Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

silvushtok
2. aug 2012

@zuzkag2 v sestonedeli sa upravou vahy vobec zaoberat nemusis, potom vlastne este chvilu tiez nie, no a potom sa rozhodnes, ci radsej nevynechat nieco ine a dopriat si coko :-P
btw, kedy mas termin, sa mi zda, ze sa tam mozno aj stretneme... Ja by som si chcela zazmluvnit Rozemberga

matiakk
2. aug 2012

@monika2712 nadstandardy su len dve izby, je to malo, ale fakt v septembri je sanca si myslim. Ja som mala celkovu narkozu takze 24 h som nesmela vstat, pijes len feniklovy caj, kym nemas vetry, ine nic, potom uz dostanes na druhy den vyvar alebo rovno kasovite. Kym lezis mas cievku az ked vstanes ti to daju dole a chodis uz sama na WC 🙂 Hej krvacanie je zdola, tak ako pri normalnom, ale ja som to nemala nejake intenzivne.

monika2712
2. aug 2012

@matiakk aha, no znie to troska kruto s tym pitim a jedenim.. uff.. ale tak prezijeme hadam.. sak mozno sa mi este podari vyhnut tomu cisaraku, ak sa krpec v brusku umudri.

matiakk
2. aug 2012

@monika2712 ale to necitis hlad, to mas infuzie, neboj sa 🙂 teda ja som aspon necitila..tak neviem

silvushtok
2. aug 2012

@monika2712 ta kasovita strava potom je bleee 😝 ale o co vacsia radost, ked dostanes normal na dalsi den 😉 cisar je ako normalna operacia, preto su opatrni a dodrziavaju vsetko ako pri inych operaciach

monika2712
2. aug 2012

@silvushtok jasne ja to chapem, ze to je ako operacia.. len teda mi to pride dost krute, nejest nepit.. to si neviem ani predstavit. a kasovita strava.. uff to sa velmi nenajem, no ved uvidim ako dopadnem.

ivanka.7
2. aug 2012

@monika2712 toho caju ti donesu kolko chces, ale budu ta zavodnovat infuzkou, takze podla mna ti to ani nepride... a s tym jedenim - ja som mala problem zjest co som dostala, az taky stvrty den mi zacalo byt malo, tak som sa dojedala vyzivami a musli tycinkami

luciaj
2. aug 2012

@silvushtok ja som rodila staršiu dcéru sekciou, lebo bola KP a mala aj krátky pupocnik ale mala som potom ťažkú rekonvalescenciu- cele 600nedelie ma bolela jazva, nemohla som sa poriadne hýbať a mala som určite aj miernu poporodnu depresiu. A syna som strašne chcela potom vaginalne a aj mi to vyšlo a je to neporovnatelne- poporodna euforia má držala cely pobyt v nemocnici, mlieko mi prišlo skôr a aj ked som bola zosita na veľa stehov, po príchode domov som uz ani nevedela, že som rodila a mohla som bez problémov obhospodarit celu domácnosť i deti🙂

zuzkag2
3. aug 2012

@silvushtok a preco prave v sestonedeli este nie...nehovorim, ze budem drzat dietu, na to bude cas, ale co vtedy to vobec nejde dole tie kila, ci co 🙂 ja mam termin zatial 29.10. , ale malicky je trochu mensi, tak sa to mozno posunie...ty mas kedy termin? no ja si asi nebudem zazmluvnovat teda nikoho, ked tu aj baby pisu ake to tam je vsetko super...ved vsetko to ostatne, nadstandart, epi a partnera si chcem zajednat, a zaplatit, uvidime co z toho sa nam podari ziskat 🙂

lucia3006
3. aug 2012

kočky, prosím vás, v ktorom týždni vám robili prietoky a ctg vyšetrenie v poradni? 🙂

saranata
3. aug 2012

baby nemáte niektorá číslo na ambulanciu sonografie , chcem sa objednat na sono , díky 😉

silvushtok
3. aug 2012

@zuzkag2 bo si myslim, ze vtedy ta to netrapi, si sestonedielka, telo ma ine na starosti, ako chudnut 😝 (aspon u mna to bolo tak, tak som cokoladovo doplnala energiu 😅 ) 😅
Ja mam ofic. termin v polke oktobra, ale u nas v rodine je standard prenasat, tak tipujem, ze hadam to do konca oktobra dame

silvushtok
3. aug 2012

@luciaj si ma potesila, ja by som velmi chcela prirodzene, aby sa otvarali aj sance mat viac deti a celkovo pre vsetky tie pozitiva prir.porodu 😉 btw, kto ta rodil ten druhykrat?

saranata
3. aug 2012

🙂 🙂 babule Mudr.Oravec ordinuje ešte stále v pondelky od 8-13 tej???

sofia27
3. aug 2012

@saranata ano ordinuje

saranata
3. aug 2012

@sofia27 dakujem 🙂

cicimon
3. aug 2012

@saranata uz ti to cislo asi netreba, ci hej?

saranata
3. aug 2012

@cicimon už nie 🙂 som objednana, len som ho nevedela nikde rýchlo najst 🙂

cicimon
3. aug 2012

@lucia3006 ja som na sono bola v stredu a ak prietoky su nieco ine ako sono na to som nebola a ani ma nikto neposiela

saranata
3. aug 2012

@cicimon prietoky pupočníka sa pozeraju na sone, tak ako akcia srdca len sa sleduje prietok krvi cez pupočník
lekari to kontroluju ku koncu už pri kazdom sone
@lucia3006

luciaj
3. aug 2012

@silvushtok oba pôrody dr. Malova, bola to náhoda, nemala som ju zazmluvnenu, len prosto mala službu v oba moje pôrody🙂

lucia3006
3. aug 2012

@cicimon @saranata pýtam sa lebo mne to ešte nerobili, aspoň teda len utz posledný v 32tt ešte u môjho dokiho

cicimon
3. aug 2012

@lucia3006 a chodis tam uz na poradnu?

stipec26
3. aug 2012

@matiakk cakame chlapceka a meno - stale je to na vazkach, viac-menej sme sa este na 100% nezhodli - asi to nechame na nom, resp. na detoch 😉 😀

lucia3006
3. aug 2012

@cicimon hej, už som bola dvakrát na poradni... no však uvidím nabudúce 😉

cicimon
3. aug 2012

@lucia3006 a ku komu chodis? spomen ze si este nebola, aby si vobec stihla, je to tam natrieskane

lucia3006
3. aug 2012

@cicimon k MUDr. Filkaszovej... no skúsim sa jej opýtať, niečo mi minule spomínala, tak uvidím 🙂

maxinax
4. aug 2012

Baby kde je miestnost 106, kde robia tie poucenia k epi?

maxinax
4. aug 2012

@lucia3006 ja chodim k filkaszovej a na prietoky, teda sono ma poslala az v 39. Tyzdni, ze vraj skor netreba. Takze idem v utorok.

katarinavw
4. aug 2012

prosim vas, viete mi poradit, kedy ma poradne Filkaszova? ktore dni a kedy? dakujem!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre