Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

sorrelia
19. mar 2008

timietinka
volala som aj o pol osmej aj neskor tusim bolo 12:40 ale nikto mi to nezdvihol 😖
no este skusim snad mi to volakto zdvihne

sorrelia
19. mar 2008

jahodka
Prosim ta kde byvaju tie cvicenia a na ktorom poschodi ???

janetka
19. mar 2008

ves: dr cierny rodi u kocha, uz nie na antolskej

jahodka11
19. mar 2008

sorrelia, ked vojdes do nemocnice, chod do lava, prejdes popri bufetu a oproti bufetu je oddelenie ...neviem si spomenut na presny nazov, ale robia sa tam rozne rehabilitacne cvicenia a tak...a tam ju najdes.... skus sa ale na vratnici ci co to je spytat na cislo dveri, to si uz nepamatam...alebo baby, ak si niektora pamatate, napiste 🙂

sorrelia
19. mar 2008

jahodka
dakujeeeem 🙂

timietinka
19. mar 2008

SORRELIA - je to bud 24C alebo 27C teraz si nie som celkom ista, ale je to hned vedla telocvicne ...

bora8
19. mar 2008

a odkedy ste chodili cvičiť a koľko to trvalo?

certica
19. mar 2008

teraz berie najskor od 30tt a ked som ja chodila, trvalo to zhruba hodinu a pol

sorrelia
19. mar 2008

certica
diky 🙂 !
ozaj a nevadi ked na tie kurzy ci cvicenia budem chodit sama ???

certica
19. mar 2008

sorrelia, no jedine sama. to je pre tehulky

ksb
19. mar 2008

no ja sa tam zajtra chystám, snáď sa mi ju podarí niekde zastihnúť, potom vám dám bližšie info. Neviem ako vy, ja som dostala od lekára aj taký papier pre ňu, kde sa píše, aby ma zaradila do programu, tak uvidíme, čo bude dalej

monkula
19. mar 2008

čerti, 37 tt? 😲 😲 😲
To ja som už mala Chiarku na svete, my sme 37 tt ani nedovŕšili... 😕 😕

evina313
21. mar 2008

Ahojte, kočky rodili ste niektorá u MUDr. Gaža? Rozmýšlam o tom, že si ho zazmuvním, len neviem, ako to je ked to na mna príde a on ma napr. vtedy ambulanciu, alebo ma službu v inej nemocnici? Viem, že robí aj na Antolskej aj U Kocha a v Prosanuse.Chodím k nemu do poradne, ale v podstate ho nepoznam, preto sa chcem s vami podelit o vasu skusenost.
dakujem

ksb
25. mar 2008

ahojte, tak dnes som sa dostala k p. Ježíkovej, v piatok idem prvý krát na cvičenie - teda neviem presne čo to bude, či cvičenie, alebo nejaká prednáška, ale vravela že mám prísť. Nechodíte tam niektorá z vás v piatok?

jahodka11
25. mar 2008

ksb, bude to take lahke cvicenie a aj "prednaska"....je to zaujimave...ja som tam bola asi 3x, raz som nemohla, bola som chora a potom som uz rodila, haha 🙂

ksb
26. mar 2008

jahodka - no ved v piatok uvidím, len mám ešte jeden dotaz, nevieš mi prosím povedať nespýtala som sa, je tam nejaká špeci telocvičňa, alebo mám ísť tam kde som sa objednávala, kde je napísané na dverách p. Ježíková, kam si chodila ty? a koľko vás tam bolo?

jahodka11
26. mar 2008

ksb, ak si bola dole na prizemi oproti bufetu, tak je to tam 🙂 lebo uz si nepamatam, ci tam mala na dveracj meno :(
nas bolo dost, asi 12, ale pomestili sme sa.... ja som sa dokonca ani neprezliekala, mala som pohodlne nohavice a kludne som v nich cvicila....ak sa to teda da nazvat cvicenie, to natahovanie sa 🙂))

majula009
26. mar 2008

jahodka11, a kedy sú prosím Ta tie cvicenia? A kolko sa platí? Dakujem..

lucka.zv
26. mar 2008

ahojte,prosim Vas viete mi poradit kedy, ktory den je najlepsie ist do poradne ?? a kde sa treba objednat ?
idem rodit na antolsku a mesiac pred porodom tam budem chodit do poradne. no neviem kam a ku komu sa zahlasit. dakujem

sorrelia
26. mar 2008

Lucka zyhlasit sa mozes ku komu budes chciet 🙂 . Podla toho co tu dievcata pisali poradne su na prizemi v poliklinickej casti. Prist mozes hocktory den medzi 9.00 a 11.00 a do dveri c. 22, 23, 25 alebo 27. Tak drzim palceky 😉

diddi
26. mar 2008

Lucka, odporucam ti dr.Niznansku..amb.c.22 robi tusim v pondelok, utorok a vo stvrtok...pozri si na dverach rozpis

jahodka11
27. mar 2008

majula, cvicenia su zadarmo, ale potrebujes odporucanie od gynekologa, co ale nie je problem, len si to vypytaj 🙂 ja som chodila cvicit kazdy stvrtok rano o 8-mej, ale byvaju aj inokedy, najlepsie je ist za nou rano okolo siedmej bohuzial a ona sa uz s tebou dohodne, kam ta zaradi 🙂

jancia
28. mar 2008

Caute babule...
chcem sa spytat viete o niecom takom ze ked si nezelate pri porode pouzit zvon alebo klieste ze to mozete odmietnut? Resp. predtym nieco podpisat ze si to nezelate - keby to nahodou chceli Dr. pouzit?
Vdakaaa

verulka
29. mar 2008

jancia, otom neviem, lebo sa tomu dr snazia vyhnut...ak sa vsak nieco skomplikuje pocas porodu (zakliesni sa v cestach a pod,. cize nie je mozny cisarsky) tak je to asi jedine vychodisko...a vtedy si myslim, ze by si to neodmietla 🤐 ale tot len moj total laicky nazor 😉

certica
29. mar 2008

jancia, tiez si myslim, ze je to jedno z krajnych rieseni, ale asi by som neprotestovala, keby sa mi malo dieta udusit

verul, este vydrz a drz take dva tyzdne 😀

sheila
29. mar 2008

ja som rodila 29.1.2008 a vopred som upozornila,ze si neprajem ani zvon ani klieste,pri prijme.ale nastastie sme to ani nepotrebovali

ivetah
29. mar 2008

jancia, tiez si mylsim, ze je to krajne riesenie. a pouziva sa len v pripade, ze hrozi ze babetko sa udusi. a to predsa vedia posudit lekari... do toho by si im asi nevravela nic, keby ti to malo zachranit dva zivoty - tvoj a tvojho dietatka 😉

lucka.zv
1. apr 2008

sorellia, diddi - dakujem za info 🙂

jancia
1. apr 2008

Hmmm no neviem, ja doktorom az tak velmi nedoverujem... poznam viac pripadov ohladom toho, ze dietatko sa malo narodit zdrave a pouzitim kliestov al. zvona sa mu nieco stalo a rodicom ostalo postihnute dieta 😖 . Takze preto by som bola radsej za cisarak a ked to doki bude vediet predom tak vyluci iny sposob... hmmm... je to naivne? 😕

certica
1. apr 2008

jancia, uplne som nepochopila...(ale to teraz u mna nic nove pod slnkom 😀 ). aky iny sposob doki vyluci? mas uzku panvu, ked takto dopredu uvazujes alebo len tak preventivne..?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre