Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lucqa
3. máj 2007

ajuska, s tou koselou je to asi tak, ja som prisla o 5:30 rano a povedali mi, aby som sa prezliekla (do vlastneho), a nezabudni mat navrchu uterak a mydlo.

kika, ja som rodila, ked maliari pochodovali po chodbach porodnice, presuvali tam postele, boli vysadene dvere, ale bolo mi to fuk. Porodnicu domalovali, ked som ja odchadzala (28.4.). Problem je na sestonedeli, kde nemaju kam davat ani maminy a ani babatka. Je to tam natesno. A ked pride navsteva, tak normalne si mohla nechat babatko u sestriciek, teraz sme si strazili navzajom, ked isli dve za navstevou, tak jedna vzdy strazila babatka.

kika76
3. máj 2007

dievcata, dakujem za ochotu, lebo chcela by som tiez rodit na Antolskej, mam to tam najblizsie. Lucqa blahozelam ti k Tomáškovi, je to krásne, že už ho máš na svete 🙂

lusil2005
3. máj 2007

inac dnes som si akurat hovorila s drahym ze jak je super ze rodim po tolkom rozhodovani na antolskej ktoru mam 5 minut od domu. ked si to tak vezmete - pondelok krv, utorok volno, streda vysledky, stvrtok poradna... a takto kazdy tyzden. stale nieco. uzv, cvicenie atd. ked si predstavim ze by som mala takto behat niekam daleko, asi by sa mi moc nechcelo... fakt treba pri vybere zvazit aj polohu tej nemocnice.

helen155
4. máj 2007

Ahojte maminky, včera som bola na uzv. a bolo tam nekonečne veľa žien a jedna tam vravela, že dáka išla rodiť na antolskú, ale žial odtial ju poslali na kramáre a vraj keď prišla na kramáre ani tam ju nechceli prijať.. takže ma chytá dosť stres... po uzv. som mala ešte poradňu a Dr. mi povedal "že však vy už môžete rodiť aj o 3 dni"... celkovo som tam včera strávila od 9:30 do 13:30 a už mám toho dosť lebo mám vraj akčné dieťa - je stále v pohybe 🙂

ajuskamimi
4. máj 2007

To fakt? Helen a nevies preco ju nechceli vziat na Kramare? Inac je to des teraz s touto osemetnou situaciou na Antolskej.

lucqa
4. máj 2007

dakujem kika 🙂 Ja som si tiez hovorila, ked som bola par tyzdnov pred porodom a videla som maminky s babatkami, ze maju stastie, ze uz maju deticky na svete.

helen155
4. máj 2007

ajuska neviem bo som išla práve na ultrazvuk, ale niečo tam vraveli, že idú žalovať kramáre za niečo.. hmm žiaľ neviem čo presne sa stalo

kika76
4. máj 2007

ja som pocula, ze na Kramaroch vraveli, ze mali prave plno, tak nechceli zobrat....ale ved kedysi, ked rodilo vela zien naraz, ked rodili nas nase maminky, tak boli postele aj na chodbe a prezili to...no nie?

lusil2005
4. máj 2007

helen ja som ta videla! ja som bola na poradni - okolo jednej si isla oproti mne smerom prec z antolskej 😀 ale bola si nejaka zamyslena 😝

kika tak prezili aj take co rodili za vojny v pivnici a moc by som s nimi nemenila... 😒

je to sila - maluju jednu nemocnicu a cele porodnictvo v Bratislave je hore nohami... 😠

helen155
6. máj 2007

lusil už som bola veľmi unavená..

ozaj neviete niekto poradiť niečo na opuchy? od piatku mám tak veľmi opuchnuté nohy, že keď sa na ne pozriem myslím že ani niesu moje....

arabeska
6. máj 2007

babule,neviete prosim odkedy robia zajtra ultrazvuk?

lusil2005
6. máj 2007

helen sediet/lezat a mat vylozene nohy vyssie ako mas telo... aspon to mi radia vsetci okolo aj ked ja az take opuchnute nohy zatial nastastie nemam.

arabeska netusim 😒

golemocka
6. máj 2007

Chcem sa spytat, zajtra by som chcela ist po prvykrat navstivit porodnicu na Antolskej, lebo v nej chcem rodit. Vobec ale neviem kam mam ist. Mam ist na gynekologicke oddelenie, alebo kam? ku akemu doktorovi, ak som si nahodou ziadneho nevybrala? prosim poradte. Musim sa predom nejako objednat alebo ako? len tam pridem a poviem, ze "dobry den, chcela by som tu rodit?"

lusil2005
6. máj 2007

no, ja neviem... mozes tam ist s tym ze proste pojdes ku tomu kto bude mat prave ordinacne hodiny, alebo si nechas odporucit nejakeho lekara a pojdes tam ked bude mat ordinacne hodiny on.

ja osobne chodim k MUDr. Rozembergovi a myslim ze je super. a velmi vela chvaly som pocula aj na MUDr. Dubcakovu. zazila som ju aj na prednaske o porode a vyzera byt tiez zlata. obidvaja su z tej mladsej generacie a aj o ich odbornosti som pocula len same chvaly. ostatnych nepoznam, takze ak by ti to pomohlo, skus jedneho z tychto alebo pockaj kym ti poradia aj ine kocky.

lusil2005
6. máj 2007

jej a Rozemberg ma ord. hodiny v ambulancii cislo 25 v utorok od 12:30 do 14:30 (tak nejako) a teraz pozeram na nete ze Dubcakova ordinuje v pondelok len neviem ci doobeda alebo poobede a v ktorej ordinacii. ale tam su vsetky tieto gynekologicke ordinacie na jednej chodbe a na kazdych dverach je napisane kto a kedy tam ordinuje takze si to mozes pozriet ked tam prides. no a este tam mozes zavolat. len uz fakt netusim odkial som vtedy zohnala to cislo do ordinacie... inac - lucqa rodila teraz prednedavnom u Dubcakovej, tak jej skus napisat IP a urcite ti povie o doktorke podrobnejsie info.

golemocka
6. máj 2007

dakujem velmi pekne, zajtra tam teda skocim osobne, aspom pozriem ako to tam vyzera vobec 🙂). Rodila mi tam svagrina a odporucila mi Dr. Cierneho, takze uvidime, pridem, opytam a uvidim. Dakujem

pipi1211
6. máj 2007

hej Dubcakova ordinuje v pondelok doobeda ale zrovna zajtra tam nie je....

golemocka
7. máj 2007

myslite, ze tam niekto dnes bude? teda tych porodnikov je tam asi dost, ale ked som pozerala na nete, tak kazdy ordinuje raz tyzdenne 🙂
Neviete kde su gynekologicke ambulancie? nech tam nebludim

lusil2005
7. máj 2007

v zadnej casti. ked tam pojdes, neodbocis zvonku do nemocnicnej casti, ale pojdes dalej az dozadu, akoby si isla do lekarne. su tam dve lekarne. tak pri tej "prvej" odbocis dolava. tam uz sa opytaj keby si to nahodou nevedela najst. ale su to dvere 25,26,27 atd. dalej neviem ale tieto cisla su gynekologicke.

golemocka
9. máj 2007

Ahojte, tak som sa bola popytat na tej Antolskej, ze co a ako, no a sestricka mi povedala, ze bezplatne je nejaky doktor Janocko, alebo Jancok, neviem presne, a ze mam prist o tyzden, co budem mat dva tyzdne do porodu, hlavne ze musim chodit posledny mesiac kazdy tyzden 🙂, ale tak nevadi, tak neviete niekto aky je to doktor? dakujem.

certica
9. máj 2007

nie nahodou Janac? 😕

golemocka
9. máj 2007

no aj to je mozne 🙂, viem ze na Ja.. 🙂. Mas s nim nejake skusenosti?

bubulicek
9. máj 2007

no skusenosti s nim nemam, ale popisane tu o nom je .. skus si ho dat do vyhladavaca ...

kika76
9. máj 2007

su tam dvaja s podobnym menom - jeden sa vola Janáč a druhý Jančok, ale zdá sa, že obaja sú dobrí. Janáča poznám, ten má veľa pacientiek, ale je ochotný.

lusil2005
9. máj 2007

golemocka len posledne dva tyzdne??? 😲
to je dost divne. 😒 mozno kvoli tomu "havarijnemu" stavu...

ivka07
9. máj 2007

golemocka, to vážne ti povedala že maš príst o týždnen ved tovtedy mozes aj porodit, mam dojem ze ich tam majú vela, a mozno nechcu brat kvoli malovaniu, no dobre ze som isla na kramáre, tam mozem chodit na konrolu každý týžden. ja idem dne už druhý krát na kontrolu na kramáre a je tam celkom fajn doktor.

janetka
9. máj 2007

Baby, na antolskej namiesto dr. Malovej ordinuje docasne nova lekarka Bertokova, mate s nou niekto skusenosti?

kika76
9. máj 2007

nie, tu ja nepoznam

ajuskamimi
10. máj 2007

LUCQA chcem sa ta opytat, ked mam zazmluvneneho lekara, mozem mu volat pri akomkolvek probleme, alebo iba ked na mna pride porod? Vcera som si nakoniec toho svojho zazmluvnila, lebo maly je velky, pravdepodobne pojde cisarakom, pretoze mam uzku panvu, tak nech mam istotu, ze ked bol moj lekar pri mne cele tehu, nech ho mam aj pri porode. Len dufam, ze vsetko dobre dopadne a bude v tom case zastihnutelny.

certica
10. máj 2007

ajuska, urcite volaj kedykolvek. a koho vlastne mas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre