Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

daia
19. apr 2010

Lucka dakujem a este sa opytam, podla coho si si vybrala ambulanciu, ked ich tam je viac?Dohadujes sa na poslednej navsteve s lekarom na tej dalsej?

daia
19. apr 2010

a v aky cas je idealne tam chodit?pripadne v ake dni?

lucia169
19. apr 2010

ja som mala od mojho gynekologa odporucene Dr. Oravcu, mam ho zazmluvneneho, a ano na kazdej poradni sa dohodnes na dalsom termine.

daia
19. apr 2010

hmm rozumiem, to by mi vyhovelo, len neviem na zaklade coho si mam vybrat lekara, ked si nikoho nezazmluvnujem..

lucia169
19. apr 2010

daia dni sa podla mna nedaju odhadnut, ja chodim pondelky alebo piatky, aj ked pondelky byva horsie.

daia
19. apr 2010

ja som doteraz k mojmu chodila vzdy v pondelok, lebo v ine dni ja na Antolskej...tak si tam zajtra zavolam a rozhodnem sa...Este raz dakujem,a prajem pekny dnik

lucia169
19. apr 2010

nemas za co, dufam, ze si dobre vyberies. 😉

sammy
19. apr 2010

Tak vy uz sa takto vsetky hrniete na Antolsku? No ja sa s vami asi nestretnem, zatial to u mna nevyzera nijako 😒 A ked ma nechaju este tyzden takto, tak az buduci tyzden ma prijmu.
Inak, presne takto som dopadla pri starsej dcere, tu som rodila na Kramaroch. Po tyzdni prenasania ma prijali, lenze to bol bohuzial piatok a cely vikend so mnou nikto nic nerobil. Nastastie sa mala sama zacala pytat na svet v sobotu v noci, lenze islo to strasne pomaly, porodila som az v pondelok na obed.
Tak dufam, ze aj toto druhe sa rozbehne samo bez vyvolavacky, no ale asi mam este cas, mozno aj vyse tyzdna 😖
No rada by som, keby mi najblizsie spravili komplet UZV a aj monitor, lebo toto uz nie je sranda po termine, snad ma neodbiju, ked to od nich budem ziadat.

sammy
19. apr 2010

No drzim vam vsetkym palce, zajtra tu uz mozno pribudne par babatiek 🙂

Lucia, mne ta hlienova zatka odisla vtedy den pred narodenim malej, tak mozno sa ti to rozbehne teraz aj samo.

janicka11
19. apr 2010

Ahojte všetky,teda čítam že nakoniec Lucia porodí možno aj vnoci alebo zajtra a asi sa snou ani natom príjme ráno nestretnem..škoda.Nakoniec ma v tom nechávate sami,ach jaj babulky,dúfam že sa dnes dobre vyspím,kedže je táto noc posledná premna s bruškom doma.Ale dúfam že aspon princezná sa narodí už aj zajtra avšetko dobre dopadne.Držte mi všetky plačeky prosím,a ja sa určito ozvem,a pochválim sa tak,jak vy všetky ostatné s drobcami....Ešte pekný večer 🙂 🙂 🙂

daia
20. apr 2010

Zdravim vas dievcata, dufam ze coskoro budem citat ako to mate za sebou 🙂Chcela som sa opytat, ktora este chodite na poradnu do nemocnice, v ktore dni chodite? Dnes som si tam volala a povedali mi ze ak nemam zazm.lekare, co nemam, mam prist ut alebo stv od 8,30h do 12,00h a niekto tam uz v tom case bude na amb.c. 25 alebo 108. Ktora sem chodite?Ako dlho sa zvykne cakat?A vraj aj dnes tam nie je lekar lebo sa im koncia sluzby, tak vobec netusim kedy tam je najlepsie chodit...😨(Hlavne kvoli muzovi, on ma vezie a berie si volno v praci....

tadotami
20. apr 2010

ahojte baby......som zvedava ako lucia prezila noc 🙂 janicka.......drzim ti aj tie na nohach 😀

daia......tak to mas dost blbe.hadam ti niekto poradi

sammy
20. apr 2010

Daia, ja chodim vo stvrtky, byva tam Mudr. Lipovska, vzdy som mala na nu stastie zatial. Tiez nemam nikoho zazmluvneneho. A ked som tam posledne prisla tak 9.30-10, nikoho tam nebolo, hned som isla na radu.
Aj tento stvrtok zrejme pojdem zas, mozno sa tam aj stretneme i ked uz by som najradsej lezala na sestonedeli 😖

daia
20. apr 2010

Sammy, dakujem za radu a postreh, mozno to predsa len skusim ten stvrtok, a to chodis do ktorej ambulancii?C.dv 25 ci 108?Inak pozerala som ze na 25 je v utorok dr.Drobny, ten mi 2x robil sono, veeeeelmi prijemny pan doktor a uzasny clovek...Tak ja pojdem asi az ten dalsi stvrtok,lebo vcera som bola na poradni u mojho lekara, som chodila vzdy v pondelok...
Budem ti drzat palce, aby si to mala uz za sebou...mna to caka do mesiaca,snad este nejaku porandu stihnem 🙂

diamond_23
20. apr 2010

Baby neviete poradit ?v lekarskej sprave mam napisane ze skratene na po falanga co to znamena?akoze skraten krcok ci co ? a este ze prestupne pre prst..to ako ze som na jeden cm ? 🙄

sammy
20. apr 2010

Daia, chodim na 25-ku.

Diamond, neviem poradit, tiez sa v tych lekarskych vyrazoch nevyznam a kazdy si to znaci inak si myslim. Ale prisla som na to, ze to mas uplne jedno - ja som otvorena na prst uz mesiac a uz prenasam, niektore baby su az do konca uplne zavrete a potom sup, behom par hodin porodia 😀

tadotami
20. apr 2010

diamond.........znamena to ze mas skrateny krcok.ale neboj ved uz rodit kazdym dnom by si mohla. 🙂 a stym otvaranim je to pravda.raz sa otvorit musis 🙂

nikitaf
20. apr 2010

baby, ste mi pripomenuli ako som ja pred vyse 1,5 rokom sledovala svoje "spolucakatelky" z konika ktora bola na kolko otvorena ja ja nic. Rano mi dr. Oravec povedal mile slova "moja zlata to tak skoro nebude" 😀 a ja som ho eset vecer stihla v smene 😅. Nebola som otvorena rano este ani trooosku a o nechelych 24 hodin sa mala narodila. Takze asi je to hodne individiualne to otvaranie. 😉

benuliatko
20. apr 2010

... daia, ja chodim k Dr. Bertoldovej na 108 vo stvrtok - vacsinou pride medzi pol 9 az 9tou... V tom case tam cakame tak 4 az 6 tehuliek... Ked som k nej isla po prvy raz, tak som nemala ziadnen vymenny listok od mojho gynekologa. Dovnutra som isla s malou dusickou, ze co mi asi povie, ale doktorka a aj sestricka boli velmi mile, vraj ho netreba 😉. Nemusela som ho teda doniest ani dodatocne. Caka sa kratko (samozrejme, kedy prides, xixix),ale celkovo to ide dost rychlo. 😎

daia
20. apr 2010

Tak nakoniec som volala s dr.Drobnym, bola som u neho 2x na sone a bol veeeeelmi mily a ustretovy, takze o tyzden idem k nemu. Potom dam vediet ako som dopadla. Dakujem vam za rady...

sammy
21. apr 2010

A uz sa tu nikto v tom mojom termine neozyva. Ja som vedela, ze tu ostanem sama ☹
Rodit sa stale nechystam, najskor tak mozno o tyzden...

minix
21. apr 2010

Sammy, lucka sa snad nenahneva, ked za nu napisem, ze ma od utorka dievcatko a su ok😉

sendy1981
21. apr 2010

ahojte baby,iba tolko,ze ja tiez zacinam prvu poradnu v piatok u mudr.Bertoldovej.c.d 108.Odporucil ju moj lekar,a veru dobre,hospitalizovali ma 10.4 na rizikove,a isla som najskor k nej,je velmi prijemna,zlata.Bola som tam 9dni,zakazdym na vizzitu prisla aj ona,poytala sa co ako.Tak som zvedava,ako to pojde u nej,idem v piatok ,ze medzi 10-12je tam,som zvedava,,kolko sa nacakame..

improvizacia
21. apr 2010

ahoj sammy. vidim ze sme na tom rovnako, tak sa mozno i stretneme.
Ja som sa však s mojim doktorom dohodla na hopitalizovaní už v piatok - to pre istotu aby som mala babatko cez víkend aspon tých plánovaných 2x monitorované a viatok skúsime ako budeme reagovať na infuzku.... a ked nič tak v pondelok idem na vyvolávačku - dlhšie to už nevydržím.... ty si dohodnutá ako?

minix
21. apr 2010

Jej, improvizacia, ake pekne meno si vybrala pre dievcatko, presne ako mam ja😉

sammy
21. apr 2010

Improvizacia, zajtra idem na poradnu a uvidim aky bude dalsi postup, kazdopadne dufam, ze mi spravia UZV aj monitor, ci je vsetko ok. Ja tam na vikend moc nechcem ist, mam uz taku skusenost s prvou dcerou, ze ma prijali na vikend a nic sa nedialo cely cas, radsej by som prisla az v pondelok nech nieco zacnu robit, ak sa teda dovtedy nieco nepohne samo.

jarus8
22. apr 2010

Ahojte baby, na budúci týždeň idem posledný krát na poradňu ku svojmu lekárovi a potom by som mala začať chodiť do nemocky. Lekára si zazmluvňovať nejdem. Aký je postup? To tam len prídem a hotovo? A kde presne mám ísť? 😖

improvizacia
22. apr 2010

minix ... 🙂 🙂 🙂 🙂

sammy - no s tym vikendom zacinam pochybovat tiez - vsak este uvidíme , ...ale v pondelok tam uz budem na 100% .
tak drzim palce na poradni

mici111
22. apr 2010

jarus, ja som bola uz tiez poslednykrat u svojej lekarky...a dva tyzdne mam ist tiez uz na antolsku..asi tam staci len prist a hadam nas niekto zoberie..

babulina
22. apr 2010

staci iba prijst a zaklopat na najsympatickejsie dvere a opytat sa sestricky ci ta zoberu, ak nie tak o dvere dalej rovnaka procedura 😀 , ja to skusim u dr. lipovskej ak nie tak skusim asi dr. bertoldovu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre