Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

valmra
23. apr 2009

berieme ta zuzka za slovo 🙂 ma sa tvoja kamoska naco tesit 😀 😀

rybca
23. apr 2009

tak to som uz spokojnejsia..🙂 hadam aj lepsie tuto noc zaspim..🙂 posledne dve noci s tym mam nejak problem.:🙂

valmra
23. apr 2009

mne uz sa tiez tazko spava, ale cez den to nastastie dozeniem

janne6969
24. apr 2009

Ahojte. No ja este zatial nemam problem so spanim. Ako lahnem, tak spim. Aj cez den. Len som dennom spanku som vzdy nejaka zlomena.

susy
24. apr 2009

ahojte. Neviete mi niekto dat link, alebo poslat do IP zoznam do porodnice ? Dakujem

zuzkad
24. apr 2009

susy : poslala som ti IP, dufam, ze ti pomoze 😉 😉

terezka044
24. apr 2009

nechcete ten zoznam dat sem? 😀

zuzkad
24. apr 2009

terezka044 je dost dlhy ak chces poslem IP 😉 😉

susy
24. apr 2009

zuzi, ešte raz díkes 😉

zuzkad
24. apr 2009

susy za malicko 😉 😉 😉 snad ti pomoze...terezka044 aj tebe som ho hodila do IP 😉 😉

janne6969
24. apr 2009

Ahojte. Zuzka hod aj mne prosim. Mam sice nejaky zoznam, ale chcem to porovnat a vybrat z toho najdolezitejsie 😉

tehula
24. apr 2009

ahojte kocky, poslite prosim aj mne do IP ten zoznam, nech to mam potom po ruke a nemusim pri baleni hladat.
Dnes som bola na poradni, tak na moje prekvapenie strasne malo pacientiek bolo vsade. Hned ma doki vybavil, uz mi dal aj papier na matersku konecne a mam aj papiere na zazmluvnenie, tak som spokojna 😀

janne6969
24. apr 2009

Zuzka dakujem. Tento je veru podrobnejsi. Aj ked tam celkom nerozumiem tej vincentke 😅

katka1981
24. apr 2009

Kocky, mate vybrateho pediatra? Poradte mi dobreho v BA, dakujem.

akejka
24. apr 2009

katka podľa toho, z ktorej časti BA si

tehula
24. apr 2009

katka1981: ja som sa snazila vyberat, aby som ho mala co najblizsie domu. Auto nemam a ked bude zle, nech cestovanim nestravim pol dna........vybrala som si stredisko na Fedinovej ul.....a potom mi kolegyna poradila aj konkretnu pediatricku (meno teraz neviem), ....citala som o nej, ze je super, tak to bude dobra volba hadam, ale obehnut ju chcem az ked uz budem doma na MD

leahl
24. apr 2009

tehula: aj ja som dnes bola na poradni, v ktorých dverách si bola ? ja som tam strávila celé doobedie a po troch hodinách čakania som myslela, že si ma tam rovno nechajú..a potom ultrazvuk, kde bolo tolko ludí, že som sa pomaly nezmestila do čakárne..dnes som odišla z antolskej úplne znechutená - ale najbližšie dva týždne tam ísť nemusím,čo sa teším..

zuzkad
24. apr 2009

janne6969 tu vincentku neries...to som zabudla zmazat z toho zoznamu...ja si beriem obycajnu vodu a s tou si budem vyplachovat usta....a tic tac...cize ta vincentka je na nic pre mna...tu nemam ani ja 😉 😉 😉

tehula
24. apr 2009

leahl: pred 25kou......tusim, ze cislo si nepletiem....u Oravca prosto. Prave dnes som si tam dotrepala aj knizku, ze si pocitam aspon a ked som prisla, cakali tam len 2 babeny 😲

leahl
24. apr 2009

vidíš, ja som čakala na ultrazvuk pred 24 🙂 takže ak si nebola v tej preplnenej čakárni tak sme sa museli niekde tesne minúť

tehula
24. apr 2009

leahl: nie, no na tom ultrazvuku, to je peklo fakt.....mna uz preto asi ani doki tam neobjednava, radsej sa to nejak uhra hore na oddeleni....
neboj, nabuduce bude lepsie....a ku komu ty chodis?

Zuzkad: prosim posli aj mne do IP ten zoznam......a chcem sa spytat este jednu vec ohladom tych tekutin. To sa akoze nemozem napit uz od 1.doby porodnej? Bude ma niekto kontrolovat? Ja sa toho fakt obavam ked bude teplo, nie ze tam odpadnem z dehydrovania este pred tlacenim........v mudrych knihach, ktore dokonca prekladali MUDr. Havalda a Niznanska....sa pise, o tom, ako ma partner podavat tekutiny rodicke a o masirovani........ale mam dojem, ze to asi nehrozi to pitie ☹

leahl
24. apr 2009

ja chodím dr.dubčákovej, (č.d. 27) dúfam, že taký ultrazvuk absolvujem už len tesne pred pôrodom
zuziiiii aj mne, nech si to ešte raz poprehadzujem v taške - aj tak ju mám ako keby ma deložovali
ale radšej viac ako keby malo niečo chýbať. Sice mám ešte tri týždne čas, ale nikdy nevieš čo sa môže stať...dnes som v tej čakárni fakt mala na mále

rybca
24. apr 2009

leahl - ja som bola v stgredu u dubcakovej a poslala ma objednat sa na uzv, tak v utorok idem na sono a v stredu zase k nej

valmra
24. apr 2009

ja som sa dnes objednavala na ultrazvuk a volny termin mi povedala az 6.5. - to mam termin porodu...tak mam prist tuto stredu, ze snad sa tam spravi chvilka casu aj na mna...tak som fakt zvedava ako pochodim

zuzana581
24. apr 2009

VALMAR, tak túto stredu si už minimálne tretia o ktorej ja viem, že sestrička slúbila, že nás tam pichne, tak som zvedavá ako dopadneme. 😉

rybca
24. apr 2009

mna tam tiez len tak tak natlacili, lebo som povedala, ze v stredu idem na kontrolu a musim mat vysledky

katka1981
24. apr 2009

Ahojte kocky, od stredy lezi na Antolskej kamaratka, ma malo plodovej vody, maly je dole ritkou, dostala tabletky na vyvolanie porodu, babatko je v termine, a caka sa co bude, ale asi cisar, lebo pochybujem, ze sa maly este otoci. Ked budem mat cerstve info ako je spokojna atd. hned Vam napisem. Mozno zajtra sa vrati svagrina z 3 tyzdnoveho pobytu z Antolskej ale dojde aj s dcerenkou.

katka1981
24. apr 2009

KOcky prosim Vas poradte mi, akeho detskeho lekara ste v BA vybrali pre babatko? Ja som bezradna.

leahl
24. apr 2009

rybca, my sa asi na antolskej stretneme, ja mám odhadnutý termín okolo 18-19 mája - tiež u dubčákovej, kedže už máme cez 3100 g budeme rodiť o pár dní skôr

rybca
24. apr 2009

leahl - ty si si dubcakovu zazmluvnila? lebo ja nie, a odkial vies kolko mate vahu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre