Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

baka13
3. jún 2010

Dakujem za odpoved kocky. 😵

fryda
3. jún 2010

Ahojte, viem, ze ste to uz asi isto preberali ale prosiiiim viete mi napisat aj do IP ci je daky predpripravny kurz na Antolskej? A ak ano kedy tam treba ist sa prihlasit a kde? ku komu? dakujeeeeeem

j.a.j.a.j.a
3. jún 2010

ahojte co poviete na UZV?nezda sa vam pristary?

jasminet
3. jún 2010

@j.a.j.a.j.a je to statna nemocnica, tak nemozes cakat nove pristroje. 😉 tam su asi radi, ze vobec nejaky maju

lucqa
3. jún 2010

@ceresna som sa dnes dr. pytala na to ci treba ist cez prijem a povedal, ze nie, ze rovno na tretie na porodnicu 🙂

bambola
3. jún 2010

Tam je niekde sklo cez ktore sa ukazuju babatka? ja som bola uz aj na tretom aj na piatom a ziadne sklo som nevidela 😖 no ale verim vam 😀

Co sa tyka balenia nasiroko ja chcem balit nasiroko aspon do prvej navstevy u ortopeda ,tak dufam, ze mi v tom nezabrania 😀

jasminet
3. jún 2010

@bambola na 3 je porodnica, na 5 je rizikove, tam nemaju ake babatka ukazovat 😀 chod na 4 poschodie, tam je novorodenecke odd, ked vystupis z vytahu, tak v lavo su dvere a na nich je sklo. 😀

minix
3. jún 2010

Bambola, to sklo je sklo na dverach, ktore oddeluje chodbu s vytahmi od chodby 600-nedelia, nic ine necakaj😉 dvere, cez ktore chodia maminy dnu a von a ked je tam vela ludi, tak sa pri tych dverach tlacia ako taki ono, lebo kazdy chce vidiet to "ich" 😉

dzovana
3. jún 2010

ahojte. Baby co ste prenasali a boli ste hospitalizovane pred porodom, kam vas poslali z prijmu? na gynekologicke alebo na porodnicu?

cicimon
3. jún 2010

@bambola - nema ti v tom kto zabranit, ako budes doma balit babo

dadka212
3. jún 2010

@dzovana mna hospitalizovali na rizikovom...

certica
3. jún 2010

dzovana, pokial je miesto, tak na rizikovom

minix
3. jún 2010

Dzovana, pokial nerodis, ides z prijmu na rizikove na piate, co ja viem, a ked zacnes, sup na tretie! 😉

dzovana
3. jún 2010

dakujem. A ak vam vyvolavali porod, po kolkych dnoch od prijatia? Lebo zajtra nastupujem, tak by som rada vedela uz dnes co ma caka 😉

dadka212
3. jún 2010

@dzovana to je individuálne máš zazmluvneneho lekára? Ak nie a všetko je ok tak myslím na Antolskej nechajú prenášať 10-14 dní...ja som ležala 5 a rozbehlo sa to samé...oni ťa budú iba monitorovať a sledovať babulko či má v poriadku ozvy...

dzovana
3. jún 2010

dadka nemam zazmluvneneho... takze si tam kludne mozem polezat este tyzden :(

dadka212
3. jún 2010

@dzovana no veru áno...pokial bude s tebou aj bábätkom všetko ok

katarinavw
3. jún 2010

nie, nenechaju tak dlho prenasat na antolskej, aj ked nemas nikoho zazmluvneneho. aj bez zazmluvnenia ta nechaju 5dni, na 5. alebo 6.den nastupujes do nemocnice, robia zatazovy test a vyvolavaju...no nenechaju ta dlho prenasat,prakticky to na 5.den riesia

dadka212
3. jún 2010

@katarinavw Kamoška tam nastúpila v deň termínu a rodila 10 dní po termíne čiže 10 dní tam čakala a na ten 10-ty deň sa jej to rozbehlo samé ale nakoniec skončila sekciou

dadka212
3. jún 2010

Ale ešte som zabudla dodať že to bolo 3 roky dozadu možno sa to už zmenilo... 🙂

katy1979
3. jún 2010

@babulina hej mozno za tyzden na poradni

zrzulka
3. jún 2010

a to zena musi byt v nemocnici ked prenasa babo???? dufam ze porodim nacas... som prekvapena z toho co tu pisete....

jasminet
3. jún 2010

@zrzulka nikto nechce riskovat, ze sa tebe alebo dietatu nieco stane, tak radsej ta hospitalizuju. ja som mala zazmluvneneho lekara, do nemocky ma bral v utorok (3 dni po termine) a hned druhy den skusal vyvolavat.
boli tam baby co dost dlho cakali kym sa porod sam nerozbehne kedze nemali nikoho zazmluvneneho.

zrzulka
3. jún 2010

ja si zazmluvnujem ale tiez by som radsej isla bez vyvolavania, samozrejme ak by bolo vsetko ok...
Cize hospitalizuju az po urcitom case, nie hned v den terminu porodu....spravne som to pochopila?

katarinavw
3. jún 2010

zrzulka, ano hospitalizuju na 5.den prenasania.
dadka212, moze byt, ze sa to znova zmenilo...ja som rodila minuly rok a mam niekedy pocit, ze antolska sa meni z mesiaca na mesiac, hlavne ich sposoby... ale antolska je super, samozrejme, ma aj svoje negativa. ale tam sa da naozaj na vsetkych spolahnut.

dzovana
3. jún 2010

zajtra nastupujem a to budem 6ty den po termine. Navyse podla posledneho USG je babatko dost velke, tak snad ma tam nebudu dlho drzat ...

babulina
3. jún 2010

ja som pred dvoma rokmi tiez na 6den bola hospitalizovana a na 8den po termine vyvolavany porod

zrzulka
3. jún 2010

dzovana drzim palceky nech ta tam nedrzia dlho a nech si ty aj babetko v poriadku.... potom daj vediet co a ako....

dzovana
3. jún 2010

zrzulka dakujem pekne 🙂 ked budeme doma ozvem sa 😉

riska
4. jún 2010

babulky, a na rizikovom sa môžu prijmať navštevy či je tam nejaký sprisnený režim?
ked už tam budem (asi) čakať na ten porod 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre