Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

hallie
24. feb 2014

Proaim vas, kocky, co ste uz rodili alebo mate info, epiduralka sa musi platit vopred? Poucenie mam, len som teraz pocula, ze sa da realne zaplatit aj po porode. Ja sa ju nechystam velmi vyuzit, viem, ze je tam v takomto pripade poplatok, ale pripada mi praktickejsie potom zaplatit tych 10 eur, ako zaplatit vopred 152 a potom cez papiere riesit vratenie penazi a cakat na ne... Neviete teda niektora?

emikie
24. feb 2014

@hallie myslim, ze to je prave noapak - ak zaplatis vopred a nevyuzijes, tak Ti nevratia celu sumu - ale strhnu 10 E akoze manipulacny poplatok, alebo akoze za to skolenie ci ako to vysvetlit. Aspon pred 2 rokmi tak bolo. Ked budes mat poucenie, tak potrebujes len niekoho so sebou, co by Ti to utekal zaplatit dole na pokladnu, keby si sa rozhodla, ze ju chces. A pokladna je otvorena den noc.

cicimon
24. feb 2014

@hallie epi musis zaplatit dopredu

marcelatje
24. feb 2014

@hallie ak by si aj epi zaplatila a nevyužila peniaze ti vrátia priamo v pokladni bez čakania, potrebuješ len to potvrdenie čo ti vydali keď si ju platila a na tom vyjadrenie lekára že si epi nevyužila - veľmi jednoduchý postup

hallie
24. feb 2014

@cicimon to som si myslela a teraz mi znama, co tam rodila pred par mesiacmi hovorila, ze sa to da aj takto. Zajtra idem platit lekara a za sprievod pri porode, tak by som rada vedela, ci musim aj toto. Lebo fakt verim, ze ju nepouzijem 😀

hallie
24. feb 2014

@marcelatje Fakt? Tak super, lebo ked som cakala na anesteziologii na poucenie, prisiel tam jeden pan a papierom, ze epi nevyuzili a chch spat peniaze, no a tahat to cez anesteziologicku ambulanciu mi pripada strasne zdrzujuce. Pocula som, ze aj vratenie penazi za lekara, ak to nestihne, je dlhy proces, tak som predpokladala, ze aj toto...

marcelatje
24. feb 2014

@hallie ja som s tým papierom poslala mm do pokladne a peniaze mu hneď aj dali čiže my sme s anesteziológiou neriešili nič. V pokladni zaplatíš a odtiaľ si aj prídeš pýtať 😉
Čo sa peňazí za lekára týka o tom neviem nič

cicimon
24. feb 2014

@hallie tak niekedy moze mat clovek stastie a dovolia to zaplatit potom..ale radsej sa na to nespoliehat

hallie
24. feb 2014

@marcelatje super, tak dakujem za potesujucu info 🙂

@cicimon tak zajtra radsej vezmem aj tych 152 eur so sebou a opytam sa v pokladni. Dakujem 🙂

jankaru
24. feb 2014

Ahojte,
som v 39 tyzdni a chcela by sa spýtat ci Vam robia v poradni na antolskej aj monitor dietata? mne ho este nerobili tak neviem ci je to standard alebo sa to robi len pri komplikaciach. Dakujem.

marcelatje
24. feb 2014

@jankaru mne ho na poradni robili iba raz a to som rodila v 42. tt keď ma hospitalizovali tak ten monitor robili niekoľko krát denne

mirka1004
24. feb 2014

@hallie zavisi od toho ako sa dohodnes aj s lekarom...ja som ju chcela zaplatit a sam moj lekar mi povedal, ze preco ak ju mam len ako zadne vratka...zbytocne by si potom strhli manipulacny poplatok..takze som nic neplatila 😉

mirka1004
24. feb 2014

@jankaru mne ho robili, lebo moje baby mali tachykardiu.

droby
25. feb 2014

Ahojte, neviete kde nájdem rozpis kto kedy robí na antolskej? Za ten svet neviem nájsť ord.hod jednotlivých gynekologov a nechce sa mi moc na blind skúšať....

jajka81
25. feb 2014

@hallie ak ju využiť nechceš, tak si ju neplat. Počas 1.doby pôrodnej budeš mať dosť času na to aby tí ju niekto šiel zaplatiť ak by si zmenila názor. Ja som na tom bola tak isto pri prvom pôrode, poučenie som mala, ale nezaplatila som si ju vopred, keďže som ju chcela využiť len v pripade núdze. Pri druhom pôrode som už ani poučenie nemala...
@jankaru monitor standardne nerobia, možno raz do 40tt, aj to nie každej. Ak by si prenášala, tak by ta na monitor asi poslali. Ja som obe deti rodila v 42tt a CTG mi robili pomerne často.

leanny
25. feb 2014

@jankaru No, mne robili monitor v 37, 38, 39 a 40 týždni, vždy pred poradňou, potom som prenášala a chodila som každý deň... To asi záleží od lekára.

hallie
25. feb 2014

@jankaru mne robili teraz v 38, mali este v 37tt, ale kedze sme mali poplach na pohotovosti, urobili mi ho tam a isla som dnes v ramci poradne, poslal ma lekar.

@jajka81 dnes som sa na to pytala lekara a povedal mi presne to iste, ze ked pride na lamanie chleba a bude ju treba, zbehne ju muz zaplatit. Potom pani v pokladni mi to potvrdila. Len skoda, ze sa neda vopred ten nadstandardny box riesit, ale tak hadam budeme mat stastie a bude volny.

jankaru
26. feb 2014

@leanny
@hallie
Mne ho nerobili este ani raz smiem sa spytat ku kt. lekarovi chodite respektive ste chodili do poradne ? Dakujem

hallie
26. feb 2014

@jankaru k doktorovi Havaldovi

leanny
26. feb 2014

@jankaru Chodila som k MUDr. Sysákovi.

jankaru
26. feb 2014

@leanny
Aj ja k nemu chodievam budem ho mat aj pri porode tak neviem preco mi ten monitor nerobi ...

leanny
26. feb 2014

@jankaru To neviem, u mna boli trochu problemy...

barbishkamiracle
27. feb 2014

Maminky, tuto sobotu 1.3.2014 sa bude konat v nasom Miracle studiu, Dunajska 31,Ba, prednaska POROD s Mudr.Havaldom z Antolskej. Mame volne posledne 3 - 4 miesta. Prednaska bude v case 9:00 - 10:30 a dozviete sa na nej vsetko co potrebujete vediet. Spolupracujeme s panom doktorom uz niekolko rokov a je to aj moj gynekolog aj porodnik 🙂. Cena prednasky je 10eur.
Mozete sa prihlasit mailom, al. cez IP 🙂.
Pekny den zelam.

barbishkamiracle
27. feb 2014

opravujem sa, cena je 12€.B.

mirka1004
28. feb 2014

@jankaru ja k Havaldovi 🙂

barbishkamiracle
28. feb 2014

@mirka1004 skvela volba 🙂

mirka1004
28. feb 2014

@barbishkamiracle ja viem ;) on je aj moj normalny gynekolog a nedam na neho dopustit 😎

barbishkamiracle
1. mar 2014

@mirka1004 jo,aj moj :o), je ten naj!

denda83
3. mar 2014

Ahojte baby EKG na Antolskej ..... neviete su tam kazdy den??? a asi doobeda vsak?

hallie
4. mar 2014

@denda83 ja som tam raz bola neohlásene okolo obeda - cca pol jednej - a boli tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre