Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

andzi
31. júl 2010

@alure díky moc, a kde máva poradňu, na ktorom čísle dverí? Nevieš koľko bude potom na dovolenke? Lebo ak bude súhlasiť so zazmluvnením, tak určite musí na môj pôrod prísť.

alure
31. júl 2010

@andzi
ja mám termín na 22.8. to je deň keď odchádza a dohodli sme zmluvu tak že ak bude tu tak príde.Ja tiež neviem či to stihnem aj keď u mňa je pravdepodobnosť že pôrod budeme musieť riešiť o niečo skôr.... Potom odlieta na nejaké školenie do Ameriky ( tak som počula ) a bude dosť dlho preč..tak neviem čo je na tom pravdy ale myslím si že po osobnom rozhovore s ním budeš múdrejšia.

alure
31. júl 2010

@andzi
dvere č.22

andzi
31. júl 2010

@alure díky moc, no tak to je fakt škoda, lebo ja mám termín až 10.9. ale budem rodiť skôr plánovaným cisárskym a neviem koho iného by som si zazmluvnila. Mne jedna lekárka z Antolskej odporúčala práve dr. Havaldu, ale išla by som aj k inému, ak tu on nebude, ale nepoznám nikoho dobrého a seriózneho.

alure
31. júl 2010

@andzi
Ak máš plánovaný cisársky,Havalda ho zvykne robiť s Dr. Nižnanskou,inak myslím si že je tam spústa výborných lekárov. Ja som mala pár krát tú možnosť s Dr. Hammerovou,ktorá je úplne skvelá alebo napr. Dr. Drobný ktorý na mňa pôsobil tiež veľmi fajn. Viem že je to ťažké rozhodnutie,držím palce.

andzi
31. júl 2010

@alure ja by som radšej na sekciu chcela muža, nič nemám proti ženám gynekologičkám, ale muž lekár vo mne vzbudzuje väčšiu dôveru. Dr. Drobný je skúsený? Koľko má asi rokov? A dr. Hammerová? Zase nemusí byť lekár 2x milý, hlavne aby bol odborník, aby zvládol aj komplikácie.

alure
31. júl 2010

@andzi
Dr.Drobný je už postarší a myslím si že skúsený Dr. takže ak chceš niekoho kto má za sebou dlhoročnú prax,tak ho vyhľadaj. Dr. Hammerová je naopak mladučká Dr. tuším má okolo 30tky. A stále sekciu robia dvaja Dr. Možno ti tu maminy ktoré rodili sekciou budú vedieť poradiť viac odborníkov.

andzi
31. júl 2010

@alure Ďakujem. Skúsim si prečítať pár stránok dozadu. No určite pôjdem najskôr k dr. Havaldovi toho 10.8. ako si mi poradila a uvidím čo mi povie.

andzi
31. júl 2010

@alure ešte sa ťa chcem opýtať ak by si mi vedela poradiť, dr. Hammerová má už atestáciu? Je možné si ju zazmluvniť?

bambola
31. júl 2010

@andzi myslim, ze nema

andzi
31. júl 2010

@bambola dík

alure
1. aug 2010

@andzi
ohľadom Dr.Hammerovej a atestácie..tak to naozaj netuším....

janulka66
1. aug 2010

@bambola kocky tie podlozky pod seba dostanem kde?

kuriatko84
1. aug 2010

@janulka66 ahoj dostanes ich v hociktorej lekarni 😉

labudka
1. aug 2010

Ahoj tie podložky si môžeš kúpiť aj v DM drogerie podložky pod bábätko, myslím že vídu aj lacnejšie a sú dostatočne veľké 🙂

bambola
1. aug 2010

@janulka66 asi v lekarni 🙂 alebo ako radia baby, mne ich doniesol drahy takze netusim 😕

tyta
1. aug 2010

@j4n15 prof. Borovsky je prednosta gynekologickej kliniky na Antolskej, sympaticky starsi pan, ale daj si pozor, aby si ho oslovenim Dr. neurazila. A zavisi od toho, ze skusenosti akeho druhu chces... netusim ci este vobec chodi k porodom, predpokladam, ze pri svojej funkcii ma kopec inych aktivit a na porody ma cely tim kvalitnych lekarov.

adkatarabka
1. aug 2010

@luciarichard dakujem (aj ostatnym). asi predsa to skusim uz u svojho obvodneho... som tri tyzdne po porode a stale sem-tam krvacam... tak si myslim, ze by bolo asi dobre keby sa k tomu vyjadril doktor.. mozno je to normalne, ale ja uz neviem, lebo niekde citam ze to trva kratko, niekde ze aj mesiac... pravda je, ze uz ma to prestava bavit 😉

adkatarabka
1. aug 2010

@andzi rodila som pred tromi tyzdnami a moj zazmluvneny doktor mal dovolenku. Musim povedat, ze vsetci doktori, ktori mali v ten den sluzbu boli super, takze sa nemusis obavat. Naozaj su tam velmi ochotni lekari a aj sestricky. 😉

cicimon
1. aug 2010

@adkatarabka ja som mala krvacanie po porode 7tyzdnov...ked som sla k obvodnej po 5t tak mi povedala, ze do skoncenia 600 sa treba s hocicim hlasit v nemocke, az po 6t u obvodnej

adkatarabka
1. aug 2010

@cicimon aj som si myslela, ale uz som z toho niekedy "jelen". A tebe sa to skoncilo samo, alebo si musela ist na cistenie?

cicimon
1. aug 2010

ja som po 6t sla na kontrolu po 600 k svojej gyn, ona mi dala 2 injekcie na zastavenie krvacania a nakoniec to po tyzdni preslo

janulka66
1. aug 2010

@labudka jeeej tie mam, ale nebudem ich potrebovat aj pre malu?

luciarichard
1. aug 2010

@adkatarabka ja som krvacala cele 600nedelie ... strasne mi to liezlo na nervy ale prezila som 😉

j4n15
1. aug 2010

@tyta no ze vraj bude moj gynekolog a porodnik. Zatial som u sukromneho gynekologa v ruzinove, o tyzden sa odhlasim, odchadzam na matersku dovolenku a odvtedy uz budem na antolskej u borovskeho.
takze vyzera to tak ze tu ani jedna z vas nebola u gynekologa Borovskeho. uz mam haluz z toho.. 😲

minix
1. aug 2010

@janulka66 podlozky pre babo ti viac menej netreba, záleží ako si zvyknuta alebo to chceš robiť. Ja som malú prebalovala vždy na prebalovacom pulte, ktorý bol na izbe, lebo som ho mala meter od postele a dezinfikovali ho teda veľmi často, kocka vedľa mna prebalovala malého vždy na posteli s prebalovacou podlozkou. Tak uvidis sama, čo ti bude najviac vyhovovat.

andzi
2. aug 2010

Kočky, tak ja nakoniec uvažujem nad dr. Rozembergom? Rodili ste u neho niektorá? Spokojnosť? Chcela som u dr. Havaldu, ale keďže bude práve v týždni od 22.8. preč tak to nebudem riskovať, skôr ako v týždni od 22.8. mi určite sekciu neurobia.

riska
2. aug 2010

@andzi , ja som u neho rodila a bola úplne spokojná...určite pojdem k nemu aj nabuduce 😀

andzi
2. aug 2010

@riska mala si ho zazmluvneného? Je mladší či starší? Nevieš či teraz najbližšie 6 týždňov bude mať dovolenku?

riska
2. aug 2010

@andzi, ohladom dovolenky neviem, ale myslim, že už 2 týždne v juni mal....mala som ho zazmluvneho, prišla som k nemu v utorok do poradne a povedala som mu, že ho chcem 😀 ma asi 40...je fakt super starostlivý, odporúčam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre