswan75 tiez mam na nu len cislo 02/68673 403 v stredu okolo 7,00 ju budem skusat aj ja volat, pripadne jej poslem mail ak najdem kontakt 🙂

ivanka.7
7. máj 2012

@blackswan75 jj vtedy sa jej dovolas, tak medzi tou 7,00-7,30 a nadstandard naozaj netreba, jeho jedinou skutocnou vyhodou je moznost navstev na izbe, co je jedina moznost ako sa otec moze dostat k babatku skor ako pri prepusteni (okrem porodu, ak je pri nom). Ale tych par dni sa to da vydrzat...

katkagab
7. máj 2012

@chloe001 ja som na tom teraz tiež podobne.. aj dnes ráno som volala a neviem, čo sa deje... pred dvomi týždňami som sa ešte dovolala...

blackswan75
7. máj 2012

@ivanka.7 to mas pravdu, lebo ked s mimi budem uz doma tak ho uz nebudem mat iba pre seba 😀 😀 😀 a v porodnici si ho aspon vychutnam takze krasne 4 dni, ale ved vidiet cez sklo ho budu, a aspon bude izolovany voci bacilom zvonka.... 😉 😉 😉

chloe001
7. máj 2012

@blackswan75 volam kazde rano okolo osmej a ani raz nic... 😒 tak skusim aj skor, mne sestricka moja vravela, ze medzi 8-9tou mam volat.

chloe001
7. máj 2012

@blackswan75 chces chodit tiez? super... by sme boli dve 🙂 len sa tam teda dovolat 😎

chloe001
7. máj 2012

@blackswan75 a moja... kokos...ja to cislo uz viem naspamat 😀 patkrat za sebou minimalne vyvolavam kazdy den 😀

blackswan75
7. máj 2012

@chloe001 veru super by bolo, skusim aj ja v stredu sa dovolat.

alllexa1
7. máj 2012

@blackswan75 - tak v Ruzinove bolo blbe to, ze sme boli 4 na izbe a nedalo sa spat, lebo v noci si dve baby odsavali a strasne to hucalo. Inak moj porodnik bol super, a sestricky boli dve neprijemne, ale inak sa dalo...
No a ake si mala prve dva porody? Termin porodu Ti zhruba sedel? Ja som prenasala a az na vyvolavacku sa to podarilo...

@eemmaa - tiez som pocula pozitiva, a mam tam znameho doktora, dokonca aj byvala spoluziacka zo strednej tam robi porodnicku🙂

ivanka.7
7. máj 2012

@chloe001 o osmej je neskoro 🙂

blackswan75
7. máj 2012

@alllexa1 prve dva boli fajn, odtiekla voda v 39tt takze pred terminom, a do 10 hodin od odtetecia bola prva vonku najvacsie bolesti max 1 hod, a druha bola od odtecenia do 7h vonku a max bolesti 30 min 😉 😉 uvidim teraz toto je chlapcek aj tehotenstvo mam uplne ine..... vraj sa chlapci moc neponahlaju 😀 😀 😀 a ja uz teraz sa citim ako vorvan 😀 😀 😀 😀

chloe001
7. máj 2012

@ivanka.7 uz som tu nasla, ze o siedmej, no mne moja sestricka u dr. vravela, ze medzi 8-9tou, tak som tak volala. Co uz..

lauricka
7. máj 2012

@oksi77 ja som vlozky do podprdy vyuzila a aj doma to pozivam, najviac sa mi zatial pacili Johnsons

lauricka
7. máj 2012

@petra6484 tak to som si pozrela po porode a bola som rada, ze som to predtym tak zblizka nevidela, mi bolo zle aj po porode este z toho 😀 . Lepsie je to nevidiet.

ivanka.7
7. máj 2012

@chloe001 nevadi, hlavne ze vies, to ti este vyjde na par stretnuti, ak sa jej dovolas tento tyzden este 🙂

oksi77
7. máj 2012

@chloe001 jezikova ma dovolenku do stredy tak ju nehladajte 😢 tiez som bola asi 3krat na antolskej kvoli tomuto

chloe001
7. máj 2012

@ivanka.7 no... ved dufam, hlavne, nech sa jej dovolam, som uz mesiac doma a chcela som niekam sa takto chodit "zabavit" a furt nic 😀
@oksi77 takze volat vo stvrtok? ci uz v stredu tam ma byt?

oksi77
7. máj 2012

@chloe001 j neviem hovorily ze bude v stredu tak skus volat len ja mam na vizitke ze pred jednou tak uvidis

chloe001
7. máj 2012

@oksi77 ok, diky 🙂

blackswan75
8. máj 2012

O význame prvých hodín po pôrode hovorila v Slovenskom rozhlase MUDr. Darina Chovancová primarka novorodeneckeho z Antolskej

http://tehotenstvo.rodinka.sk/sestonedelie/novo...

ivanuska28
8. máj 2012

@chloe001 ja chodim na jej cvicenia vo stvrtok na 8.00hod. tak skuste zavolat nejak tesne predtym, to by tam uz mala byt., resp. ak sa da skuste prist osobne. Budete ale urcite potrebovat vymenny listok od lekara. 🙂

dedena
8. máj 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať je tu niaka májovka čo sa chystá rodiť na antolskej? 🙂 kedy máte termín?
Zaujímalo by ma aký je záujem o nadštandardy(porodny box, ako aj izba na šestonedeli) 🙂

chloe001
8. máj 2012

@ivanuska28 vymenny listok mam, ja mam aj cislo od mojej dr, takze to je v poho 🙂

ivanuska28
8. máj 2012

@chloe001 tak uz sa len dovolat 😀 ale mne sa to podarilo asi na 3krat. Urcite ale volatje do tej 8.00hod. potom uz ma cvicenie a vtedy nezdviha / aspon vo stvrtok/ neviem ako to ma ine dni

chloe001
8. máj 2012

@ivanuska28 vdaka 🙂

katkagab
8. máj 2012

ahojte, neviete mi niekto povedať, ako dlho trvá tá prednáška o EPI? Ďakujem.

dedena
8. máj 2012

@katkagab cca 25minut aj s otazkami ktore kladu mamičky pani anesteziologičke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre